En İyi 10 Oto Kurtarma Çekici ve Yol Yardım

Oto Kurtarma Çekici Firmaları için en fazla içerik Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin hangi il ve ilçesinde olursanız olun binlerce oto kurtarma ve çekici firmasına bu sayfadan ulaşabilir, sizlere en yakın firmaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. Oto kurtarma, çekici ihtiyaçlarınıza en hızlı çözüm UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Şehirlerarası veya şehir içi yollarda yolculuk ederken kaza veya arıza durumlarıyla karşılaşabiliriz. Aracımızın olduğu yerden hareket ettiremediğimiz arıza ve kaza durumlarında mutlaka bir oto kurtarma, çekici firmasından yardım almamız gerekmektedir. Oto kurtarıcılar mahsur kaldığınız noktadan sizi ve aracınızı alarak servise veya dilediğiniz farklı bir noktaya götürmektedir. Oto kurtarma, çekici firması seçerken firmanın yeterli düzeyde ve güncel ekipmanlara sahip olması firma seçiminde dikkat edilmesi gereken etmenlerden biridir. Ayrıca gerekli taşıma belgelerine sahip olan, taşıma sürecince araç kaskosu yapan ve yasal prosedürü dikkate alarak hizmet veren firmaları tercih etmek büyük önem taşımaktadır.  Mağduriyet anında sizlere en yakın 7/24 hizmet veren oto kurtarma firmaları, filolarını daima hazır bulundurmalı ve anında müdahalede bulunmaları gerekmektedir. Uzman personeller tarafından verilen oto kurtarma hizmetleri, sedan, hatchpack gibi her tür binek araç, minibüs, kamyonet, iş makineleri, motosiklet gibi tüm araçlar için verilmektedir. Araç türlerine bağlı olarak kullanılan vinçler farklılık göstermektedir. Çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform, oto transfer çekicisi, çoklu çekici kullanılan vinç türlerindendir.  Bazı oto kurtarma, çekici firmaları aynı zamanda isteğinize bağlı olarak araç arızalarınız için 7/24 araç bakımı hizmetleri sunmaktadır.

Oto kurtarma, oto çekici, oto kurtarma servisi, oto kurtarma vinç, acil çekici, oto taşıma, şehirlerarası araç nakliye, traktör kurtarma, motosiklet ve minibüs kurtarma ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet alabileceğiniz en iyi Oto Kurtarma, Çekici Firmaları UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. Yorumları okuyarak, binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Oto Kurtarma, Çekici seçeneğini hemen bul.

Faydalı Yorumlar

 • Tekbir Oto Kurtarma / Oto Bakım Onarım Mustafa Çetinkaya

  Hizmet kalitesi süper, herkese tavsiye ederim. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet var. Her şey için teşekkürler Tekbir Oto Kurtarma.

 • Sirhanpehlivan Sirhanpehlivan

  Sirhanpehlivan

  On numara hizmet. Sorunsuz, uygun, kaliteli, güvenli ve tecrübeli. En önemlisi de aracınız alındığı noktadan, bırakıldığı noktaya kadar sigortalı bir şekilde taşınıyor.

 • Buluş Oto / Kartal Oto Kurtarma Muharrem Altınöz

  Muharrem Bey, güler yüzlü, işinin ehli biri. Kısa zamanda yardımıma geldi. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Yağmur Oto Kurtarma Mehmet Günal

  Kaliteli hizmet, profesyonel ekip. İşi çok iyi bilen bir firma teşekkürler.

 • Güven Oto 52 Güven Yayla

  Gece 1' de aramama rağmen Güven Bey 15-20 dakika içerisinde geldi ve yardımcı oldu. Çok teşekkürler...

 • Şen Oto Harun Açar

  Şen Oto

  Hızlı, güvenilir bir firma. Yolda kaldım, aradım. Hemen geldiler. Teşekkürler.

 • Korkmaz Oto Kurtarma Erkan Korkmaz

  Profesyonel hizmet aldım. Çok teşekkür ederim. Fiyatınız da uygundu. En kısa zamanda aracımızın yanında oldunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Şanlıurfa Yol Yardım Sait Ötkün

  Ötkün Yol Yardımı Şanlıurfa'da güzel bir hizmet vermektedir. Uygun, güvenilir ve zamanında gelir. Tavsiye ederim.

  Teşekkür ettim, Kılıç Soğutma...

 • Rüya Oto Mesut Cevher

  Hizmet güzel ve kaliteli. Fiyatı uygun, memnun kaldım. Yolda kaldım, 20 dakika içinde aracıma çekici gönderdi ve işimi iyi bir şekilde yaptı. Teşekkür ederim.

 • Erol Taş Özel Oto Servis Erol Taş

  BMW 420 aracımdan ses geliyordu. 3 defa yetkili servise bu şikayetten dolayı gittim ve çözüm bulamadılar. Erol Taş Özel Oto Servis'e gittim ve aracımdan gelen sesi tespit edip arızayı giderdiler. Ellerine sağlık.

Korkmaz Oto Kurtarma Erkan Korkmaz
32 Yorum9.9Puan
Palandöken Oto Kurtarma Güven Korkut
1 Yorum10Puan
Buluş Oto / Kartal Oto Kurtarma Muharrem Altınöz
3 Yorum9.7Puan
Tekbir Oto Kurtarma / Oto Bakım Onarım Mustafa Çetinkaya
3 Yorum10Puan
Yağmur Oto Kurtarma Mehmet Günal
3 Yorum10Puan
Özcan Oto Elektrik Özcan Akça
Tuncay Oto Kurtarma Tuncay OKTAY
Yalçın Oto Kurtarma Sani Yalçın
312 Oto Kurtarma Mustafa Akgül
Avşaroğulları Oto Kurtarıcı Şaban Avşar
Volkan Oto Selim Arık
Kale Oto Elektrik Kilit İbrahim Kale
Ankara Oto Japon Murat Esiringü
Şen Oto Harun Açar
7 Yorum9.9Puan
Şanlıurfa Yol Yardım Sait Ötkün
1 Yorum10Puan
Umut Oto Kurtarma Umut Kesim
2 Yorum10Puan
Çorum Yol Yardım Arif Albey
Ahmet Otomotiv Hüsnü Albayrak
Ahmet Otomotiv Sami Şahan
Işık Otomotiv Mustafa Yıldırım