Gündoğan Mobilya

İstanbul / Ümraniye

Marangoz / Ahşap Mobilya

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Gündoğan Mobilya - Sabri Güven

Gündoğan Mobilya olarak uzun yıllar hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin beklentilerine en doğru ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Mutfak dolabı, ahşap masa, ahşap kapı, banyo dolabı, kitaplık, raflı dolap sistemleri, Ray dolap, gardırop, ranza gibi mobilyaların özel ölçülerde imalatını ve montajını yapmak konusunda ustayız. Bunların yanı sıra yatak odası, çocuk odası ve genç odası imalatı ve tüm mobilyalarınızın cila, vernik gibi bakım ihtiyaçlarında tecrübeli ekibimiz ile yanınızdayız. Ölçüye göre anahtar teslim tüm mobilya işlerinizin hızlı ve kaliteli şekilde teslimatını yapmaktayız.

Ayrıca tamir ihtiyacı duyduğunuz mobilyalarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik persoenilimiz adresinizde mbobilya tamir montaj ve kurulum hizmeti ile de sizlere hizmet vermektedir. Ümraniye Mobilya Ustası, Ümraniyede Mobilyacı, Ümraniye Mobilya İmalatı, Ümranye Mobilya Atölyesi, Ümraniye Mutfak Dolabı İmalatı gibi aramalarınızda sadece bir telefon uzağınızdayız

Ücretisz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz. Servis hizmetimiz Anadolu yakasının tamamı ve Avrupa yakasında Beşiktaş, Şişi bölglerini kapsamaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hafta sonu ve mesai saatleri dışında müşterisi için itinayla çalışan çok değerli bir usta ve uzlaşmacı harika bir insan.

Eren seçkin - 21.02.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar