İstanbul Oto Servis

İstanbul / Başakşehir

Oto Elektrik / Akü

3Yorum
9.7Puan

İstanbul Oto Servis - Erdem Keskin

İstanbul Başakşehir’de oto elektrik ve akü bakım, değişim alanında 18 yıldır faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Başakşehir, İstoç ve Bahçeşehir bölgelerine hizmet vermekteyiz. Mesleki eğitim belgelerimiz mevcuttur.

Her marka ve model aracınız için oto mekanik tamiri, enjeksiyon temizliği ve tamiri, amortisör değişimi, akü tamiri ve değişimi, oto klima arıza ve tamiri, oto klima gaz dolumu, şarj dinamosu tamiri, merkezi kilit tamiri ve montajı, yağ, polen ve hava filtresi değişimi, motor yağı değişimi, dizel partikül filtresi temizliği ve değişimi, manuel şanzuman servisi ve tamiri, oto far ayarı ve tamiri, el freni tamiri, dizel araç tamiri ve bakımı tüm mekanik işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. Otomatik şanzuman tamiri ve kaporta işlemleri servisimizde yapılmamaktadır. İşimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve zamanında teslime önem vermekteyiz. Ayrıca yakın bölgelere acil yol yardım hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Pazar günleri hariç haftanın her günü detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Erdem Usta sağ olsun çok iyi ilgilendi bizimle. Çok iyi bir usta, işçiliği çok güzel.

Arif Tabak - 13.07.2018

10Puan

Erdem Usta çok iyi bir usta. Sağ olsun yolda kaldık, hemen geldi ve sorunlarımızı çözdü. Allah razı olsun.

Erkan Cura - 12.07.2018

9Puan

Yolda kaldık, Erdem Usta sağ olsun bizimle ilgilendi ve hemen geldi. Allah razı olsun.

Ramazan Çırak - 10.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar