İstanbul Marangoz / Ahşap Mobilya

: 31 sonuç
Concept Yapı Dekorasyon Hakan Aktun
Uludağ Mobilya Recep Uludağ
Nesli Mobilya Dekorasyon Mesut Keleş
İnfo Dekor İsa kaplan
2 Yorum10Puan
Başoğlu Mobilya Murat Başoğlu
Mobel Konzepte Ömer Koç
İbrahim Fındıkoğlu
Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan
4 Yorum9.8Puan
Uğur Kılıç Mobilya Tamir Tadilat Uğur Kılıç
7 Yorum9.6Puan
Süper Star Mobilya Ahmet Hammud
5 Yorum10Puan
Diess Mimarlık Ferdi Çelik
1 Yorum10Puan
Kadiroğlu Ahşap Merdivenleri Burak Ürgen
ARY Ev ve Ofis Mobilya Mahmut Acaray
Samet Mobilya & Ahşap Dekorasyon Samet Tartıcı
Nisa Mobilya Ercan Tokmak
Konak Mobilya Tasarım Ender Solmaz
Tuğra Yapı Tevrat Günindi
Dinçbilek Mobilya Abdullah Dinç
Saygın Mobilya Nevzat bey
Aktaş Mobilya Şahin Aktaş
Pehlivan Yapı Sabahattin Kaz
Metin Mobilya Kazım Metin
Değer Mobilya Metin Güzeller

Filtreler

 • Marangoz / Ahşap Mobilya
 • İstanbul

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

İstanbul En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

İstanbul ilinde hizmet veren, şehrin en iyi Marangoz ve Ahşap Mobilya Ustaları ile tanışmaya ve eviniz için hayal ettiğiniz, sadece size üzel üretilmiş mobilyalara kavuşmaya hazır mısınız? Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sayesinde marangozluk hizmetlerini İstanbul'un heryerine götüren ve özel ölçülerde mobilya imalatını kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla yapan yüzlerce ahşap mobilya ustası bir telefon kadar yakınınızda.

Mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, yemek masası imalatı, dolap imalatı, kitaplık imalatı, raf imalatı, televizyon ünitesi imalatı, ahşap masa ve sandalye üretimi, gardrop imalatı, yemek odası mobilyaları imalatı, genç odası mobilyaları imalatı, yatak odası mobilyaları imalatı gibi konularda özel ölçülerde mobilya üretimi yapan yüzlerce marangoz içinden size en uygun olanını kolayca bulmak için bu sayfayı incelemelisiniz. İstanbul'da hizmet veren ahşap mobilya ustaları hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, profilleri inceleyerek ustaların tecrübeleri ve referansları hakkında bilgi edinebilir, dahası marangoz ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Ağaç ve ahşap malzemelere şekil vererek bir takım eşyalar üreten marangoz ustaları, marangozluk mesleğini ağaç işleri konusunda eğitim veren meslek okullarındaki bölümlerden öğrenebilecekleri gibi bir marangoz ustasının yanında çıraklık yaparak ta kendilerini geliştirebilirler. Marangoz ustaları uzmanlıklarına göre mobilyacı, doğramacı, dülger, modelci, ağaç tornacısı, arabacı, fıçıcı gibi dallara ayrılmaktadır. Marangozlar sadece ev mobilyası üretmekle kalmayıp, ofis mobilyası imalatı, market, mağaza, eczane gibi işyerlerinin raf sistemlerinin imalatı, fuar standı yapımı, ahşap kapı imalatı, ahşap pencere imalatı gibi hizmetler de sunmaktadır. 

Marangozluk ve Ahşap Mobilya Ustalığı konusunda İstanbul'un en iyi ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak yaptırmak istediğiniz özel ölçülerdeki mobilyalara ekonomik fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız telefon aramalarında hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Ülkemizin en kalabalık şehri, en büyük metropolü, en önemli ticaret merkezi şüphesiz ki İstanbul'dur. Ülke ekonomisinde en büyük paya sahip özel şirketlerin neredeyse tamamının şirket merkezleri İstanbul'dadır. 2016 yılı rakamlarına göre İstanbul'da 39 ilçe, 960 mahalle bulunmakta ve ilde 14.804.116 kişi yaşamaktadır. Nüfus yönünden dünyanın en kalabalık 5. şehri İstanbul'dur. İstanbul iki kıta arasında kurulmuş bir şehir olduğundan il topraklarının bir kısmı Anadolu yakasında, bir kısmı da Avrupa yakasındadır. İki yakayı birbirine bağlayan 3 adet köprü bulunmaktadır. Bunlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'dür. 

Faydalı Yorumlar

 • Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan

  Nuh yapıya cok teşekkürler iyiki varsınız inşaat işleri benim için önceleri bi sorundu şimdi hiç gözüm arkada değil artık

 • Uğur Kılıç Mobilya Tamir Tadilat Uğur Kılıç

  İletişim ve emeği için gerçekten çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık temiz ve güzel bir işçilik bundan sonraki ev işlerinin ilk ve tek adresi kendisidir benim için

  BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ EFENDİM MEMNUNİYETİNİZ BİZLERİN ONURUDUR EFENDİM SAĞLIKLI ÖMÜRLER DİLERİZ HERZAMAN BEKLERİZ EFENDİM

 • Diess Mimarlık Ferdi Çelik

  Yaptıkları işler, verdikleri emek, oluşturdukları güven harika. Her ürünlerinden çok memnunuz zamanında teslimatın titiz çalışmanın ve uygun fiyatın tek adresi

 • Süper Star Mobilya Ahmet Hammud

  Fayans döşeme hizmeti aldım çok memnun kaldım. İş takibi titizlik ve temiz iş yapma on numara

 • İnfo Dekor İsa kaplan

  İnfo Dekor

  İşlerinde gayet başarılılar fiyatları normal aile ortamında dürüstçe işlerini yapıyorlar mutfak dolabı yaptırdım süper tavsiye ederim( İsa beye teşekkürler)