İzmir En İyi 10 Klima Servisi ve Bakım Arıza Montaj

İzmir ve ilçelerinde hizmet veren Klima Tamir ve Bakım Firmaları bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde aradığınız klima servis firmasını tek tıkla bulmanız artık çok kolay. Adresinize en yakın klima servis firmasını bulmak için yakınlığa göre filtreleme seçeneğini kullanabilir, yorumları okuyabilir ve servis taleplerinizi iletmek için ustalarımızı ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında yaşam alanlarımızı serinleterek hayatımıza artı değer katan klimalar ev ve ofislerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ortamın havasını serinletmek, nemi ayarlamak, havadaki toz ve partikülleri filtre etmek gibi işlevleri olan klimalar gelişen teknoloji paralelinde üretilen ekonomik ve işlevsel klima cihazları sayesinde lüks olmaktan çıkmış ve gündelik yaşantımızda ihtiyaç olarak yerini almıştır. Klima ile soğutulmak yada ısıtılmak istenen alanın büyüklüğüne göre uygun cihaz tercihi yapmak ekonomik kullanım ve yüksek performans açısından önemlidir.

Bu nedenle klima satın alırken yada bir mekana klima sistemi kurdururken işin uzmanı teknisyenlerden keşif hizmeti almak, doğru cihazı seçmek ve montajını doğru hesaplamalar ile yaptırmak gerekmektedir. Montaj, bakım ve arıza durumlarında geniş bir servis ağına sahip güvenilir firmaların klimalarını tercih etmek sonrasında yaşanacak sorunların önüne geçmektedir. Klimalar ortamı soğutmak için kullanıldığı kadar kış aylarında ısınma ihtiyacını karşılamak için de tercih edilmektedir. Elektrikle çalışıyor oluşu ve enerji tasarrufu özelliklerinin teknoloji ilerledikçe daha da geliştirilmesi klimaların yaygın kullanımını desteklemektedir. 

Türkiye'de yaygın olarak kullanılan klima markalarının başında Mitsubishi, Daikin, Vestel, Samsung, Demirdöküm, Toshiba, Airfel, Bosch ve Baymak gelmektedir. Yer ve tavan tipi split klima, salon tipi split klima, duvar tipi klima, pencere tipi klima vb. seçenekler sunan markaların cihazları ev, işyeri, mağaza, market, fabrika gibi mekanların ihtiyacına göre farklı özellikler ve yüksek performans sunmaktadır. Yetkili servislerce ücretsiz keşif, montaj, bakım, tamir ve yedek parça hizmetleri verilen klimaların periyodik bakımlarının yılda iki kez yapılması önerilmektedir. Klimaların filtre temizliği ve bakımlarının yapılması daha sağlıklı bir kapalı ortam havası tenefüs etmek açısından son derece faydalıdır. 

İzmir'in kavurucu sıcaklarında rahat bir nefes almanızı sağlayan klimanız için tamir ve bakım firması mı arıyorsunuz? İzmir'de servis hizmeti veren aradığınız klima servis firması UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. Peki siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Ege Yetkili Servis Fırat Gültekin

  Kaliteli ve güler yüzlü hizmetinizden dolayı teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

 • As Teknik Abidin Aksoy

  As Teknik firmasına bir hafta önce size petek temizliği yaptırdım. Ellerinize sağlık, bir haftadır evimizin konforunu sürüyoruz, hiç bu kadar sıcak olmamıştı. Logonuzu görünce yorum yapmak istedim. İşlerinizde kolaylıklar.

  Teveccühünüz Hilal Hanım, iyi günlerde kullanın.

 • Şak Servis Kemal Fırat

  Arıza tespiti ve müdahale hızı çok iyiydi. Yaptığı işin arkasında duruyor ve fiyatlar son derece makul. Tecrübeli bir usta, baba mesleğinde kendisini fazlasıyla geliştirmiş.

 • Tr Teknik Orkun Aziz

  Tr Teknik

  Son derece nazik ve hızlı hizmet ile uygun fiyatlı çözüm sağladılar. Çok teşekkürler.

 • Kombicim Torbalı Mehmet Türkmenoğlu

  Hızlı ve güvenilir. Kombi arıza konusunda net ve maliyeti düşük çözüm ürettiğiniz için şahsım adına çok teşekkür ederim.

Kombicim Torbalı Mehmet Türkmenoğlu
8 Yorum7.8Puan
Azra Klima Aziz Zorlu
ST Klima Kombi Servisi Cihan Varol
Yarım Ada Teknik Kemal Büyükkayıkçı
As Teknik Abidin Aksoy

As Teknik

İzmir / Karşıyaka

Klima Servisi / Montaj

5 Yorum10Puan
Ege Yetkili Servis Fırat Gültekin

Ege Yetkili Servis

İzmir / Buca

Klima Servisi / Montaj

1 Yorum10Puan
Tr Teknik Orkun Aziz

Tr Teknik

İzmir / Bayraklı

Klima Servisi / Montaj

1 Yorum9.0Puan
Bilişim Teknik Müslüm Atalay

Bilişim Teknik

İzmir / Bayraklı

Klima Servisi / Montaj

İzmir Bosch Servisi Caner Koç
Nişancı Teknik Ali Nişancı

Nişancı Teknik

İzmir / Balçova

Klima Servisi / Montaj

Mega Servis Orçun Gamze Kılıç

Mega Servis

İzmir / Bornova

Klima Servisi / Montaj

Şak Servis Kemal Fırat

Şak Servis

İzmir / Karabağlar

Klima Servisi / Montaj

1 Yorum9.0Puan
A Teknik Beyaz Eşya Servisi Bekir Altıparmak
Alpay Şendoğdu

Alpay Şendoğdu

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Saldin Klima Mehmet Divinli

Saldin Klima

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Egemen Mumin Seyran

Egemen

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Onur Soğutma Onur Baran

Onur Soğutma

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Bermak Şeref Yeşilyurt

Bermak

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Taş-san Taştan Karamahmutoğlu

Taş-san

İzmir / Gaziemir

Klima Servisi / Montaj

Taş-san Taştan Karamahmutoğlu

Taş-san

İzmir / Karabağlar

Klima Servisi / Montaj