İstanbul Üsküdar En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Üsküdar'da yaşıyor ve Boya Badana Ustası arıyorsanız Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada semtinize hizmet veren yüzlerce badana ustasına ulaşabilirsiniz. Üsküdar boya badana fiyatları hakkında bilgi almak için şehrin en yetenekli ustalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayabilir, evinizi dört mevsin uygun fiyatlarla boyatabilirsiniz. 

Badana yaptırmak için bahar temizliğini beklemek her ne kadar gelenek haline gelmiş olsa da badanacılar yaz kış çalışmakta ve her mevsim ev boyama, ofis boyama, iç cephe boyama hizmeti vermektedirler. Üstelik badana ustalarına olan talep yaz aylarında çok arttığı için boya badana fiyatları sezonluk olarak yükseliş göstermektedir. Yani yazı beklemeden evininizi boyatmaya karar vermeniz halinde daha indirimli fiyatlarla badana yaptırma imkanı bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

Ev ve ofislere yapılan boya badana sayesinde iç mekanlar hem temiz görünmekte hem de boyanın içindeki kimyasallar ortamı dezenfekte ettiği için hijyenik bir yaşam alanı sunmaktadır. Boya seçimini yaparken duvarlarınıza uygun özellikte bir ürün seçmek boyanın güzel görünmesi açısından önemlidir. Sıvalı ve pürüzlü duvarlarda mat boyalar daha az kusur gösterirken macunlu ve pürüzsüz duvarlarda parlak ve saten boyalar tercih edilebilir. Dyo, Marshall, Filli Boya, Polisan, Merbolin, ÇBS, Jotun, Fawori gibi boya markalarının onlarca boya türü ve yüzlerce renk alternatifi yapı marketlerde satılmaktadır. Su bazlı boya, saten boya, plastik boya, tavan boyası, astar boyası gibi boya çeşitlerini ihtiyacınıza uygun şekilde 2,5 kilodan 20 kiloya kadar farklı boylarda alabilirsiniz. 

İstanbul / Üsküdar bölgesine hizmet veren en iyi Boya Badana Ustaları'nı bu sayfada listeleyebilir, UstasıBurada üzerinden badanacıları ücretsiz arayarak evinizin metrekaresine göre badana fiyatı isteyebilirsiniz. Kampanyalı boya badana fiyatlarından yararlanmak için hemen harekete geçin, yaz temizliğine ev badanası ile başlayın. 

İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Üsküdar'ın tarihi antik çağa kadar dayanmaktadır. Khyrsopolis olarak bilinen ilk adı "Altın Şehir" anlamına gelmektedir. Üsküdar bölgesinde Romalılar, Yunanlılar, Bizanslılar ve Osmanlılar başta olmak üzere sayısız medeniyet yaşamıştır. Ancak Osmanlı döneminde en yoğun imar faliyetlerine sahne olan Üsküdar ilçesinde sayısız külliye, sahil sarayı, sultan kasrı, cami, çeşme ve köşk bulunmaktadır. İlçenin sembolü olan Kız Kulesi başta olmak üzere, Beylerbeyi Sarayı, Çamlıca Tepesi ve Kuleli Askeri Lisesi ilçede mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.

Faydalı Yorumlar

  • Expert Dekorasyon Faruk Yılmaz

    Ustadan çok memnun kaldım. Çok teşekkürler. Yine olsa yine çağırırım, 3+1 evimi boyattım yere bir damla bile boya dökmeden boyamış. Tavsiye ediyorum.

İstanbul Üsküdar Boya / Badana

: 83 sonuç
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
Şişli Boya Tadilat Boyacı İzyapı Dış Cephe Kaplama İnşaat Ltd Şti Süleyman Bayındır
Delta İnşaat Dekarasyon Hayati Bilgin Doğan
Mimari Boya Yapı Dekorasyon Mehmet Dokumacı
Sahra Yapı Nejdet Salduz
Deniz Dekorasyon Sedat Coşkun
Sametcan Dekorasyon Tuncer Bulan
Miraç Yapı Kerem Yılmaz
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Ramazan Aydın
Hevsel Dekorasyon Mehmet Ekinci
Çamkıran Yapı Şener Çamkıran
Mehmet Polatcanlı
Portföy Express Türkiye Erdal Doğan
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Orhan Kurt
İsmail Dağlı
Erdem Dekorasyon Ayhan Erdem
Tanju Aras