Bursa En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Gelinlik dikiminden abiye elbiseye, nişanlık dikiminden kaftan dikimine kadar özel günlerinizi daha da özel kılacak kıyafetlerinizi işin ustası Terziler ve Moda Tasarımcılarına diktirmek ister misiniz? Her zevke uygun model çizimi, kumaş ve malzeme seçimi, kalıp çıkarma, biçme ve dikme işlemlerini sizler için yapacak yüzlerce hünerli Terzi ve Moda Tasımcısı UstasıBurada'da.

Girdiğimiz sosyal ortamlara uygun kılık kıyafet seçimi yapmak ve gardrobumuzda her ortama uygun kıyafetler bulundurmak kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası durumundadır. Özellikle de düğün, nişan ve davet gibi ortamlar söz konusu olunca başta hanımlar olmak üzere hemen herkes giyeceği kıyafetin özel olmasını ve sadece kendisi için tasarlanmış olmasını arzu etmektedir. Öte yandan günlük yaşantımızda kullandığımız iş kıyafetleri ve günlük elbise seçeneklerini çoğalan markalar ve seri üretim tekstil ürünleri sayesinde kolayca temin edebiliyoruz. Halbuki mağazacılık ve seri tekstil üretimleri bu denli artmadan önce terzilik işleri her gelir düzeyinde insanın yoğun talep gösterdiği bir meslek konumundaydı. Fakat son yıllarda hazır giyime olan yoğun talep terzilerin iş tanımlarında bazı değişikliklere sebep oldu. Eskiden daha çok dikim yapan terziler günümüzde daha çok hazır giyim tekstil ürünlerinin tamir ve tadilatlarını yapar hale geldiler. Hal böyle olunca terzilerden aldığımız hizmetler genellikle paça boyu kesme, elbise daraltma, pay açma, model değiştirme, yırtık ve söküklerin tadilatı vb. işlemler olmaya başladı. 

Fakat hazır giyim sektörü ne kadar gelişmiş olursa olsun özel dikim kıyafetlere önem veren ve modayı yakından takip eden çok değerli bir müşteri kitlesi her zaman varlığını korumaktadır. Hatta hazır giyime olan yoğun talebe rağmen özel bir terzi veya moda tasarımcısı ile çalışmak günümüzde önemli bir ayrıcalık haline gelmiştir. Takım elbise, gömlek, etek, ceket, abiye elbise, günlük elbise gibi her çeşit kıyafeti kişiye özel tasarlayan terziler ve moda tasarımcıları, müşterilerinin beden ölçülerine ve zevklerine uygun alternatifleri ve kıyafet kombinlerini ustalıkla bir araya getirmekte ve müşterilerine kendilerini son derece özel hissettirmektedirler. 

Bursa'nın en yetenekli Terzi ve Moda Tasarımcıları ile tanışmaya hazır mısınız? 

Tekstil sektörünün ülkemizde en gelişmiş olduğu şehirlerden biridir Bursa. Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan Bursa, tarih boyunca ticaret alanında her zaman çok önemli bir yere sahip olmuştur. Bizans döneminde, şehirde sık yetişen dut ağaçlarının varlığı, bu ağacın yaprakları ile beslenen İpekböceği'nin yetiştirilmesine ve ipek üretiminin Bursa ekonomisinde çok önemli bir yer almasına vesile olmuştur. Böylece Osmanlı padişahlarını giydiren Bursa ipeği aynı zamanda tüm Avrupa'yı da giydirmiştir. Günümüzde de tekstil sanayisinin son derece güçlü olduğu, ülkemizin 4. büyük şehri Bursa, her gelir grubundan insanın yaşadığı 3 milyon nüfuslu bir metropol konumundadır. 

Bursa'nın her semtinde bulunan Terziler ve Moda Tasarımcıları bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde birbirinden yetenekli terzilerimizi size olan yakınlığına göre sıralayabilir, yorumları okuyarak hayalinizdeki elbiseyi diktirmek isteyeceğiniz moda tasarımcısını kolayca bulabilirsiniz.

Faydalı Yorumlar

Ataevler Terzi Vildan Kart
1 Yorum1.0Puan
3 Sisters Butik Ayşe Keskin
3 Yorum10Puan
İlhan İskit Gömlek Sanatçısı İlhan İskit
Şirin Terzi Kuru Temizleme Ütü Ayser Keçeli
Gerçek Deri Şakir Şakiroğlu
Emel Sezginer
Çağrı Terzi Hüseyin Serbest
Terzi Tamirci Mustafa Gürkan
Burda Dikim Evi Mehmet Divitçi
Bahar Terzisi Kerim Güler
Nisse Moda Nadide Yalçın
Novias Moda Yalçın Yeysin
Terzi Nedim Demirel Nedim Demirel
Elif Terzi Orhan Demir
Ueg Tekstil İnş. San. Tic. Ltd. Şti Cihan Özyıldırım
Çok Acil Terzi Halil Halil Başak
Setre Moda Tekstil Ürünleri Hüseyin Çavuş
Çetin Terzihanesi Hüseyin Çetin
Terzi Züleyha Yilmaz
Teleferik Bay Bayan Terzi Mehmet Faruk Işık