Bursa Su Tesisatçıları Sıhhi Tesisat Tamiri

Bursa ilinde hizmet veren yüzlerce Su ve Sıhhi Tesisat Ustası arasından size en yakın olanına ulaşmak UstasıBurada sayesinde artık çok kolay! Su tesisatı ve sıhhi tesisat arızalarınızda en hızlı hizmeti en kolay şekilde alabilmek için ustalarımızı tek sayfada görüntüleyebilir, yorumları okuyabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından 7/24 arayarak hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz.

Su tesisatları insan hayatının temel ihtiyaçlarından en önemlisi olan suyun konut ve işyerlerimizde kolay kullanımını sağlayan önemli altyapı sistemlerinden biridir. Binalara döşenen su boruları ile kaynaktan çıkarılan temiz suyun musluklarımıza gelişi ve kullanıldıktan sonra oluşan atık suyun arıtılarak doğaya yeniden gönderilmesi sağlanmaktadır. İnşaat aşamasında binalara döşenen su tesisatlarının yıllar geçtikte bakım ve onarımının yapılması sağlık ve güvenlik açısından önem arzetmektedir. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun zaman içerisinde su borularında deformasyon, tıkanıklık ve sızıntı sorunları oluşmakta ve tesisatın işin ehli ustalar tarafından bakım ve onarımdan geçirilmesi gerekmektedir. 

Gelişen teknolojilerle kullanılmaya başlanan ölçüm cihazları sayesinde sıhhi tesisatlarda meydana gelen su kaçağı ve sızıntı problemleri kırma işlemi yapmadan kolayca tespit edilmekte ve arızanın olduğu noktaya müdahele edilerek pratik çözümler üretilmektedir. Öte yandan gider görüntüleme teknolojisi sayesinde pis su giderleri ve temiz su giderlerindeki tıkanıklık sorunları kameralı yöntemle kolayca çözüme kavuşmaktadır. Böylelikle tesisat sorunları evin bonya ve mutfak gibi su giriş ve çıkışlarının olduğu bölümlerinin komple kırılıp yeniden döşenmesine gerek kalmadan meşakkatsiz şekilde giderilmektedir. Tesisatlarda montaj hatası, kullanım hatası, yanlış malzeme kullanımı, boruda delinme, oksitlenme, batarya sistemlerinin tıkanması veya kireçlenmesi gibi sebeplerle sorunlar yaşanabilmektedir.

Ayrıca Bursa Gider Açma ve gider görüntüleme ustaları ile iletişime geçerek gider tıkanıklığı sorunlarınıza en pratik çözümü üretebilirsiniz. Bursa Görüntülü Gider Ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz? Bursa'da Kanalizasyon arıza Bursa kanalizasyon bakım Bursa kanalizasyon onarım bursa kanalizasyon yenileme Bursa kanalizasyon tamiri arayışların da en yetkin teknik servis ve ustalar ustasiburada.com'da.

Bursa'da su ve sıhhi tesisat ustalığı yapan binlerce usta şehre hizmet vermektedir. 2.9 milyonluk nüfusu ile ülkemizin 4. büyük şehri ünvanına sahip olan Bursa, Güney Marmara Bölgesi'nin en gelişmiş şehri olarak çok sayıda konut ve binanın bulunduğu bir ildir. 17 ilçeden oluşan Bursa'da en kalabalık ilçeler Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçeleridir. Yeni konut yapımının hızla devam ettiği ve eski konutların ise kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yıkılarak yeniden inşa edildiği Bursa'da su tesisatı konusunda da yoğun bir hizmet talebi bulunmaktadır. Şehrin yetişmiş meslek ustası ihtiyacını karşılayan yüzlerce tesisat ustası tüm ilçe ve mahallelere hizmetlerini götürmektedir.

Bursa'da hizmet veren, su tesisatı tamiri, su kaçağı tespiti, bakım, onarım, tadilat, boru ve batarya değişimleri gibi ihtiyaçlarınızı sahip oldukları mesleki beceri ile en hızlı şekilde çözecek olan yüzlerce su tesisatçısına UstasıBurada üzerinden tek sayfada ulaşabilirsiniz. Üstelik ustalarımızı hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden ücretsiz çağrı hatlarından 7/24 ayarabilirsiniz!

Faydalı Yorumlar

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

 • Bursa Vidanjör Faik Erten

  Büyük sıkıntıdan kurtardılar. Teşekkür ederim. Vidanjörleri çok teknolojik. Ve işinin ehli insanlar

 • Has Elektrik Muhammet Kısa

  Muhammet bey evimize geldi elektrik arızasından dolayı tanıştık işimizi titizlikle çözdü öncesinde başka bir usta çağırdık fakat sorun çözülmedi sigortamız devamlı atıyordu kaç keresinde gelen her usta tesisatta sorun olmadığını cihazlarda sorunun olduğunu söylediler beyaz eşyalara baktırdık servise servisten gelen arkadaşta tesisata sorun olduğunu söyledi.Bizde internetten Muhammet beyi aradık saat 14:00 da geleceğini söyledi ve sattinde şaşma olmaması beni şaşırttı ve sorunun mutfak tarafındaki buat bağlantısında olduğunu kabloların gevşek kalıp eridiğini söyledi ve sorunumuz böylelikle çözüldü sağolsun su tesisatı işide yapıyormuş mutfaktaki giderden su kaçırıyordu gelmişken Onuda halletti.Çok memnun kaldık tavsiye ederim

 • MK Teknik Mustafa Kaynakcı

  Klima arızası için Mustafa Ustayla görüştüm ve tek seferde işimi çözdü. Herkese tavsiye ederim.

 • Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı

  Güler yüzlü ve titiz çalışan ekibinize verdiği emekler için teşekkür ederim.

 • Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap

  O gerçek bir sanatkar. İşinin hakkını veren sayılı ustalardan. Kendi evimi yaptırdım, el işçiliği olsun samimiyeti olsun işe verdiği değer olsun hepsi çok mükemmel.

 • Hızır Tesisat Yakup Kurttekin

  Çok iyi bir usta herkese tavsiye ederim. Temiz bir işciliği var, iyi bir kişi.

 • Teknik Tesisat Mehmet Kamacı

  Çok memnun kaldım, teşekkürler. Onay belgesi mevcut bir usta. Gönlüm rahat bir şekilde evin tesisatını emanet ettim. İyi ki sizin gibi ustalarımız var.

 • Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih

  Oldukça memnun kaldık, güler yüzlü ve titiz çalışıyorlar. Bizi her daim memnun ettiler. İşlerinde başarılar dileriz ve her müşteriye tavsiye ederiz. Bursa'da çatı denilince Murat Tarih ustayı tek geçiyoruz.

 • Bursa Tesisat Gider Açma Ve Altyapı Hizmetleri Uğur Gökmen

  En son teknolojiyle çalışıyorlar, ekip çok başarılı işimizi çok temiz ve titizlikle çözdüler.

Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
13 Yorum9.9Puan
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
2 Yorum10Puan
Dursun Alt Yapı Bursa Kanalizasyon Açma Gider Açma Selim Dursun
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
10 Yorum9.7Puan
Has Elektrik Muhammet Kısa
1 Yorum10Puan
MK Teknik Mustafa Kaynakcı
4 Yorum10Puan
Mikail Bayram Ltd. Şti. Mustafa Bayram
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan
Kaya Teknik Mehmet Aksoy
6 Yorum9.7Puan
İnborsan Ticaret Ufuk İnal
Bülent Sezgin
Bursa Vidanjör Faik Erten
1 Yorum9.0Puan
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
4 Yorum8.5Puan
Mercan Ticaret Şakir Sariyel
BYM Yapı Malzemeleri Bünyamin Özaslan
2 Yorum10Puan
Teknik Tesisat Mehmet Kamacı
3 Yorum10Puan
Via Tesisat Nuri Horoz
Nilüfer Elektrikçi Turgay Demirel

Filtreler

 • Su / Sıhhi Tesisat
 • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara