Bursa Nilüfer Kombi Bakım Arıza Montaj Servisleri

Bursa / Nilüfer ilçesindeki Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Semtinize en yakın kombi tamircilerine ulaşmak için bu sayfadaki ustaları yakınlığa göre listeleyebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisi seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

Dairelere bağımsız olarak ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilme konforu sağlayan kombiler, duvara kolayca monte edilebilen küçük kat kaloriferi şeklinde cihazlardır. Kombiler doğalgaz ile çalıştıkları için daire içerisinde kombi montajı yapılacak alanın havalandırması olması oldukça önemli bir detaydır. Bacalı kombiler için özellikle havaya açık bir yer tercih edilmelidir. Yoğuşmalı kombi ve hermetik kombilerin montajının yapılacağı alanda ise dışarıdan yeterli derecede hava sirkülasyonu saylayan bir havalandırma sistemi bulunmalıdır. Kombi cihazlarının çalışma mantığı cihazın içinden geçen su boruları vasıtasıyla soğuk suyu eşanjörden geçirerek ısıtmak ve sirkülasyon pompası ile kalorifer tesisatına ve musluklara göndermek üzerine kuruludur. 

Kombi bakımı, kombi montajı, kombi arızası, kombi resetleme, kombi ısı ölçer montajı, kombi sökme ve yer değişimi, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfi tamiri, kombi fan motoru tamiri, yoğuşmalı kombi tamiri, hermetik kombi tamiri, kombi temizliği gibi servis hizmetlerinin tamamı kombi markalarının yetkili servislerince verilmektedir. Alarko, Baymak, Vaillant, Buderus, ECA, Fellini, Ferroli, Demirdöküm, Termo Dinamik ve diğer tüm kombi markaları için özel servis hizmeti sunan kombi tamircileri ve kombi servisleri de bulunmaktadır.

Nilüfer'deki en iyi Kombi Bakım Arıza ve Montaj Servisleri ile iletişime geçmek için UstasıBurada'nın sizler için bu sayfada listelediği kombi tamircileri ile 7/24 ücretsiz çağrı hatlarından iletişime geçebilir, kombi arıza kaydınızı hemen açtırabilirsiniz. En hızlı Kombi Servisleri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Nilüfer ilçesi Bursa'nın yeni yapılanan, hızla nüfusu artan ve kentleşme düzeyi yüksek bir ilçesidir. Nilüfer ilçesindeki gelişmiş sanayi sektörü sayesinde ilçe hızla kalkınmaktadır. 2016 yılında nüfusu 415.818 kişi olan Nilüfer ilçesi 64 mahalleden oluşmaktadır. Coşkunöz, SKT, Gemsat, Oyak Renault, Sifaş, Bisaş gibi önemli sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan Nilüfer ilçesindeki en önemli sanayi bölgeleri Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ve Beşevler Küçük Sanayi Bölgesi'dir.

Faydalı Yorumlar

 • MK Teknik Mustafa Kaynakcı

  Klima arızası için Mustafa Ustayla görüştüm ve tek seferde işimi çözdü. Herkese tavsiye ederim.

 • Yıldız Teknik Servis Zeki Güçün

  Klimam arızalandı ve sözde klimacı olarak çağırdım, klimamı mahvettiler ve kapağını açarken kırdılar. Üstelik mağdur olmama rağmen beni azarlayıp, ayak ücreti adı altında 50 TL paramı haksızca aldılar. Tavsiye etmiyorum.

 • Hızır Tesisat Yakup Kurttekin

  Çok iyi bir usta herkese tavsiye ederim. Temiz bir işciliği var, iyi bir kişi.

 • İrem Teknik Rasim Er

  Kombi ve petek temizliği için geldiler ve çok memnun kaldık. Fiyatları da gayet iyi.

 • Bursa Tesisat Ahmet Doğru

  Ahmet bey bizim su arızasını çözdü. İyi çalışan, güvenilir ve zamanında gelen bir usta.

 • Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü

  Yapılan işte tecrübe ve ustalık istiyorsanız Nilüfer Tesisat'a bu konuda güvenim sonsuz. Şu ana kadar kimi yönlerdiysem Allah razı olsun hepsi ile çok güzel ilgilendi ve yardımcı oldu. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz

 • Tekniker Servis İlker Sezginel

  Hafta sonu kombi bakımı için gelen arkadaş kombideki arızayı gidererek bakımını yaptı.Temiz işi ve gösterdiği özen için kendisine teşekkür ederim.

  Merhaba Ece Hanım. Kombi onarımında bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Değerli yorumlarınız bizi ayrıca motive etmiştir. Hayırlı günler dilerim.

 • Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir

  Ustayı aradım, saatinde geldi. Yapılan işi itinayla yaptı. Temiz ve tertipli çalıştı. İyi çalışmalar Muharrem Usta.

  Teşekkür ederiz. Memnun kaldıysanız ne mutlu...

Bursa Nilüfer Kombi Arıza / Montaj

: 41 sonuç
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
13 Yorum9.9Puan
Tekniker Servis İlker Sezginel

Tekniker Servis

Bursa / Nilüfer

Kombi Arıza / Montaj

3 Yorum9.3Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
4 Yorum10Puan
Tayır Teknik Süleyman Tayır
13 Yorum10Puan
Erteknik Çağlayan Kekeç
2 Yorum10Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
4 Yorum10Puan
Güven Soğutma Kemal Özgül
11 Yorum10Puan
Yaprak Beyaz Eşya Servisi Kenan Boztaş
15 Yorum9.7Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Star Servis Süleyman Aksu
Bursa Ariston Servisi Ali Kara
Seymen Teknik Hikmet Seymen
Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri Gökhan ÖZ
Kaya Teknik Mehmet Aksoy
6 Yorum9.7Puan
Mert Isıtma Soğutma Salih Mert
1 Yorum9.0Puan
Deha Servis Baran Ferdi Baburhan
Teknik Tesisat Mehmet Kamacı
3 Yorum10Puan
Göktürk Teknik Servis Hüseyin Bengi
Samet Açıkgöz