İzmir En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Çilingirlik ve Oto Kilit Anahtar konusundaki ustalıklarıyla İzmir'in tüm semtlerine hizmet veren yüzlerce çilingir ustası UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. İzmir'in neresinde olursanız olun UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada yakınlığa göre listeleme yaparak size en yakın çilingirin telefon numarasına saniyeler içeriside ulaşabilir, 15 dakikada çilingir hizmetinin kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Kilitler, kapıların ve bazı eşyaların başkaları tarafından açılıp kullanılmasını önlemek amacıyla kapılara takılan ve anahtar ile açılan güvenlik sistemleridir. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan kilit çeşitleri anahtar ile açılan demir kilit mekanizmalarıdır. Öte yandan elektronik kilit, manyetik kilit ve kartlı kapı açma imkanı sunan akıllı kilit sistemleri de bulunmaktadır. Daire kapılarında, araba kapılarında ve kasa kapılarında kullandığımız kilit ve anahtarların kilit açma, kilit tamiri, kilit değişimi, anahtar kopyalama, oto kilit tamiri, oto anahtar kopyalama, immobilizer tamiri gibi işlemleri çilingir adı verilen meslek ustaları tarafından yapılmaktadır. 

Kapı kilidi açma, oto kilidi açma, kasa kilidi açma hizmetleriyle zor anlarda insanların yardımına yetişen çilingir ustaları aldıkları mesleki eğitim ve yetki belgelerine istinaden maymuncuk adı verilen alet ile kilitli kalmış kapıları açmaktadır. Kilitler ve anahtarlar konusunda uzman olan çilingirler, hazır kilit sistemleri üretilmeye başlamadan önce dökme demirden kendileri kilit ve anahtar yapmaktaydı. Zaman içerisinde güvenlik konusuna verilen önemin artması ve teknolojik gelişmelerle daha üst düzeyde güvenlik sağlayan kilit mekanizmaları üretilmeye başlandı. Demir ve çelikten yapılan ve fabrikalarda seri üretimine geçilen hazır kilitler günümüzde çilingirlerin dükkanlarında satılmaktadır. 

İzmir'deki Çilingirler ve Oto Anahtar Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. 7/24 acil çilingir ihtiyaçlarınıza en hızlı çözüm için bu sayfadaki çilingirlerden size en yakın olanını ücretsiz çağrı hattından arayabilir, kapı açma, kilit değişimi ve oto çilingirlik hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. 

2016 yılı TÜİK verilerine göre 4.223.545 kişilik nüfusuyla ülkemizin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir, orta Ege bölgesinde yer almaktadır. Bir fuar şehri olan İzmir'de sanat festivalleri düzenlenmekte ve her yıl İzmir Enternasyonel Fuarı yapılmaktadır. İzmir'in batısında uzanan Çeşme yarımadası, plajları, antik kentleri ve Roma imparatorluğu dönemine ait tarihi eserleri ile bir kültür mirasını barındırmaktadır. Nüfus dağılımına bakıldığında İzmir'in en kalabalık merkez ilçeleri Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka ve Bayraklı olarak sıralanmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

Torbalı Uzman Anahtar Çilingir Metin Fildağlı
2 Yorum10Puan
Hatay Yapı Market Sinan Şenel

Hatay Yapı Market

İzmir / Konak

Çilingir / Oto Anahtar

Sever Çilingir Mahmut Çimen

Sever Çilingir

İzmir / Gaziemir

Çilingir / Oto Anahtar

Uzman Çilingir Umut Bilir

Uzman Çilingir

İzmir / Gaziemir

Çilingir / Oto Anahtar

Üstün Yale Çilingir Üstün Yale
Bahar Anahtar Ahmet Bahar

Bahar Anahtar

Çilingir / Oto Anahtar

Hüseyin Usta Hüseyin Ateş

Hüseyin Usta

Çilingir / Oto Anahtar

Aktif Çilingir Altay Yürekli

Aktif Çilingir

İzmir / Konak

Çilingir / Oto Anahtar

Özüm Elektrik Selim Ateş

Özüm Elektrik

İzmir / Konak

Çilingir / Oto Anahtar

Yire Hakan Kavas

Yire

İzmir / Aliağa

Çilingir / Oto Anahtar

Altın Anahtar Hüseyin Yeşil

Altın Anahtar

İzmir / Karabağlar

Çilingir / Oto Anahtar

Derman Çilingir Ve Anahtarcılık Murat Sağcı
Güler Çilingir Şahin Güler
Atc Çilingir Ahmet Taner Caymaz

Atc Çilingir

İzmir / Karabağlar

Çilingir / Oto Anahtar

Kısmet Ticaret Cafer Çatı
Baturhan Ticaret Baturhan Özlek
Can Çilingir Ahmet Özcan

Can Çilingir

İzmir / Karabağlar

Çilingir / Oto Anahtar

Has Çilingir Hasan Sucu

Has Çilingir

İzmir / Balçova

Çilingir / Oto Anahtar

Dalgıç Çilingir İsmail Hepkumbaracı
Nida Çilingir Mehmet Bülent Elbeyli

Nida Çilingir

İzmir / Balçova

Çilingir / Oto Anahtar