Bursa Boyacı ve Boya Badana Ustası Burada

Eviniz ve işyeriniz için boya badana ustası arıyorsanız UstasıBurada'nın sizler için biraraya getirdiği, Bursa ilinde hizmet veren yüzlerce badanacı arasından size en uygun olanını bu sayfayı inceleyerek kolayca bulabilirsiniz. Boya badana ustalarını çağrı hatlarından hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemeden arayarak fiyat alabilir ve yorumları okuyarak ustaların işçilikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 

Ev ve işyeri gibi yaşam alanlarımızın iç ve dış mekanlarında duvar ve tavan badanasının temizliği hem hijyen açısından hem de estetik açısından önem verilen bir konudur. İç mekanların boya ve badanasının kullanılan malzemenin dayanıklılığına göre yılda bir veya daha uzun sürelerde yenilenmesi gerekebilmektedir. Özellikle bahar aylarında evlere yapılan detaylı bakım ve temizlik dönemlerinde boyacılara çok fazla hizmet talebi gelmektedir. En çokta yeni bir eve taşınmadan önce herkes yeni aldığı veya kiraladığı evin tavan ve duvar badanasını yeniletmek ve tertemiz bir eve yerleşmeyi istemektedir. Tam da bu noktada doğru malzeme seçimine yardım edecek ve temiz bir işçilik yaparak evinizin tertemiz bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak işin ehli bir boyacıya ihtiyaç duyulmaktadır. 

Bir mekana yapılacak boya badana işinin ne kadar maliyet yaratacağını hesaplayabilmek için hangi malzemenin kullanılacağı ve mekanın büyüklüğünü bilmek gerekmektedir. Boya yapılacak iç mekanın kaç metrekare olduğunu biliyorsanız ne kadar malzeme kullanılacağını kabaca hesaplamak mümkündür. Örneğin 100 m2 büyüklüğünde bir ev için 100 m2'lik tavan boyası ve yaklaşık 250 m2'lik duvar boyasına ihtiyaç olacaktır. Polisan, Filli Boya, ÇBS, DYO, Marshall gibi boya üreten firmaların her biri farklı özelliklere ve fiyata sahip onlarca boya çeşidinden oluşan geniş ürün yelpazeleri bulunmaktadır. Evinizi boyatmak için anlaştığınız boya badana ustası malzeme seçimi ve temini konusunda ayırdığınız bütçeye uygun boyayı seçmek için size yardımcı olmaktadır. Saten boya, plastik boya, slikonlu boya, su bazlı boya gibi malzemeler arasından seçim yapıldıktan sonra malzeme parası ve işçilik parası hesaplanarak fiyat çıkarılmaktadır. 

Bursa ilinde hizmet veren yüzlerce Boyacı ve Boya Badana Ustası'nı bu sayfada bir arada bulabilirsiniz! 

Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçeleri başta olmak üzere Bursa'nın 17 ilçesi ve 1060 mahallesine hizmetlerini götüren birbirinden yetenekli boya badana ustası arasından seçim yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Aradığınız Boya ve Boya Badana Ustası UstasıBurada'da, peki siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Okan Demirel Okan Demirel

  Yeterli teknik bilgiye sahip müşteri memnuniyetine önem veren ve sonunda memnun kaldığımız bir işti

 • Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır

  Haftasonları dahil izin belgesi olduğu için hizmet veriliyor

 • Kardeşler Yapı Levent Sezen

  Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

  bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır
8 Yorum10Puan
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
Kardeşler Yapı Levent Sezen
1 Yorum10Puan
Solmaz Yapı Veysel Solmaz
Kızılelma İnşaat
Okan Demirel
2 Yorum10Puan
İbrahim Okan
Artmob Mutfak Kapı Banyo Parke Serkan İnan
Özer Altıok
0 Yorum9.7Puan
Furkan Yapı Endüstriyel Ömer Balıkçı
Mercan Ticaret Mustafa Sariyel
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
0 Yorum10Puan
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
0 Yorum9.5Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
0 Yorum9.7Puan
Has Elektrik Muhammet Kısa
0 Yorum10Puan
Nassan Boya Hırdavat Emir Nas
Yağmur Yapı Erhan Baş
0 Yorum10Puan
Çapanoğlu Bülent Suayiş
Yunus Emre Ticaret Rıza Çeperoğlu