İstanbul Pendik En İyi 10 Beyaz Eşya Tamiri ve Servisi

İstanbul / Pendik bölgesindeki Beyaz Eşya Servisleri ve Beyaz Eşya Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Beyaz eşyanızın markası ne olursa olsun garanti kapsamında beyaz eşya tamir hizmeti sunan yüzlerce servisi bu sayfada listeleyebilir, size en yakın beyaz eşya servisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, ücretsiz çağrı hatlarından beyaz eşya tamircilerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.  

Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi dayanıklı ev eşyalarına genel adıyla beyaz eşya denmektedir. Çamaşır makinesi tamiri, çamaşır makinesi montajı, buzdolabı tamiri, bozdolabı montajı, fırın tamiri, fırın montajı, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, ankastre tamiri, ocak tamiri, ocak montajı, kurutma makinesi tamiri, kurutma makinesi montajı, klima tamiri, kombi tamiri, derin dondurucu tamiri, set üstü ocak tamiri ve diğer tüm beyaz eşyalarınız için yetkili beyaz eşya servislerinden ya da özel beyaz eşya servislerinden tamir, bakım ve kurulum hizmeti alınabilmektedir. 

Ülkemizde en yaygın kullanılan beyaz eşya markalarının başında Arçelik, Beko, Ariston, Siemens, Bosch, Vestel, Profilo, LG ve İndesit gelmektedir. Beyaz eşya arızalarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus son teknoloji beyaz eşyalar hakkında gerekli teknik donanıma sahip bir beyaz eşya tamircisinin cihaza doğru müdahele etmesidir. Beyaz eşyalar uzun ömürlü makineler olsa da en ufak bir arızasında bile beyaz eşya tamircisinin cihaza müdahele etmeden önce sorunun yazılımsal mı yoksa teknik mi olduğundan emin olması beyaz eşyanın ömrü açısından son derece önemlidir. 

Pendik'teki en iyi Beyaz Eşya Tamircileri ve Beyaz Eşya Teknik Servisleri'nin telefon numaralarına bu sayfada ulaşabilirsiniz. UstasıBurada sayesinde garanti süresi dolmuş beyaz eşyanızı tamir ettirebileceğiniz en güvenilir beyaz eşya tamircilerine kolayca ulaşabilir, uygun fiyatlarla bozulan çamaşır makinenizi tamir ettirerek daha uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pendik ilçesine bağlı Kurtköy semtinde bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul hava ulaşımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Viaport, NeoMarine Pendik AVM ve Pendorya AVM ilçedeki büyük alışveriş merkezlerinden bazılarıdır. Marmara denizine 9 km uzunluğunda bir sahil şeridi olan Pendik ilçesinde 750 yat kapasiteli Pendik Marina'sı bulunmaktadır. 1982 yılında ilçede faaliyet göstermeye başlayan Pendik Tersanesi'nin etkisiyle seksenli yıllarda Pendik'e yoğun bir göç gelmeye başlamıştır. 

Faydalı Yorumlar

İstanbul Pendik Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

: 11 sonuç
Ceren Soğutma Ömer Soylu
122 Yorum9.9Puan
Erni Beyaz Eşya Servisi Selahattin Erman Gönül
11 Yorum9.9Puan
Öncü Teknik Servis Muharrem Yıldırım
24 Yorum10Puan
Tek Teknik Servis Vahap Soylu
Detay Teknik Ömer Usta
1 Yorum10Puan
Mutlu Teknik Servis Hizmetleri Mehmet Şahin
35 Yorum9.9Puan
Bereket Teknik Yusuf Serkan Tuncel
Kılıçoğlu Teknik Servis Hizmetleri Selim Zengin
BEYAZ EŞYA Servisi Gülbahar Teknik

BEYAZ EŞYA Servisi

İstanbul / Pendik

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Karser Endüstriyel Mutfak Servisi Gökhan Güneş
Arçelik Bosch Beyaz Eşya Servisi Nilgün Şahin

Filtreler

  • Beyaz Eşya Tamiri / Servisi
  • İstanbul
  • Pendik

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara