En İyi 10 Mermer ve Granit Ustası

Mermer ve Granit ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun aradığınız en uygun En İyi 10 Mermer ve Granit Ustasını bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ustalara ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Çoğunlukla inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında kullan mermer ve granitler, kullanım alanına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Mermerler inşaat alanı başta olmak üzere dekorasyon, süs eşyası yapımı, heykelcilik, mezar taşı yapımı, iç ve dış cephe döşeme, merdiven yapımı, mutfak dekorasyonu, şömine yapımı, banyo dekorasyonu alanlarıyla birlikte aynı zamanda taşıyıcı kolon olarak kullanılmaktadır. Döşeneceği zemine göre farklılık gösteren mermerler kendi içlerinde pek çok gruba ayrılmaktadır. Örneğin dış cephe kaplama amacıyla farklı mermer kullanılırken mutfak tezgâhı yapımında farklı mermer kullanılmaktadır. Mermer uygulaması yapılacak mekân ve zeminin tamamen arındırılmış ve pürüzsüz bir zemin olması gerekmektedir. Mekânlara estetik bir hava katan mermerler yapısına göre; şisti mermerler, breşik mermerler, masif mermerler ve laminat mermerler olarak gruplandırılmaktadır. Mermerler bakımı yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanım özelliği olan ürünlerdir.

Granitler, mermere göre daha sert ve sağlam yapıda malzemelerdir. Havalimanı, ticaret merkezleri, metro ve otobüs terminalleri, gökdelenler gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılan granit estetik ve temiz bir görünüme sahiptir. Zengin renk, doku ve model çeşitliliğine sahip granit kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Cilalama ve bakım işlemi aksatılmadan yapılan granitler rengini ve parlaklığını kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilmektedir. Zemin döşemelerinden mutfak ve banyo tezgâhlarına kadar her yerde kullanılan granit işlevsel olması sebebiyle,  genellikle büyük projelerde kullanılmaktadır. Özellikle zemine uygulanacak olan mermer ve granitler renk ve yüzey kombinasyonu doğru yapıldığı takdirde estetik anlamda doğru ve kaliteli sonuçlar vermektedir. Son derece dikkat edilmesi gereken bu işlemler mutlaka alanında uzman kişiler tarafından titizlikle yapılmaktadır. Mermer ve granit döşeme işlerinizin tümünde mutlaka alanında uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Ustalar uygulama yapılacak alan için en iyi ve en uygun ürünü sizlere sunmaktadır.

Mermer mutfak ve banyo tezgâhı, mermer basamak, mermer merdiven yapımı, ankastre ocak mermer kesimi, granit mutfak tezgâhı ihtiyaçlarınız için usta mı arıyorsunuz? Türkiye’nin her noktasından binlerce Mermer ve Granit Ustası UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

Çakıroğlu Mermer Yakup Çakıroğlu
6 Yorum9.8Puan
Sadık Mermer ve Granit Sadık Şermet
Star Mermer Granit Mikail Butur
Yeni Doğan Mermer Savaş Koçoğlu
Edremit Restorasyon Şahin Demir
Kuşadası Mermer Granit Yılmaz Pak
Çelen Granit & Quartz Ramazan Çelen
Ay Taşı Mermer Tasarım Ebubekir Cebeci
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
0 Yorum10Puan
Barış Sönmez
Tanoğlu Yapı Dekorasyon Mustafa Tanoğlu
Eymen Granit Mermer İbrahim Yıldırım
Selçuklu Mermer Granit Mehmet Gültekin
Muhittin Yiğit
Erciyes Mermer Melik Özdeş
Hakkı Arpacık
Evista Birlik Mermer Sadettin Kuzu
Andaç Araç
Er_Ni Granit Küptaş
Elada Mermer Gökhan Yıldız

Filtreler

  • Mermer / Granit

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara