İstanbul En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

İstanbul ilinde hizmet veren, şehrin en iyi Marangoz ve Ahşap Mobilya Ustaları ile tanışmaya ve eviniz için hayal ettiğiniz, sadece size üzel üretilmiş mobilyalara kavuşmaya hazır mısınız? Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sayesinde marangozluk hizmetlerini İstanbul'un heryerine götüren ve özel ölçülerde mobilya imalatını kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla yapan yüzlerce ahşap mobilya ustası bir telefon kadar yakınınızda.

Mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, yemek masası imalatı, dolap imalatı, kitaplık imalatı, raf imalatı, televizyon ünitesi imalatı, ahşap masa ve sandalye üretimi, gardrop imalatı, yemek odası mobilyaları imalatı, genç odası mobilyaları imalatı, yatak odası mobilyaları imalatı gibi konularda özel ölçülerde mobilya üretimi yapan yüzlerce marangoz içinden size en uygun olanını kolayca bulmak için bu sayfayı incelemelisiniz. İstanbul'da hizmet veren ahşap mobilya ustaları hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, profilleri inceleyerek ustaların tecrübeleri ve referansları hakkında bilgi edinebilir, dahası marangoz ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Ağaç ve ahşap malzemelere şekil vererek bir takım eşyalar üreten marangoz ustaları, marangozluk mesleğini ağaç işleri konusunda eğitim veren meslek okullarındaki bölümlerden öğrenebilecekleri gibi bir marangoz ustasının yanında çıraklık yaparak ta kendilerini geliştirebilirler. Marangoz ustaları uzmanlıklarına göre mobilyacı, doğramacı, dülger, modelci, ağaç tornacısı, arabacı, fıçıcı gibi dallara ayrılmaktadır. Marangozlar sadece ev mobilyası üretmekle kalmayıp, ofis mobilyası imalatı, market, mağaza, eczane gibi işyerlerinin raf sistemlerinin imalatı, fuar standı yapımı, ahşap kapı imalatı, ahşap pencere imalatı gibi hizmetler de sunmaktadır. 

Marangozluk ve Ahşap Mobilya Ustalığı konusunda İstanbul'un en iyi ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak yaptırmak istediğiniz özel ölçülerdeki mobilyalara ekonomik fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramalarında hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Ülkemizin en kalabalık şehri, en büyük metropolü, en önemli ticaret merkezi şüphesiz ki İstanbul'dur. Ülke ekonomisinde en büyük paya sahip özel şirketlerin neredeyse tamamının şirket merkezleri İstanbul'dadır. 2016 yılı rakamlarına göre İstanbul'da 39 ilçe, 960 mahalle bulunmakta ve ilde 14.804.116 kişi yaşamaktadır. Nüfus yönünden dünyanın en kalabalık 5. şehri İstanbul'dur. İstanbul iki kıta arasında kurulmuş bir şehir olduğundan il topraklarının bir kısmı Anadolu yakasında, bir kısmı da Avrupa yakasındadır. İki yakayı birbirine bağlayan 3 adet köprü bulunmaktadır. Bunlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'dür. 

Faydalı Yorumlar

 • Gül Mobilya Dekorasyon Ogün Gül

  Güzel insan güzel işçilik dürüst bir şekilde işini teslim eden usta

 • Yakos Mobilya Yakup Polat

  Yakos Mobilya

  Süper olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim .ilgi alaka satış sonrası hizmet her şey çok güzel olmuş

 • Temizel Parke Ender Buğlu

  Ender Bey sizden çok memnun kaldım. İşinizde başarılar dilerim. Usta olarak son derece deneyimli ve iş disiplini olan biri. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Ateş Parke Ali Osman Ateş

  Çok iyi bir usta. İşini ciddiyetle ve titizlikle yapıyor. Gözü kapalı iş verebilirsiniz.

  Teşekkür ederim Mesut Bey, hayırlı olsun...

 • Gürbüz Dekorasyon Taner Gürbüz

  Ustamız ve ekibi işinde çok iyi. Evimizin boyasını yaptılar. Başka ustalar gibi pis değil, çok temiz çalışıyorlar.

 • Mertcanlar Mobilya Sinan Mertcan

  Gerçekten takdir ettim. Gününde teslim ve kaliteli işçilik.

 • İza Ömür Ahşap İlyas Diri

  İlyas beye tüm evimin mobilyasını yaptırdım. Bir iç mimar olarak işçiliğini ve işine sahip çıkmasını, ayrıca söz verdiği günden daha erken bitirmesini taktir ettim. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Elinize sağlık.

  Teşekkürler Eylem hanım. Güle güle kullanın mobilyanızı.

 • Ömür Ahşap Ali Osman İşcan

  Teşekkürler Ömür Ahşap. Sayenizde banyoma yepyeni bir hava geldi. Titiz çalışmanız, işi söz verdiğiniz zamanda tamamlamanız ve farklı fikirler sunarak ufkumuzu açmanız da ayrı bir teşekkürü hakediyor.

  Biz teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için daha değerli. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

 • Sevingen Mobilya Soner Sevingen

  Sevingen Mobilya'ya gerçekten çok teşekkür ederim. Yaptığı yatak odasını uzun zamandır kullanıyorum. Hala bir sorun yaşamadım. Çok teşekkürler Sevingen Mobilya.

 • Şevket Ortakçı Şevket Ortakçı

  Şevket Ortakçı

  Şevket ustamızın ellerine sağlık, banyomuza gömme dolap yaptı ve tam da istediğimiz gibi oldu. Bizim isteklerimize kendi fikirlerini de kattı, sonuç mükemmel... Herkese tavsiye ederim.

İstanbul Marangoz / Ahşap Mobilya

: 281 sonuç
Enka Dekorasyon Hızır Battal
Akgün Ferfoje İlhan Narman
Nisa Mobilya Ercan Tokmak
Atalay Soğukbulak
Suit Dekorasyon Abdurrahman Boz
Birol Öztürk
Osmancık Mobilya Mehmet Büyükbayram
Vakit Mobilya Dekorasyon Serdar Vakit
Eymen Mobilya Orhan Usta
Elif Dekor Abdullah Yazici
Mollavelioğulları Mimarlık Kenan Kalkan
Defne Mobilya Serkan Altun
Bayraktar Mobilya Muzaffer Bayraktar
MÇ Seramik Mehmet Çürük
Umut Dekorasyon Yusuf Açınca (İnşaat Teknikeri)
Koç Yapı ve Mimarlık Ömer Koç
Recep Birer
Elif Ahşap Cenk Özdemir
3s Ahşap Mobilya Dekorasyon Sedat Şavaşcı
Cidelli Mobilya Aksesuar Ömer Çelik

Filtreler

 • Marangoz / Ahşap Mobilya
 • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara