Bursa Nilüfer En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Bursa ilinin merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer’de yaşıyor veya çalışıyorsanız size en yakın çilingir ve anahtar ustasına UstasıBurada web adresi ve mobil uygulaması üzerinden tek tıkla erişebilirsiniz. Bursa Nilüfer ilçesine bağlı tüm semt ve mahalleleri kapyasan geniş çilingir ve anahtar ustası ağımız en kısa sürede kapınızda olmak için 7/24 hizmetinizde…

Osmanlı tarihinde önemli yer tutan Bursa ilinin Nilüfer ilçesi, adını Orhan Gazi’nin eşi Nilüfer Hatun’dan almıştır. Bursa il merkezinin 10 km batısında yer alan Nilüfer’de 64 adet mahalle bulunmaktadır. En yüksek nüfusa sahip mahallelerin başında Ataevler, İhsaniye, Esentepe, Beşevler, Karaman, Üçevler, Özlüce, Altınşehir, Alaaddinbey, Görükle, Gümüştepe, Balat mahalleleri gelmekte ve ilçe nüfusunun büyük çoğunluğu merkez mahallelerde yaşamaktadır. Yeni yapılanan ve hızla nüfüsu artan bir ilçe olan Nilüfer’de yüzyıllardır babadan oğula geçerek veya usta-çırak ilişkisi sayesinde nesilden nesile aktarılan değerli bir meslek olan çilingir ve anahtar ustalarına yoğun talep bulunmaktadır.

Kapı kilidi, oto kiliti, kasa kilidi, masa ve dolap kilidi gibi alanlarda aldıkları mesleki eğitim ve yetki belgeleri ile işyeri açma ve çilingir ve anahtar ustalığı mesleğini icra etme imkanı bulunan meslek ustalarının en çok hizmet götürdükleri yerler şüphesiz ki yerel ve mahalli bazda bulundukları yere en yakın ihtiyaç sahipleridir. Çilingir ve anahtar ustasına ihtiyacımız olduğunda ilk amacımız olduğumuz yere en yakın çilingirin numarasına ulaşmak ve en kısa sürede kapımıza gelecek çilingir ustasını en hızlı şekilde bulmaktır.

Çilingir, kilit değişimi, kilit tamiri, anahtar değişimi, anahtar tamiri, anahtar çoğaltma, kasa kilit sistemleri, oto kilit sistemleri gibi ihtiyaçlarınızın tümünde aradığınız hizmete en kolay yoldan ulaşmanız için Bursa çilingir ustaları arasında Nilüfer ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde bulunan Nilüfer çilingir ve anahtar ustalarını UstasıBurada sizin için tek bir sayfada listeledi.

Nilüfer ilçesindeki çilingir ve anahtar ustalarını tek sayfada size yakınlığına göre listeleyebilir, tek tıkla arayabilir, fiyat alabilir ve 7/24 çilingir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz...

Bursa Nilüfer Çilingir / Oto Anahtar

: 16 sonuç
Özmen Çilingir Bedrettin Özmen
Elit Çilingir Abdurrahman Bildirici
Özlüce Çilingir Mahmut Çoban
Kral Çilingir Nuh Damar
İkizler Çilingir Süleyman Bekdemir
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
Çilingir Olgun (kilit Klinik) Olgun Yurdakul
Merkez Çilingir Volkan Erkoç
Yıldız Ticaret Murat Gürbüz
Mercan Ticaret Şakir Sariyel
Birol Çilingir Birol Topsakal
Bursa Çilingir Erol Topsakal
Karaca Çilingir Özgür Karaca
Koğukçınar Tuna Anahtarcısı Ramiz Tuna
Nişancılar Ticaret
Nilüfer Çilingir Turgay Demirel

Nilüfer Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar