Multivizyon Uydu Ömer Çevik
2 Yorum10Puan
Ersatt Elektronik Erdal Atila
0 Yorum10Puan
Yeniçağ Elektronik Osman Ağaoğlu
Erkan Aras Elektronik Erkan Aras
1 Yorum10Puan
Atılım Elektronik Levent Karar
Genç Elektronik Harun Çakılcı
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
66 Yorum9.9Puan
Utku Elektronik Abdurahman Daşbaş
Ak Elektronik Hüseyin Yönel
Beyan Elektrik Mücahit Yarar
Konelsat Elektrik ve Elektronik Serdar Yiğit
0 Yorum10Puan
Aybay Elektrik Ramazan Aybay
Servisfoni Sistem Soğutma Mesut Karagöz
2 Yorum10Puan
Bilginler Elektrik Sıhhi Tesisat ve Anahtar Ali Kuş
Uzun Elektronik Yunus Uzun
Netkom Digital Mustafa Çamlı
Acet Elektrik Elektronik Hüseyin Acet
Çevikoğlu Elektronik Emre Çevikoğlu
Çözüm Elektronik Yunus Attı
Sadık Elektrik Sadık Samsı
4 Yorum10Puan

Filtreler

 • Uydu Sistemleri / Çanak Anten

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

En İyi 10 Merkezi Uydu Sistemi ve Çanak Anten

Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten Ustaları için en fazla içerik Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sayfadaki binlerce merkezi uydu sistemleri ve çanak anten ustaları arasından semtinize hizmet veren En İyi 10 Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Uydu sinyallerini almak veya göndermek için kullanılan çanak antenler kişisel ihtiyaçlara göre çeşitli özellik ve çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Next&Nextstar, Baff, Grunding, Pomtech, All Sat, GoldMaster, Sab, Hometech, Sunny, X-Box, Bold ve daha pek çok marka çanak anten ve uydu alıcısı markası bulunmaktadır. Uydu alıcıları; SD, Full HD uydu alıcısı modelleriyle beraber son yıllarda 4K uydu alıcısı çeşitleriyle de piyasada önemli bir yer almaktadır. Uydu alıcısı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta TKGS özelliğinin olmasıdır. TKGS(TÜRKSAT Kanal Güncelleme Sistemi) olan uydu alıcısı çeşitleri basit güncellemelerle kullanıcıya sade ve açık bir kullanım sunmaktadır.

Merkezi uydu sistemi için 2 adet uydu anteni binanın çatısına kurularak, sistem merkezi genellikle asansör dairesi gibi korunaklı bir bölgeye yerleştirilmektedir. Binaların çatılarında yapılan işlemler genellikle standarttır. Sistem merkezinden evlerinize çekilen uydu alıcısı kabloları genellikle binanın mimari ve alt yapı durumuna bakılarak farklı şekillerde yapılmaktadır. Merkezi uydu sistemi binanın dış cephesini ve çatısını yıpranmaktan kurtaran bir sistemdir. Ayrıca dairelere dijital uydu yayınlarından faydalanma fırsatı sunarak hizmet götürmekte ve maliyeti düşürmektedir. Dairelerin, ayrı olarak çanak anten taktırması yerine merkezi sistem kullanmak daha sağlıklı ve düşük maliyetli sonuçlar ortaya koymaktadır. Çeşitli elektronik marketlerde satışı yapılan merkezi uydu sistemi ve çanak anten modellerinden hangisinin daha uygun olduğuna karar veremeyenler için merkezi uydu sistemleri ve çanak anten ustalarının malzeme temini hizmeti bulunmaktadır.

Türkiye’nin tüm illerinden binlerce Merkezi Uydu Sistemleri ve Çanak Anten ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli ve uygun fiyatlı merkezi uydu sistemleri ve çanak anten ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Çözüm Elektronik Volkan Çelik

  Çözüm Elektronik

  Ustamiza tşk ederiz uydu konusunda çok yardımcı oldu bize eline ve emeğine sağlık

 • Afyon Uydu ve TV Sedat Keser

  Afyon Uydu ve TV

  Saatinde gelen işini layıkıyla yapan bir kişi tavsiye ederim teşekkürler

 • Tc Ilyas Akyıldız Tc Ilyas Akyıldız

  Tc Ilyas Akyıldız

  İşinin ehli 10 numara servis ve hizmet tşk ederim bu zamanda böyle usta bulmak çok zor titiz ve dikkatli çalışmanızdan dolayı sizi tebrik ederim herkese tavsiye ediyorum

 • Semih Elektrik Mustafa Tosun

  Semih Elektrik

  Mükemmel bir insan mükemmel bir usta muhabbeti sohbeti ustalığı her şeyiyle delikanlı özü sözü bir kesinlikle güvenilirdir Mustafa ustamın ellerine sağlık

  öncelik ile tsk ederim müşteri.memnuniyeti herşeyden öncedir..bacayanin 3 ilkesi nedir işine asina hanene sahip ol die sozumuz gibi ustamizdan ne ogrendi isek tohum.iken onun yolunda ilerliyoruz alperen tekrardan tsk ederim

 • Servisfoni Sistem Soğutma Mesut Karagöz

  Ustamizin ellerine saglik işini cok temiz ve hizli bir sekilde yapti makul fiyatindan dolayi tesekkur ederim

 • Orhan Usta Orhan Duran

  Orhan Usta

  harika iş, harika işçi.. ilgi alakasından mükemmel işçiliğinden dolayı orhan ustaya teşekkür ederiz.

 • Aslan Tesisat Murat Aslan

  Aslan Tesisat

  Işinde başarılı doğru teşhis ve zamanında sorunsuz bir şekilde işimizi halletti sağolsun

  Teşekkürler rica ederim.

 • Kaan Elektronik Kaan Köylü

  Kaan Elektronik

  Televizyonumun yarısı kararmış bir şekilde idi Kaan beye götürdüm arızayı giderdi yapmış olduğu parça değişimi için bir yıl garanti verdi.göstermiş olduğu güler yüz ve temiz işçilik yaptığı için teşekkür ederim.

 • Akdemir Elektronik Yasin Akdemir

  Akdemir Elektronik

  Bulunan adrese zamanında gelen bir firma esnaflığı ön planda ve temiz bir işlik sağlayan güvenilir firma ellerinize sağlık teşekkürler.

 • Erkan Aras Elektronik Erkan Aras

  Erkan Aras Elektronik

  Öncelikle halen sizin gibi esnafların olması beni sevindirdi.Yapmis olduguz hizmet ve emek için çok teşekkür ederim. Hayirli isleriniz olsun..