Ulus Yer Kaplamaları Murat Çil
Akboğa Dekorasyon Ümit Akboğa
Uhe Yapı Çelik Konstrüksiyon Yalıtım Dekorasyon Naci Berkiten
Karotaş Yapı Aşur Ülker
One Life Dizayn Mahmut Bir
3d Lider Yapı Derya Demir
Trabzon Taş Parke Ustası Enes Yavuz

En İyi 10 Zemin Kaplama

Zemin kaplama alanında hizmet veren, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce firmayı sizler için bir araya getirdik. Zemin Kaplama hizmetleri veren firmaları bulunduğunuz bölgeye yakınlığına göre listeleyebilir, firmalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yapmış olduğunuz aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Yapışkan yapılı reçinelerden üretilen epoksi, zemin kaplama alanında kullanılmakla birlikte aynı zamanda duvarlara da uygulanmaktadır. Epoksi zemin kaplama sistemleri günümüzde yoğunluklu olarak hastaneler, fabrikalar, otoparklar, alışveriş merkezleri ve yemekhaneler gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Epoksi zeminler toz ve kir tutmama özelliklerine sahip ürünlerdir. Oldukça hijyenik olan epoksi, aşınma, çizilme, yanma gibi dış etkenlere karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Epoksi zeminler renk seçenekleriyle birlikte mat, parlak ve efektli görünümlerde tercih edilebilmektedir. Uygulama yapılmak istenen zeminin tamamı epoksi kaplanabileceği gibi aynı zamanda isteğe bağlı olarak belli bölgelerde de uygulanabilmektedir. Epoksi kaplama yapılmadan önce uygulama yapılacak zeminin özelliklerini iyi bilmek gerekmektedir.  Mermer, beton ve fayans gibi zeminlerde epoksi kaplamalar farklılık göstermektedir. Bazı zeminlerde tek kat uygulanan epoksi boyası bazı zeminlerde çift kat ve üç kat olarak uygulanabilmektedir.

 Epoksi boyalar uygulama yapıldıktan sonra 24 saat içerisinde kurumaya başlamakta ve 7 gün sonra kullanılabilecek duruma gelmektedir. Zemin kaplama alanında kullanılan epoksi hijyenik olduğu kadar aynı zamanda da kolay temizlenebilen özelliğe sahiptir. Su vb. ürünlere karşı geçirgen olmayan epoksi, elektrik yalıtkanı özelliğine sahiptir. Ayrıca mekanik ve kimyasal dayanıklılığı yüksek olan epoksi, tamiri oldukça kolay olan, ağır darbelere ve sürekli trafiğe de dayanıklı ürünlerdir.

Epoksi zemin kaplama, otopark epoksi kaplama, multilayer epoksi kaplama, şeffaf görünümlü efoksi kaplama, granit görünümlü epoksi kaplama, selfleveling epoksi kaplama, solventli epoksi kaplama ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunabilecek binlerce Zemin Kaplama Firması UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?