İstanbul En İyi 10 Zemin Kaplama

İstanbul genelinde Epoksi Zemin Kaplama alanında profesyonel düzeyde hizmet veren onlarca firmayı UstasıBurada sizler için aynı sayfada listeliyor. Fabrikalar, sanayi atölyeleri, otoparklar, spor salonları, teraslar gibi açık kapalı tüm mekanlarda zemin kaplaması olarak uygulanan epoksi sistemler hakkında bilgi almak için firmaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayın. 

Multilayer epoksi kaplama, şeffaf görünümlü epoksi kaplama, granit görünümlü epoksi, selfleveling epoksi, solventli epoksi çeşitleriyle yapı sektöründe zemin kaplaması olarak kullanılan epoksiler dayanıklılıkları nedeniyle son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Epoksi reçinesinin sertleştirici kimyasallar ile karıştırılmasından elde edilen ve zemine uygulandıktan çok kısa bir süre sonra donma özelliğine sahip olan epoksi kaplamaları antibakteriyel olması sebebiyle hijyenin önemli olduğu ortamlarda da tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplamaları darbeye karşı dayanıklıdır, kolay kolay deforme olmaz, yerden toz kalkmasını engeller ve temizliği kolaydır. 

Üretim tesisleri ve tekstil atölyeleri gibi yerden tozumanın üretimi olumsuz etkilediği ortamlarda epoksi zemin kaplamaları kullanılarak ortam yapılan iş için daha sağlıklı hale getirilmektedir. Ağır sanayi tesislerinde diğer zemin kaplamaları kolay deforme olmakta ama epoksi zeminler sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı olduklarından, kaymaz, kırılmaz, çatlamaz ve yanmaz olduklarından uzun ömürlü bir zemin döşmesi olarak kullanılabilmektedir. Epoksi zeminler su geçirmez özelliğe sahiptir. Zemine tek parça olarak uygulandıklarından estetik açıdan da şık bir görünüm sağlarlar. Epoksilerin tamiri çok kolaydır ve uzun süre bakım gerektirmezler. Epoksiler zemin tozumasının olmaması gereken ortamlardan olan hastanelerde, laboratuvarlarda, imalathanelerde, depolarda vb. yapıların zeminlerinde her renkte uygulanabilmektedir. 

Yer döşemesi olarak ömür boyu kullanabileceğiniz kadar dayanıklı Epoksi Zemin Kaplamaları hakkında detaylı bilgi almak ve İstanbul ilinde epoksi işi yapan firmalara ulaşmak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için aracılık hizmet bedeli ödemez ve doğrudan firmanın yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Türkiye'nin en kalabalık metropol şehri ve ticaret merkezi İstanbul'dur. Asya ile Avrupa kıtalarının birleştiği coğrafya üzerinde bulunan İstanbul'un her iki kıta üzerinde de toprakları bulunmaktadır. 39 ilçe ve 960 mahalleden oluşan İstanbul'da 2016 yılına ait verilere göre 14.804.116 kişi yaşamaktadır. En kalabalık ilçeleri Ümraniye, Pendik, Ataşehir, Bağcılar, Esenyurt, Bahçelievler, Üsküdar, Sultangazi ve Küçükçekmece'dir. 

 

Mega Epoksi Berrin Gel Güneş
Fatih Altan
Er_Ni Granit Küptaş