Bursa Osmangazi En İyi 10 Beyaz Eşya Tamiri ve Servisi

Bursa / Osmangazi'de hizmet veren yüzlerce Beyaz Eşya Tamircisi ve Servisi'ne UstasıBurada üzerinden tek tıkla ulaşabilir, telefonla arayarak 7/24 acil servis taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz! Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramaları için aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz!

Bursa ilinin en yüksek nüfusa sahip merkez ilçelerinden biri olan Osmangazi ilçesi, adını Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'den almıştır. 112 mahalle ve 26 köyden oluşan ilçede Bursa il nüfusunun neredeyse %30'luk kısmı yaşamaktadır. Tarımsal faaliyetlerin geçmişte daha yoğun olarak yapıldığı ilçede son yıllarda artan kentleşme sebebiyle tarım alanları yerleşim bölgelerine dönüşmekte ve ilçe büyük bir hızla büyümektedir. Ekonomik faaliyetlerin çoğunlukla tekstil, mobilya ve oto yan sanayi üzerine kurulduğu ilçede çok sayıda küçük ve orta ölçekli işleme faaliyet göstermektedir. 

Nüfusun kalabalık oluşu ve konut yapılanmasının halen devam etmesi Osmangazi llçesinde her meslek grubundan ustalık işlerine ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır. İlçede yoğun talebi karşılamak üzere binlerce Yapı Ustası, Meslek Ustası, Tamirat Ustası ve Araç Ustası bölge halkına hizmet vermektedir. Şüphesiz ki bu meslek erbapları arasında hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu ve hizmet satın aldığı kategorilerden birtanesi de Beyaz Eşya Tamircileri ve Servisleri'dir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima vb. eşyaların bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini sahip oldukları yetki belgeleri ve mesleki tecrübeleri ile yapan birbirinden yetenekli yüzlerce beyaz eşya servisi ve tamircisi Osmangazi ilçesinin tüm mahallelerine hizmet götürmektedir. 

UstasıBurada sizler için Osmangazi ilçesine hizmet veren Beyaz Eşya Tamircileri ve Servislerini tek sayfada bir araya getirerek acil ihtiyaçlarınızın çözümünde size en yakın servise kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. 

Tek tıkla yakınınızdaki Beyaz Eşya Tamircileri ve Servisleri'ni listelemek, yorumları okumak ve ücretsiz çağrı hattından hemen arayarak hizmet taleplerinizi iletmek için UstasıBurada'yı ziyaret edebilirsiniz! Ayrıca hizmet satın aldığınız ustalar hakkında değerli yorumlarınızı paylaşarak ziyaretçilerimiz için yol gösterici olabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

: 30 sonuç
Reni Soğutma Recep Pazan
2 Yorum10Puan
Tayır Teknik Süleyman Tayır
11 Yorum10Puan
Dilek Teknik Servis Şenol Üsküplü
2 Yorum10Puan
Merkez Servis Ali Durdu

Merkez Servis

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

7 Yorum9.7Puan
Hakan Teknik Hakan Çakmak
1 Yorum10Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
1 Yorum10Puan
Sarbey Endüstriyel Isıtma Soğutma Sistemleri Turgut Sarsıcı
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
3 Yorum9.7Puan
Tekniker Servis İlker Sezginel
3 Yorum9.3Puan
Serhat Teknik Serhat Yuvarlaklar
Samet Teknik Samet Gül
Bilir Teknik Ahmet Balki

Bilir Teknik

Bursa / Nilüfer

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Erteknik Çağlayan Kekeç
1 Yorum10Puan
İrem Teknik Rasim Er
2 Yorum10Puan
Deha Servis Baran Ferdi Baburhan
Samet Açıkgöz
Brs Teknik Yılmaz İşliyen - Kadir Özkan
Bursa Ariston Servisi Ali Kara
Güven Soğutma Kemal Özgül

Güven Soğutma

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

7 Yorum10Puan
Özer Teknik Savaş Özer

Özer Teknik

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi