En İyi 10 Cep Telefonu Tamiri ve Teknik Servisi

Cep Telefonu Tamiri ve Teknik Servisleri için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Cep Telefonu Tamiri ve Teknik Servisi seçeneğini hemen bulabilir, teknik servisleri ücretsiz çağrı hatlarından arayarak verilen hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonları günümüzde artık bizler için vazgeçilemez bir parça haline gelmiştir. Dünya üzerinde en çok telefon kullanan ülkeler arasından Türkiye ön sıralarda yer almaktadır. Cep telefonları artık lüx sayılmaktan çıkmış ve ihtiyaç haline gelmiştir. Cep telefonları, akıllı telefon üretimi ve kullanımı yaygınlaştıktan sonra hem konuşma hem de mail, sosyal medya, haber ve gazete okuma gibi ihtiyaçların tümünü karşılamakta hem de ihtiyaç duyulan bilgiye anında ulaşabilme rahatlığı sağlamaktadır. Yeme, içme ve barınma gibi temel ihtiyaçların hemen ardından ilk sıralarda telefon kullanımı gelmektedir. Bu nedenle günümüzde her yaş grubu telefon kullanmaktadır. Özellikle bugün kullanılan cep telefonları sayesinde insanlar dünyanın öbür ucundaki yakınlarından istedikleri an bilgi alabilmekteler. Bu yüzden icat edilen teknolojik aletler arasında cep telefonu önem sırasını uzun yıllardır korumaktadır.

Yoğun talep gören cep telefonu sektöründe cep telefonu satışı ve tamiri yapan pek çok firma faaliyet göstermektedir. Cep telefonu tamiri hizmeti veren firmalar her marka ve model cep telefonu için ekran değişimi, batarya değişimi, ana kart değişimi, ekran koruyucu takma, program yükleme, iç ekran değişimi, şarj tamiri, cep telefonu aksesuar satışı hizmetleri vermektedir. Ayrıca birçok telefoncuda İPhone, Samsung, HTC, LG, Nokia, Motorola, Asus, Sony, Blackberry, Alcatel, Siemens, Huawei, Vodafone gibi markaların sıfır ve ikinci el telefon satışı da yapılmaktadır. Aynı zamanda her markanın sadece kendi ürünü olan cihazları için yetkili servis konumunda hizmet veren firmalarda bulunmakta, cihazların garanti kapsamında tamir ve değişimlerini yapmaktadır. Teknik servis seçerken orijinal parça kullanımına dikkat etmek cihaz ömrünü uzatmak için önem taşımaktadır.

Hiçbir aracılık hizmeti ödemeden ulaşabileceğiniz, Türkiye’nin her noktasından en kaliteli hizmeti alabileceğiniz binlerce Cep Telefonu Tamiri ve Teknik Servisi UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Mg Telekom Ramazan Güleç

  Mg Telekom

  Gerçekten güler yüz ve yaptıkları işten çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • Bursa Cep Teknik Servis Resül Çavdar

  Telefonumu en kısa sürede tamir edip verdi. En hızlı ve pratik çözümünden dolayı Resul beye çok teşekkür ederim... Herkese tavsiye ederim.

 • Poyraz Cep Teknik Servis Payam Mirzazadah

  Çok iyi gayet ilgili arkadaşlara tavsiye ederim, pişman olmazsınız. Kırık İphone 6s telefonumu ekranını belirtiğim adresime gelerek 10 dk'da değiştirdi. Beni büyük bir sıkıntıdan kurtardı, çok teşekkürler...

 • Cep Tamir Merkezi Yasin Aktaş

  Cep Tamir Merkezi

  Çok iyi bir tamirci. Donanım ve program konularında çok iyi ve güvenilir. Tavsiye ediyorum.

 • Aynet Bilgisayar Görükle Aydın Gür

  Bursa'mızda Heykel İnönü Cd. İnegöl Pasajı ve Nilüfer Görükle Şb.'de tüm PC ve tablet, cep telefonu ile diğer elektronik hizmetleri 5 yıldır güvenli ve randımanlı almaktayım. Çok memnunum, herkese öneririm. Saygılarımla...

 • Ada İletişim İsmail Alban

  Ada İletişim

  iPhone 7 model telefonumun ekran değişimini yaptırdım. Kendisi çok ilgili ve hızlı bir usta. Tavsiye ederim.

 • Ege İletişim Melih Yilmaz

  Ege İletişim

  Anlayışlı ve hızlı çözüm, tavsiye ederim. Telefonumun ekranı kırıldı, çok hızlı bir şekilde yapıldı ve teslim edildi. Şuan herhangi bir problem yaşamıyorum. Teşekkürler Ege İletişim.

 • Bilgisayarcı Amca Yasemin Çeven

  Her türlü bilişim isteklerine cevap verecek kapasitede bir firmadır.

 • Bursa Bilgisayar Teknik Servis Fatih Kudu

  Güler yüzlü bir işletme.

  Teşekkür ederiz.

 • Murat Bilgisayar Saz Ticaret Murat Saz

  Aradığım hiçbir servisten cevap alamamıştım. Sizden aldığım geri dönüş ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkür ederim.

Cepshop Bilişim Mehmet Enli
Cep Tamir Merkezi Yasin Aktaş
3 Yorum9.7Puan
Çağ Elektronik Suat Varıcı
Ege İletişim Melih Yilmaz
1 Yorum10Puan
Aynet Bilgisayar Görükle Aydın Gür
1 Yorum10Puan
Murat Bilgisayar Saz Ticaret Murat Saz
1 Yorum10Puan
Net Garden Safa Eren Ayhan
Poyraz Cep Teknik Servis Payam Mirzazadah
2 Yorum10Puan
Mg Telekom Ramazan Güleç
1 Yorum10Puan
Bilgisayarcı Amca Yasemin Çeven
4 Yorum9.5Puan
Bursa Bilgisayar Teknik Servis Fatih Kudu
5 Yorum10Puan
Acil Bilgisayarcı
Zengin Bilgisayar Murat Zengin
Soylu İletişim Sevilay Soylu
2 Yorum10Puan
Bursa Cep Teknik Servis Resül Çavdar
3 Yorum10Puan
Zengin Elektronik Serkan Zengin
Ada İletişim İsmail Alban
6 Yorum10Puan
Kılıç İletişim Turgay Kılıç
Algül Bilişim Hüseyin Algül
Karabük Dijital Şaban Demirel