Ustası Burada
Ustası Burada
Haydar Kocaman
9,8

Haydar Kocaman

Kocaman Yapı Dekorasyon

Kayapa Mh. İsmail Ayhan Cd. No:4
Bursa / Nilüfer / Kayapa
Haritada Göster
Henüz bir gönderi paylaşımı yapılmadı.

Ev, ofis, iş yeri ve tüm yaşam alanlarında müşterilerimize özgün tasarımlar ve uygulamalar ile ihtiyaçlarınız için çözüm sunuyoruz. Tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizi uzman tasarım ve uygulama ekiplerimiz ile yürüterek zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Çeyrek asırlık sektör tecrübemiz ile dekorasyon alanında profesyonel ve garantili iş yapan firmalar arasında yerimizi alıyoruz. 

Seramik alanında En yeni ve güncel modellerin en uygununu temin ederek sizlere özgü tasarımlarla evlerinizi yenilemek için sizleri gerek sağlık gereçlerinde gerekse zemin gereçlerinde bulunan seramik modellerimizi görmeye mağazamıza bekliyoruz.

Boya badana, Alçı ve Alçıpan, duvar kağıdı uygulamalarımız ile İç mekanlarınızı en düşük bütçe ve şık tasarımlar ile renklendirmek ellerimizde. Sınırsız seçenek ve sunum farkıyla hizmetinizdeyiz. 

Su ve Isı yaltım işlerinde deneyimli kadromuz ile müstail konut yada toplu konut projelerinde bizden fiyat almadan karar vermemenizi öneririz. Güçlü referans listemizde sizleri de görmek isteriz. 

Çelik kapı ve iç oda kapıları, parke zemin uygulamaları, demir doğrama ve korkuluk imalatı, sıhhi tesisat döşeme ve yenilemeleri ve korniş montajına kadar dekorasyon ile ilgili yapılarınızda aklınıza gelen her ne varsa bizde çözümü muhakkak var. 

Çağrı hattımız üzerinden doğrudan bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. 

 

 

 

 

Tüm Hizmetleri
9,83
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  4