En İyi 10 Alçı ve Kartonpiyer Ustası

Alçı ve Kartonpiyer Ustaları için en fazla seçenek Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sayfadaki binlerce alçı ve kartonpiyer ustası arasından en uygun 10 En İyi Alçı ve Kartonpiyer seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Alçı ve kartonpiyer fiyatı almak için ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yapacağınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Kartonpiyer, yapıları süslemek için kullanılan, genellikle duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan kısmına uygulanan, sertleştirilmiş mukavva ve katıklı alçı yapılarına verilen isimdir. İlk olarak ev ve iş yerlerinde kullanılmaya başlanan kartonpiyer, otel gibi yapılarda da dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kartonpiyer iç dekorasyon, polistren kartonpiyer, alçı kartonpiyer, stopiyer kartonpiyer, alçı sıva, alçıpan, asma tavan, alçıpan bölme duvar, motifli kartonpiyer, desenli kartonpiyer, XPS kartonpiyer, sade kartonpiyer, alçısız kartonpiyer, hazır kartonpiyer, niş, payanda, kubbe, pano, göbek, köpük kartonpiyer gibi birçok çeşidi olan alçı malzemeler uzman kişiler tarafından monte edildiğinde düşük maliyetli estetik görüntü sunmaktadır. Her bütçeye uygun çeşitleriyle yapı sektörünün vazgeçilmezi haline gelen kartonpiyer ağır olmaması ve temizlenebilir olması sebebiyle en çok tercih edilen üründür.

Alçı doğada bulunan alçı taşının öğütülerek toz haline getirildikten sonra yüksek sıcaklık değerlerinde pişirilerek elde edilen toz bir maddedir. Evlerimizi ve yaşadığımız mekânları güzelleştirmek için kullandığımız alçı, iç ve dış mimaride en önemli malzemelerden biridir. Bozuk yüzeylerin düzeltilmesinden, pürüzsüz ve boyaya hazır bir zemin oluşturmaya kadar her yer yerde kullanılmaktadır. Kullanıldığı takdir de pek çok avantajı olan alçı hava alma özelliği ile mekândaki nem oranını ayarlamaktadır. Hafif, ucuz ve tamiri kolay bir malzeme olan alçı inşaat sektörünün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Alçı, yapısı gereği hazırlanırken gerekli önemler alınmadığında, erken donma, çatlak oluşumu, ufalanma, topaklaşma, tozuma sorunları çıkarabilen bir maddedir. Alçı ve kartonpiyer ustaları, aldıkları eğitimler sayesinde hangi tür alçının nerelerde ve ne şekilde kullanılacağını çok iyi bilmektedir. Kusurlu duvarlar ve yapılar iyi görünmeyeceği için alçı ve kartonpiyer ustaları incelikle çalışmaktadır. Alçı ve kartonpiyer işlerinizde, işi bilen bir ustayla çalışmak çok büyük önem taşımaktadır. Uzun süreli, temiz bir kullanım olmasını istiyorsanız, mutlaka işin uzmanından destek almanızı önermekteyiz.

Türkiye’nin tüm illerinde binlerce Alçı ve Kartonpiyer Ustası’nı sizler için bir araya getirdik. En kaliteli alçı ve kartonpiyer hizmetini uygun fiyatlara alabileceğiniz ustalar UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Davuthan Şimşek
Türk Dekorasyon Mehmet Türk
1 Yorum10Puan
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1 Yorum10Puan
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Has Elektrik Muhammet Kısa
Özer Altıok
7 Yorum10Puan
Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli
Ön-er İnşaat Hikmet Aktosun
Turkuaz Boya Dekorasyon Ümit Erginyürek
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Çelikel Dekorasyon Mehmet Necip Çelikel
4 Yorum10Puan
Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon Aydemir Aytaş
İsmail Dağlı
Akoğlu Yapı Orhan Köylü
Ömer Faruk Kızıl
Avrupa Dekorasyon
Güneşler İnşaat Dekorasyon Tesisat Abdullah Güneş
Ali Fırat Keskin