İstanbul Pendik En İyi 10 Beyaz Eşya Tamiri ve Servisi

İstanbul / Pendik bölgesindeki Beyaz Eşya Servisleri ve Beyaz Eşya Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Beyaz eşyanızın markası ne olursa olsun garanti kapsamında beyaz eşya tamir hizmeti sunan yüzlerce servisi bu sayfada listeleyebilir, size en yakın beyaz eşya servisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, ücretsiz çağrı hatlarından beyaz eşya tamircilerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.  

Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi dayanıklı ev eşyalarına genel adıyla beyaz eşya denmektedir. Çamaşır makinesi tamiri, çamaşır makinesi montajı, buzdolabı tamiri, bozdolabı montajı, fırın tamiri, fırın montajı, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, ankastre tamiri, ocak tamiri, ocak montajı, kurutma makinesi tamiri, kurutma makinesi montajı, klima tamiri, kombi tamiri, derin dondurucu tamiri, set üstü ocak tamiri ve diğer tüm beyaz eşyalarınız için yetkili beyaz eşya servislerinden ya da özel beyaz eşya servislerinden tamir, bakım ve kurulum hizmeti alınabilmektedir. 

Ülkemizde en yaygın kullanılan beyaz eşya markalarının başında Arçelik, Beko, Ariston, Siemens, Bosch, Vestel, Profilo, LG ve İndesit gelmektedir. Beyaz eşya arızalarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus son teknoloji beyaz eşyalar hakkında gerekli teknik donanıma sahip bir beyaz eşya tamircisinin cihaza doğru müdahele etmesidir. Beyaz eşyalar uzun ömürlü makineler olsa da en ufak bir arızasında bile beyaz eşya tamircisinin cihaza müdahele etmeden önce sorunun yazılımsal mı yoksa teknik mi olduğundan emin olması beyaz eşyanın ömrü açısından son derece önemlidir. 

Pendik'teki en iyi Beyaz Eşya Tamircileri ve Beyaz Eşya Teknik Servisleri'nin telefon numaralarına bu sayfada ulaşabilirsiniz. UstasıBurada sayesinde garanti süresi dolmuş beyaz eşyanızı tamir ettirebileceğiniz en güvenilir beyaz eşya tamircilerine kolayca ulaşabilir, uygun fiyatlarla bozulan çamaşır makinenizi tamir ettirerek daha uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pendik ilçesine bağlı Kurtköy semtinde bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul hava ulaşımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Viaport, NeoMarine Pendik AVM ve Pendorya AVM ilçedeki büyük alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. Marmara denizine 9 km uzunluğunda bir sahil şeridi olan Pendik ilçesinde 750 yat kapasiteli Pendik Marina'sı bulunmaktadır. 1982 yılında ilçede faaliyet göstermeye başlayan Pendik Tersanesi'nin etkisiyle seksenli yıllarda Pendik'e yoğun bir göç gelmeye başlamıştır. 

Faydalı Yorumlar

 • BEYAZ EŞYA Servisi Gülbahar Teknik

  İlgi ve alakanız için teşekkürler. Ellerinize sağlık, baştan sona kusursuz bir hizmet. Hayırlı işler dilerim, kolay gelsin.

  Akın Bey, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir arıza durumunda bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Çağrı hattımız 7/24 açıktır. Cihazınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 • Ceren Soğutma Ömer Soylu

  Ceren Soğutma

  Süper bir servis, hayran kaldım.

  Teşekkür ederiz.

İstanbul Pendik Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

: 30 sonuç
BEYAZ EŞYA Servisi Gülbahar Teknik
18 Yorum9.8Puan
Ceren Soğutma Ömer Soylu
99 Yorum9.9Puan
Beyaz Eşya Servisi Fhu Group Hüseyin Uçar
10 Yorum10Puan
Detay Teknik Ömer Usta
1 Yorum10Puan
Mutlu Teknik Servis Hizmetleri Mehmet Şahin
35 Yorum9.9Puan
Arçelik Bosh Beyaz Eşya Servisi Nilgün Şahin
1 Yorum10Puan
Karser Endüstriyel Mutfak Servisi Gökhan Güneş
Kerem Çağatay Beyaz Eşya Kombi Servisi İbrahim YÜREK
0 Yorum10Puan
Ustasından Servis Hizmetleri Mutlu Fidan
Bt Teknik Servis Musa Demir

Bt Teknik Servis

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Can Teknik Çağlar Çağlı

Can Teknik

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

0 Yorum10Puan
Atılım Servis Mehmet Tutar

Atılım Servis

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Güner Soğutma Sabri Güner

Güner Soğutma

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Bis-mak Barış Özkan

Bis-mak

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Turan Elektrik Aydın Turan

Turan Elektrik

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Zirve Elektronik Ve Bilgisayar Bahattin Akkaya
Şahin Teknik Mehmet Yarımbaş

Şahin Teknik

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Emre Bilgin

Emre Bilgin

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Berkay Teknik Beyaz Eşya Klima Kombi Teknik Servisi Berkay Usta
+servis

+servis

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Filtreler

 • Beyaz Eşya Tamiri / Servisi
 • İstanbul
 • Pendik

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara