İstanbul Sancaktepe En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

İstanbul / Sancaktepe ilçesine hizmet veren Boya Badana Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yüzlerce badana ustası arasından tercih yapmak için ustalara verilen puanları ve yapılan yorumları okuyabilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak doğrudan ustanın kendisiyle iletişime geçebilir, boya badana fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Badana deyip geçmeyin, her ustayım diyene itibar edip paranızı çöpe atmayın. Gerçek badana ustalarının yanısıra boya badana işlerini ek gelir yaratmak için yapan çok sayıda insan piyasada iş yapıyor. Bunlardan bazıları işinin hakkını vererek yapıyor olsa da işin inceliklerini bilmeyen amatör boyacılara denk gelirseniz vay halinize. Profesyonel bir boya badana ustası eşyalarınıza boya sıçramaması için koruyucu naylonlarla eşyaların üzerini örter, prizleri çıkartarak, pervaz ve süpürgelikleri bantlayarak çalışır. Boyanın kalınlığına gösterdiği özen sayesinde seçtiğiniz boyanın tonunu tam olarak tutturur, duvar boyayı tam olarak benimsemediyse ve renk açık kaldıysa bir kat daha boya sürer. Boyama işlemi sırasında ilk kat boya yeterince kurumadan ikinci katı kesinlikle sürmez. Duvardaki kusurlu bölgeleri kazıyarak alçı ile kapatır ve prüzsüz bir görünüm olmasını sağlar. Tüm bu detaylara dikkat ederek evinizi kusursuz şekilde boyayacak bir usta bulmak için biraz araştırma yapmanızı öneririz. 

Evinizi hangi renge boyatacağınıza karar verdiniz ama ne çeşit bir boya kullanacağınızı bilmiyorsanız yapı marketlerdeki boya satış uzamlarından tavsiye alabilirsiniz. İpek boya, saten boya, su bazlı boya, yağlı boya, silinebilir plastik boya seçeneklerinden duvarınıza en uygun olanını tespit edebilir, Dyo, Polisan, Marshall, Fawori, Jotun, Çbs gibi markalarından ürünlerinden bütçenize en uygun olanını satın alabilirsiniz. 

Ev boyama ve ofis boyama işleriniz için Boyacı Boya ve Badanacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul'un en başarılı badana ustalarını UstasıBurada sizler için aynı sayfada listeliyor. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemiyor ve doğrudan badana ustasının kendisiyle iletişime geçebiliyorsunuz.

Sancaktepe ilçesi 2008 yılında Ümraniye ve Kartal'dan ayrılan Samandıra, Sarıgazi ve Yenidoğan beldelerinin birleştirilerek tüzel kişiliğe kavuşmasıyla ilçe yapılmıştır. Sancaktepe ilçesi günümüzde Eyüpsultan, Sarıgazi, Osmangazi ve Yenidoğan olmak üzere dört semtten oluşmaktadır. Damatris Sarayı(Samandra Yazlık Sarayı), Abdurrahman Gazi Türbesi, Arap Hekim Camii, Şevknihal Usta Çeşmesi ilçede bulunan tarihi zenginliklerden bazılarıdır. Sancakpark Outlet Center ve Sancaktepe Rings Avm Cinemall ilçedeki en büyük alışveriş merkezlerinin başında gelmektedir. 

Faydalı Yorumlar

  • Uğur Yapı Malzemeleri Suat Uğur

    Hizmet ve güler yüzde bir numara. Boya sektöründeki yenilikleri iyi takip eden ve müşterilerini bilgilendiren bir iş yeri. Aynı zamanda müşterilerini yeniliklere yönlendiren personelleri var. Biz memnun kaldık.

İstanbul Sancaktepe Boya / Badana

: 62 sonuç
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
Nurullah Gümüş Sancaktepe Boya Ustası Nurullah Gümüş
Alkan Dekorasyon Zekeriya Alkan
Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Çamkıran Yapı Şener Çamkıran
Portföy Express Türkiye Erdal Doğan
Ramazan Aydın
Ahmet Babar
Zafer Çon
Mehmet Polatcanlı
Orhan Kurt
İsmail Dağlı