Bursa En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

Bursa ilinde hizmet veren yüzlerce Su ve Sıhhi Tesisat Ustası arasından size en yakın olanına ulaşmak UstasıBurada sayesinde artık çok kolay! Su tesisatı ve sıhhi tesisat arızalarınızda en hızlı hizmeti en kolay şekilde alabilmek için ustalarımızı tek sayfada görüntüleyebilir, yorumları okuyabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından 7/24 arayarak hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz.

Su tesisatları insan hayatının temel ihtiyaçlarından en önemlisi olan suyun konut ve işyerlerimizde kolay kullanımını sağlayan önemli altyapı sistemlerinden biridir. Binalara döşenen su boruları ile kaynaktan çıkarılan temiz suyun musluklarımıza gelişi ve kullanıldıktan sonra oluşan atık suyun arıtılarak doğaya yeniden gönderilmesi sağlanmaktadır. İnşaat aşamasında binalara döşenen su tesisatlarının yıllar geçtikte bakım ve onarımının yapılması sağlık ve güvenlik açısından önem arzetmektedir. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun zaman içerisinde su borularında deformasyon, tıkanıklık ve sızıntı sorunları oluşmakta ve tesisatın işin ehli ustalar tarafından bakım ve onarımdan geçirilmesi gerekmektedir. 

Gelişen teknolojilerle kullanılmaya başlanan ölçüm cihazları sayesinde sıhhi tesisatlarda meydana gelen su kaçağı ve sızıntı problemleri kırma işlemi yapmadan kolayca tespit edilmekte ve arızanın olduğu noktaya müdahele edilerek pratik çözümler üretilmektedir. Öte yandan gider görüntüleme teknolojisi sayesinde pis su giderleri ve temiz su giderlerindeki tıkanıklık sorunları kameralı yöntemle kolayca çözüme kavuşmaktadır. Böylelikle tesisat sorunları evin bonya ve mutfak gibi su giriş ve çıkışlarının olduğu bölümlerinin komple kırılıp yeniden döşenmesine gerek kalmadan meşakkatsiz şekilde giderilmektedir. Tesisatlarda montaj hatası, kullanım hatası, yanlış malzeme kullanımı, boruda delinme, oksitlenme, batarya sistemlerinin tıkanması veya kireçlenmesi gibi sebeplerle sorunlar yaşanabilmektedir.

Ayrıca Bursa Gider Açma ve gider görüntüleme ustaları ile iletişime geçerek gider tıkanıklığı sorunlarınıza en pratik çözümü üretebilirsiniz. Bursa Görüntülü Gider Ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Bursa'da su ve sıhhi tesisat ustalığı yapan binlerce usta şehre hizmet vermektedir. 2.9 milyonluk nüfusu ile ülkemizin 4. büyük şehri ünvanına sahip olan Bursa, Güney Marmara Bölgesi'nin en gelişmiş şehri olarak çok sayıda konut ve binanın bulunduğu bir ildir. 17 ilçeden oluşan Bursa'da en kalabalık ilçeler Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçeleridir. Yeni konut yapımının hızla devam ettiği ve eski konutların ise kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yıkılarak yeniden inşa edildiği Bursa'da su tesisatı konusunda da yoğun bir hizmet talebi bulunmaktadır. Şehrin yetişmiş meslek ustası ihtiyacını karşılayan yüzlerce tesisat ustası tüm ilçe ve mahallelere hizmetlerini götürmektedir.

Bursa'da hizmet veren, su tesisatı tamiri, su kaçağı tespiti, bakım, onarım, tadilat, boru ve batarya değişimleri gibi ihtiyaçlarınızı sahip oldukları mesleki beceri ile en hızlı şekilde çözecek olan yüzlerce su tesisatçısına UstasıBurada üzerinden tek sayfada ulaşabilirsiniz. Üstelik ustalarımızı hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden ücretsiz çağrı hatlarından 7/24 ayarabilirsiniz!

Faydalı Yorumlar

 • Bursa Tesisat Ahmet Doğru

  Ahmet bey bizim su arızasını çözdü. İyi çalışan, güvenilir ve zamanında gelen bir usta.

 • Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih

  Oldukça memnun kaldık, güler yüzlü ve titiz çalışıyorlar. Bizi her daim memnun ettiler. İşlerinde başarılar dileriz ve her müşteriye tavsiye ederiz. Bursa'da çatı denilince Murat Tarih ustayı tek geçiyoruz.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Sönmez Tesisat Nilüfer Sami Sönmez

  İşini gerçekten çok iyi yapıyor. Çok özverili iyi bir usta ve insan.

 • Bursa Gider Açma Servisi Hüseyin Yıldız

  Profesyonel ekip ile kesin çözüm. Geldiler, baktılar ve problemi çözüp, memnun bir şekilde gittiler.

 • Kaya Teknik Mehmet Aksoy

  Mehmet usta, sabah sabah aradık, sağolasın gelip hemen sorunu hallettin. Servis çağırsaydım en az iki gün beklerdim. Fiyatların da çok uygun. Bundan sonra servisimiz kesinlikle sensin

 • Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın

  Nilüfer civarında hızlı hizmet veren ve güvenilir bir usta ve firma...

 • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

  Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

  Teşekkürler :)

 • Teknik Tesisat Mehmet Kamacı

  Çok memnun kaldım, teşekkürler. Onay belgesi mevcut bir usta. Gönlüm rahat bir şekilde evin tesisatını emanet ettim. İyi ki sizin gibi ustalarımız var.

 • Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu

  Ersin Bey'in, işini hakkıyla yaptığına garanti verebilirim. Benim evin tadilatını yaptı, gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Bursalı Tesisat Remzi Gülfidan
Best Yapı Kenan Gültekinoğlu
1 Yorum10Puan
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
12 Yorum9.8Puan
Ak -tes Ak - Ar Ticaret Deniz Akça
Evim Tadilat Fayik Arslan
Bursa Gider Açma Servisi Hüseyin Yıldız
1 Yorum10Puan
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
3 Yorum10Puan
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Soycan Kardeşler Burhanettin Soycan
Sönmez Tesisat Nilüfer Sami Sönmez
1 Yorum10Puan
Teknik Tesisat Mehmet Kamacı
1 Yorum10Puan
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
1 Yorum10Puan
Bursa Tesisat Ahmet Doğru
1 Yorum10Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan
13 Yorum9.5Puan
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Has Elektrik Muhammet Kısa
Kaya Teknik Mehmet Aksoy
5 Yorum9.6Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan

Filtreler

 • Su / Sıhhi Tesisat
 • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara