İzmir En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

İzmir ve ilçelerinde hizmet veren Klima Tamir ve Bakım Firmaları bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde aradığınız klima servis firmasını tek tıkla bulmanız artık çok kolay. Adresinize en yakın klima servis firmasını bulmak için yakınlığa göre filtreleme seçeneğini kullanabilir, yorumları okuyabilir ve servis taleplerinizi iletmek için ustalarımızı ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında yaşam alanlarımızı serinleterek hayatımıza artı değer katan klimalar ev ve ofislerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ortamın havasını serinletmek, nemi ayarlamak, havadaki toz ve partikülleri filtre etmek gibi işlevleri olan klimalar gelişen teknoloji paralelinde üretilen ekonomik ve işlevsel klima cihazları sayesinde lüks olmaktan çıkmış ve gündelik yaşantımızda ihtiyaç olarak yerini almıştır. Klima ile soğutulmak yada ısıtılmak istenen alanın büyüklüğüne göre uygun cihaz tercihi yapmak ekonomik kullanım ve yüksek performans açısından önemlidir.

Bu nedenle klima satın alırken yada bir mekana klima sistemi kurdururken işin uzmanı teknisyenlerden keşif hizmeti almak, doğru cihazı seçmek ve montajını doğru hesaplamalar ile yaptırmak gerekmektedir. Montaj, bakım ve arıza durumlarında geniş bir servis ağına sahip güvenilir firmaların klimalarını tercih etmek sonrasında yaşanacak sorunların önüne geçmektedir. Klimalar ortamı soğutmak için kullanıldığı kadar kış aylarında ısınma ihtiyacını karşılamak için de tercih edilmektedir. Elektrikle çalışıyor oluşu ve enerji tasarrufu özelliklerinin teknoloji ilerledikçe daha da geliştirilmesi klimaların yaygın kullanımını desteklemektedir. 

Türkiye'de yaygın olarak kullanılan klima markalarının başında Mitsubishi, Daikin, Vestel, Samsung, Demirdöküm, Toshiba, Airfel, Bosch ve Baymak gelmektedir. Yer ve tavan tipi split klima, salon tipi split klima, duvar tipi klima, pencere tipi klima vb. seçenekler sunan markaların cihazları ev, işyeri, mağaza, market, fabrika gibi mekanların ihtiyacına göre farklı özellikler ve yüksek performans sunmaktadır. Yetkili servislerce ücretsiz keşif, montaj, bakım, tamir ve yedek parça hizmetleri verilen klimaların periyodik bakımlarının yılda iki kez yapılması önerilmektedir. Klimaların filtre temizliği ve bakımlarının yapılması daha sağlıklı bir kapalı ortam havası tenefüs etmek açısından son derece faydalıdır. 

İzmir'in kavurucu sıcaklarında rahat bir nefes almanızı sağlayan klimanız için tamir ve bakım firması mı arıyorsunuz? İzmir'de servis hizmeti veren aradığınız klima servis firması UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. Peki siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

  • Yarım Ada Teknik Kemal Büyükkayıkçı

    Makinam arızalıydı çağırdım sağolsunlar hızlı bir şekilde ilgilendiler sorunu tespit edip giderdiler özellikle işletme sahibinin ilgi ve alakası şaşırtıcı düzeydeydi gerek aradığım saatte ulaşılabilir olması gerek söz verdiği saatte makinamıza bakmaya gelmesi makinanın sağını solunu söküp çok fazla dağıtmadan sorunu hızlı bir şekilde bulması gerçekten korkarak çevirdiğim telelefon görüşmesinde sağlam bir ustayla tanışmam inanılmaz bir tecrübe oldu benim için elinize sağlık ustam

  • Onyıl Elektrik Hasan Onyıl

    Cok güvenilir ve temiz çalıştılar karanlıkta kalmıştım hemen geldiler. Yüksek bir fiyat da vermediler çok teşekkür ederim Onyıl elektrik çalışanlarına

    Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz

Yarım Ada Teknik Kemal Büyükkayıkçı
2 Yorum10Puan
Onyıl Elektrik Hasan Onyıl
1 Yorum10Puan
İzmir Servis Ümit Değerliçerçi
Kartal Teknik Eyüp Salih Kartal
Buca Teknik Servis Vahap Altunlu
As Teknik Abidin Aksoy

As Teknik

İzmir / Karşıyaka

Klima Servisi / Montaj

0 Yorum10Puan
Ege Yetkili Servis Fırat Gültekin

Ege Yetkili Servis

İzmir / Buca

Klima Servisi / Montaj

0 Yorum10Puan
Nişancı Teknik Ali Nişancı

Nişancı Teknik

İzmir / Balçova

Klima Servisi / Montaj

Tr Teknik Orkun Aziz

Tr Teknik

İzmir / Bayraklı

Klima Servisi / Montaj

0 Yorum9.0Puan
A Teknik Beyaz Eşya Servisi Bekir Altıparmak
Mesa Teknik Servis Mehmet Saatçioğlu

Mesa Teknik Servis

İzmir / Buca

Klima Servisi / Montaj

İzmir Klima Servisi Özgur Olgun
Alpay Şendoğdu

Alpay Şendoğdu

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Saldin Klima Mehmet Divinli

Saldin Klima

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Egemen Mumin Seyran

Egemen

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Onur Soğutma Onur Baran

Onur Soğutma

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Bermak Şeref Yeşilyurt

Bermak

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Taş-san Taştan Karamahmutoğlu

Taş-san

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Taş-san Taştan Karamahmutoğlu

Taş-san

İzmir / Karabağlar

Klima Servisi / Montaj

Sena Soğutma Mustafa Taşdelen

Sena Soğutma

İzmir / Karabağlar

Klima Servisi / Montaj