En İyi 10 Mermer ve Granit Ustası

Mermer ve Granit ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun aradığınız en uygun En İyi 10 Mermer ve Granit Ustasını bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından ustalara ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Çoğunlukla inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında kullan mermer ve granitler, kullanım alanına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Mermerler inşaat alanı başta olmak üzere dekorasyon, süs eşyası yapımı, heykelcilik, mezar taşı yapımı, iç ve dış cephe döşeme, merdiven yapımı, mutfak dekorasyonu, şömine yapımı, banyo dekorasyonu alanlarıyla birlikte aynı zamanda taşıyıcı kolon olarak kullanılmaktadır. Döşeneceği zemine göre farklılık gösteren mermerler kendi içlerinde pek çok gruba ayrılmaktadır. Örneğin dış cephe kaplama amacıyla farklı mermer kullanılırken mutfak tezgâhı yapımında farklı mermer kullanılmaktadır. Mermer uygulaması yapılacak mekân ve zeminin tamamen arındırılmış ve pürüzsüz bir zemin olması gerekmektedir. Mekânlara estetik bir hava katan mermerler yapısına göre; şisti mermerler, breşik mermerler, masif mermerler ve laminat mermerler olarak gruplandırılmaktadır. Mermerler bakımı yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanım özelliği olan ürünlerdir.

Granitler, mermere göre daha sert ve sağlam yapıda malzemelerdir. Havalimanı, ticaret merkezleri, metro ve otobüs terminalleri, gökdelenler gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılan granit estetik ve temiz bir görünüme sahiptir. Zengin renk, doku ve model çeşitliliğine sahip granit kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Cilalama ve bakım işlemi aksatılmadan yapılan granitler rengini ve parlaklığını kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilmektedir. Zemin döşemelerinden mutfak ve banyo tezgâhlarına kadar her yerde kullanılan granit işlevsel olması sebebiyle,  genellikle büyük projelerde kullanılmaktadır. Özellikle zemine uygulanacak olan mermer ve granitler renk ve yüzey kombinasyonu doğru yapıldığı takdirde estetik anlamda doğru ve kaliteli sonuçlar vermektedir. Son derece dikkat edilmesi gereken bu işlemler mutlaka alanında uzman kişiler tarafından titizlikle yapılmaktadır. Mermer ve granit döşeme işlerinizin tümünde mutlaka alanında uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Ustalar uygulama yapılacak alan için en iyi ve en uygun ürünü sizlere sunmaktadır.

Mermer mutfak ve banyo tezgâhı, mermer basamak, mermer merdiven yapımı, ankastre ocak mermer kesimi, granit mutfak tezgâhı ihtiyaçlarınız için usta mı arıyorsunuz? Türkiye’nin her noktasından binlerce Mermer ve Granit Ustası UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Çakıroğlu Mermer Yakup Çakıroğlu

  İşimizi zamanında yaptı. Güvenilir, işinin ehli ve verdiği fikirlerle işimizi güzelleştirdi. Emeğine sağlık.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

  Evimin tadilatını yaptırmak için Meyes İnşaat ile görüşmemin hemen ardından işe başladılar. Temiz ve titiz çalışan ustaları var. Neyi nasıl istiyorsam o şekilde yaptırabildim. Hiç sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık Meyes İnşaat.

 • Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin

  Hızlı, güvenilir ve temiz işçilik yapan bir firma. Teşekkür ederiz.

 • Semih Öztürk Semih Öztürk

  Semih ustaya yaptığı güzel işçilik ve güzel esnaflıktan dolayı çok teşekkür ederim.

Çakıroğlu Mermer Yakup Çakıroğlu
4 Yorum9.8Puan
Muhittin Yiğit
Barış Sönmez
Murat Kandemir
Semih Öztürk
1 Yorum10Puan
Murat Mermer Murat Gündüz
Edirne Mermer Satı Demircioğlu
Erciyes Mermer Melik Özdeş
Hakkı Arpacık
Yeni Doğan Mermer Savaş Koçoğlu
Andaç Araç
Poyraz Mobilya Fatih Özdemir
Er_Ni Granit Küptaş
Can Sarı
Koç Kardeşler Mermer Hüseyin Koç
Özdoğan İnşaat Dekorasyon Mehmet Özdoğan
Hakseven Granit Mermer Mustafa Hakseven
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1 Yorum10Puan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan