Bursa Nilüfer En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Bursa ilinin merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer’de yaşıyor veya çalışıyorsanız size en yakın çilingir ve anahtar ustasına UstasıBurada web adresi ve mobil uygulaması üzerinden tek tıkla erişebilirsiniz. Bursa Nilüfer ilçesine bağlı tüm semt ve mahalleleri kapyasan geniş çilingir ve anahtar ustası ağımız en kısa sürede kapınızda olmak için 7/24 hizmetinizde…

Osmanlı tarihinde önemli yer tutan Bursa ilinin Nilüfer ilçesi, adını Orhan Gazi’nin eşi Nilüfer Hatun’dan almıştır. Bursa il merkezinin 10 km batısında yer alan Nilüfer’de 64 adet mahalle bulunmaktadır. En yüksek nüfusa sahip mahallelerin başında Ataevler, İhsaniye, Esentepe, Beşevler, Karaman, Üçevler, Özlüce, Altınşehir, Alaaddinbey, Görükle, Gümüştepe, Balat mahalleleri gelmekte ve ilçe nüfusunun büyük çoğunluğu merkez mahallelerde yaşamaktadır. Yeni yapılanan ve hızla nüfüsu artan bir ilçe olan Nilüfer’de yüzyıllardır babadan oğula geçerek veya usta-çırak ilişkisi sayesinde nesilden nesile aktarılan değerli bir meslek olan çilingir ve anahtar ustalarına yoğun talep bulunmaktadır.

Kapı kilidi, oto kiliti, kasa kilidi, masa ve dolap kilidi gibi alanlarda aldıkları mesleki eğitim ve yetki belgeleri ile işyeri açma ve çilingir ve anahtar ustalığı mesleğini icra etme imkanı bulunan meslek ustalarının en çok hizmet götürdükleri yerler şüphesiz ki yerel ve mahalli bazda bulundukları yere en yakın ihtiyaç sahipleridir. Çilingir ve anahtar ustasına ihtiyacımız olduğunda ilk amacımız olduğumuz yere en yakın çilingirin numarasına ulaşmak ve en kısa sürede kapımıza gelecek çilingir ustasını en hızlı şekilde bulmaktır.

Çilingir, kilit değişimi, kilit tamiri, anahtar değişimi, anahtar tamiri, anahtar çoğaltma, kasa kilit sistemleri, oto kilit sistemleri gibi ihtiyaçlarınızın tümünde aradığınız hizmete en kolay yoldan ulaşmanız için Bursa çilingir ustaları arasında Nilüfer ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde bulunan Nilüfer çilingir ve anahtar ustalarını UstasıBurada sizin için tek bir sayfada listeledi.

Nilüfer ilçesindeki çilingir ve anahtar ustalarını tek sayfada size yakınlığına göre listeleyebilir, tek tıkla arayabilir, fiyat alabilir ve 7/24 çilingir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz...

Faydalı Yorumlar

Bursa Nilüfer Çilingir / Oto Anahtar

: 16 sonuç
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Eren Çilingir Kadir Karapınar
1 Yorum10Puan
Özmen Çilingir Bedrettin Özmen
2 Yorum10Puan
Çilingir Olgun (kilit Klinik) Olgun Yurdakul
1 Yorum10Puan
Mercan Ticaret Şakir Sariyel
Bursa Çilingir Erol Topsakal
Karaca Çilingir Özgür Karaca
Bursa Yıldırım Çilingir Mahmut Çoban
12 Yorum10Puan
Merkez Çilingir Volkan Erkoç
Koğukçınar Tuna Anahtarcısı Ramiz Tuna
Yıldız Ticaret Murat Gürbüz
Elit Çilingir Abdurrahman Bildirici

Elit Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

26 Yorum9.8Puan
İkizler Çilingir Süleyman Bekdemir

İkizler Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

6 Yorum10Puan
Kral Çilingir Nuh Damar

Kral Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

1 Yorum10Puan
Nişancılar Ticaret
Birol Çilingir Birol Topsakal

Birol Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar