İstanbul En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

İstanbul ilinde hizmet veren, şehrin en iyi Marangoz ve Ahşap Mobilya Ustaları ile tanışmaya ve eviniz için hayal ettiğiniz, sadece size üzel üretilmiş mobilyalara kavuşmaya hazır mısınız? Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sayesinde marangozluk hizmetlerini İstanbul'un heryerine götüren ve özel ölçülerde mobilya imalatını kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla yapan yüzlerce ahşap mobilya ustası bir telefon kadar yakınınızda.

Mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, yemek masası imalatı, dolap imalatı, kitaplık imalatı, raf imalatı, televizyon ünitesi imalatı, ahşap masa ve sandalye üretimi, gardrop imalatı, yemek odası mobilyaları imalatı, genç odası mobilyaları imalatı, yatak odası mobilyaları imalatı gibi konularda özel ölçülerde mobilya üretimi yapan yüzlerce marangoz içinden size en uygun olanını kolayca bulmak için bu sayfayı incelemelisiniz. İstanbul'da hizmet veren ahşap mobilya ustaları hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, profilleri inceleyerek ustaların tecrübeleri ve referansları hakkında bilgi edinebilir, dahası marangoz ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Ağaç ve ahşap malzemelere şekil vererek bir takım eşyalar üreten marangoz ustaları, marangozluk mesleğini ağaç işleri konusunda eğitim veren meslek okullarındaki bölümlerden öğrenebilecekleri gibi bir marangoz ustasının yanında çıraklık yaparak ta kendilerini geliştirebilirler. Marangoz ustaları uzmanlıklarına göre mobilyacı, doğramacı, dülger, modelci, ağaç tornacısı, arabacı, fıçıcı gibi dallara ayrılmaktadır. Marangozlar sadece ev mobilyası üretmekle kalmayıp, ofis mobilyası imalatı, market, mağaza, eczane gibi işyerlerinin raf sistemlerinin imalatı, fuar standı yapımı, ahşap kapı imalatı, ahşap pencere imalatı gibi hizmetler de sunmaktadır. 

Marangozluk ve Ahşap Mobilya Ustalığı konusunda İstanbul'un en iyi ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak yaptırmak istediğiniz özel ölçülerdeki mobilyalara ekonomik fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramalarında hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Ülkemizin en kalabalık şehri, en büyük metropolü, en önemli ticaret merkezi şüphesiz ki İstanbul'dur. Ülke ekonomisinde en büyük paya sahip özel şirketlerin neredeyse tamamının şirket merkezleri İstanbul'dadır. 2016 yılı rakamlarına göre İstanbul'da 39 ilçe, 960 mahalle bulunmakta ve ilde 14.804.116 kişi yaşamaktadır. Nüfus yönünden dünyanın en kalabalık 5. şehri İstanbul'dur. İstanbul iki kıta arasında kurulmuş bir şehir olduğundan il topraklarının bir kısmı Anadolu yakasında, bir kısmı da Avrupa yakasındadır. İki yakayı birbirine bağlayan 3 adet köprü bulunmaktadır. Bunlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'dür. 

Faydalı Yorumlar

 • Ömür Ahşap Ali Osman İşcan

  Teşekkürler Ömür Ahşap. Sayenizde banyoma yepyeni bir hava geldi. Titiz çalışmanız, işi söz verdiğiniz zamanda tamamlamanız ve farklı fikirler sunarak ufkumuzu açmanız da ayrı bir teşekkürü hakediyor.

  Biz teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için daha değerli. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

 • Şevket Ortakçı Şevket Ortakçı

  Şevket Ortakçı

  Şevket ustamızın ellerine sağlık, banyomuza gömme dolap yaptı ve tam da istediğimiz gibi oldu. Bizim isteklerimize kendi fikirlerini de kattı, sonuç mükemmel... Herkese tavsiye ederim.

 • İza Ömür Ahşap İlyas Diri

  İlyas beye tüm evimin mobilyasını yaptırdım. Bir iç mimar olarak işçiliğini ve işine sahip çıkmasını, ayrıca söz verdiği günden daha erken bitirmesini taktir ettim. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Elinize sağlık.

  Teşekkürler Eylem hanım. Güle güle kullanın mobilyanızı.

 • Temizel Parke Ender Buğlu

  Ender Bey sizden çok memnun kaldım. İşinizde başarılar dilerim. Usta olarak son derece deneyimli ve iş disiplini olan biri. Kendisine çok teşekkür ederim.

İstanbul Marangoz / Ahşap Mobilya

: 276 sonuç
Enka Dekorasyon Hızır Battal
Şevket Ortakçı
1 Yorum10Puan
Ömür Ahşap Ali Osman İşcan
2 Yorum10Puan
İza Ömür Ahşap İlyas Diri
1 Yorum10Puan
Tercih Mobilya Dekorasyon Tuncay Çetir
Hedef Ahşap Kazım Kılıç
Gözde Mobilya Dekorasyon Mustafa Kütük
Temizel Parke Ender Buğlu
1 Yorum8.0Puan
İpek Mobilya Dekorasyon Yusuf Yavuz
Yakupoğlu Mobilya Dekorasyon Önder Yakupoğlu
Alper Cam Ali İzgin
Elif Dekor Abdullah Yazici
Albenia Dizayn İdris Zolim
Atalay Soğukbulak
Erol Gürkan
Ersoy Türk
Sevinç Yapı Mehmet Sevinç
Akgün Ferfoje İlhan Narman
Defne Mobilya Serkan Altun
Vakit Mobilya Dekorasyon Serdar Vakit

Filtreler

 • Marangoz / Ahşap Mobilya
 • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara