En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Alçı ve Kartonpiyer Ustaları için en fazla seçenek Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sayfadaki binlerce alçı ve kartonpiyer ustası arasından en uygun 10 En İyi Alçı ve Kartonpiyer seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Alçı ve kartonpiyer fiyatı almak için ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yapacağınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Kartonpiyer, yapıları süslemek için kullanılan, genellikle duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan kısmına uygulanan, sertleştirilmiş mukavva ve katıklı alçı yapılarına verilen isimdir. İlk olarak ev ve iş yerlerinde kullanılmaya başlanan kartonpiyer, otel gibi yapılarda da dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kartonpiyer iç dekorasyon, polistren kartonpiyer, alçı kartonpiyer, stopiyer kartonpiyer, alçı sıva, alçıpan, asma tavan, alçıpan bölme duvar, motifli kartonpiyer, desenli kartonpiyer, XPS kartonpiyer, sade kartonpiyer, alçısız kartonpiyer, hazır kartonpiyer, niş, payanda, kubbe, pano, göbek, köpük kartonpiyer gibi birçok çeşidi olan alçı malzemeler uzman kişiler tarafından monte edildiğinde düşük maliyetli estetik görüntü sunmaktadır. Her bütçeye uygun çeşitleriyle yapı sektörünün vazgeçilmezi haline gelen kartonpiyer ağır olmaması ve temizlenebilir olması sebebiyle en çok tercih edilen üründür.

Alçı doğada bulunan alçı taşının öğütülerek toz haline getirildikten sonra yüksek sıcaklık değerlerinde pişirilerek elde edilen toz bir maddedir. Evlerimizi ve yaşadığımız mekânları güzelleştirmek için kullandığımız alçı, iç ve dış mimaride en önemli malzemelerden biridir. Bozuk yüzeylerin düzeltilmesinden, pürüzsüz ve boyaya hazır bir zemin oluşturmaya kadar her yer yerde kullanılmaktadır. Kullanıldığı takdir de pek çok avantajı olan alçı hava alma özelliği ile mekândaki nem oranını ayarlamaktadır. Hafif, ucuz ve tamiri kolay bir malzeme olan alçı inşaat sektörünün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Alçı, yapısı gereği hazırlanırken gerekli önemler alınmadığında, erken donma, çatlak oluşumu, ufalanma, topaklaşma, tozuma sorunları çıkarabilen bir maddedir. Alçı ve kartonpiyer ustaları, aldıkları eğitimler sayesinde hangi tür alçının nerelerde ve ne şekilde kullanılacağını çok iyi bilmektedir. Kusurlu duvarlar ve yapılar iyi görünmeyeceği için alçı ve kartonpiyer ustaları incelikle çalışmaktadır. Alçı ve kartonpiyer işlerinizde, işi bilen bir ustayla çalışmak çok büyük önem taşımaktadır. Uzun süreli, temiz bir kullanım olmasını istiyorsanız, mutlaka işin uzmanından destek almanızı önermekteyiz.

Türkiye’nin tüm illerinde binlerce Alçı ve Kartonpiyer Ustası’nı sizler için bir araya getirdik. En kaliteli alçı ve kartonpiyer hizmetini uygun fiyatlara alabileceğiniz ustalar UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

  Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

  Teşekkürler :)

 • Özer Altıok Özer Altıok

  Özer Altıok

  İlgi ve alakaları harika. Öneriyorum...

 • Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli

  Bu uygulama sayesinde gece 00:15 su tesisatçı aradım. Telefonda üslupları son derece güzeldi. Saat gece 01:00 gibi geldiler. Musluk tamirim dışında ekstra 1-2 işimizde yaptılar. Çok memnun oldum. Allah razı olsun sizlerden.

 • Çelikel Dekorasyon Mehmet Necip Çelikel

  Çelikel Dekorasyon işini özenle yapan çok iyi bir firma. Herkese tavsiye ederiz.

  Teşekkür ederim.

Davuthan Şimşek
Zeki İnşaat Dekorasyon Ltd.şti. Hasan Akdoğan
Evim Tadilat Fayik Arslan
Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli
1 Yorum10Puan
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Çolakoğlu Yapı Market Tesisat Mahmut Çolak
Turkuaz Boya Dekorasyon Ümit Erginyürek
Ekinciler Dekorasyon Yavuz Ekinci
Alkan Dekorasyon Zekeriya Alkan
Özer Altıok
9 Yorum9.7Puan
Deniz Gocuk
Kanaat Yapı İsmail İdiz
Çelikel Dekorasyon Mehmet Necip Çelikel
4 Yorum10Puan
Yusuf Sabag
Ön-er İnşaat Hikmet Aktosun
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Orhan Yıldırım
Nurel İnşaat Temel Şimşir
Has Elektrik Muhammet Kısa
Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon Aydemir Aytaş