Kadıoğlu Mutfak Mobilya Dekorasyon Tadilat Levent Dinler
5 Yorum10Puan
Volkan İnşaat ve Dekorasyon Volkan Ay
1 Yorum10Puan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
Fnk Mühendislik Tekin Yapı Dekorasyon Tekin Cebeci
7 Yorum9.9Puan
Elif Yapı ve Tasarım Adnan Akbaş
Kardeşler Yapı Levent Sezen
1 Yorum10Puan
Kükürtlü Yapı Dekorasyon Mustafa Aras

Bursa Fayans Ustası Bursa Fayansçı Ustaları ustasiburada.com'da

Evinize tadilat yaptırmak istiyor ve işini iyi yapan bir fayans ustası arıyorsanız UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı incelemelisiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sizler için Bursa'da hizmet veren yüzlerce Fayans&Karo ve Mermer Ustası'nı tek sayfada bir araya getirdi. Bu sayfada Bursa'lı fayans ustalarının profillerini inceleyebilir, yorumları okuyarak fikir edinebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından ustaları hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Fayans ustaları binaların bazı bölümlerinin zemin veya duvarına fayans, karo, mermer gibi malzemeleri plana uygun şekilde döşeyerek iç mekanlara temiz ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Yapılan bu döşeme işlemi söz konusu zeminleri rutubet, nem ve dış etkenlere karşı korumaktadır. Uygulama esnasında döşenecek fayans malzemesini zemine sabitlemek için çimento ve kireç karışımından hazırladıkları harcı zemine süren fayans ustaları fayans veya karoları sıralı bir şekilde dizdikten sonra çimentolu harca iyice yapışmalarını sağlamak için taşların üzerinde tahta kaydırmakta ve küçük vuruşlar yapmaktadır. Döşeme işlemi bittikten sonra fayans aralarında kalan boşlukları doldurmak için beyaz çimento ve mermer tozu karışımı ile hazırladıkları harcı sünger yardımı ile boşuklara doldurarak temiz bir görünüm elde etmektedirler. 

Ev ve işyerlerinin mutfak tezgahı ve duvarı, banyo zemini ve duvarı, kapı girişi, koridor gibi bölümlerinde kullanımı ve temizliği son derece rahat olduğu için fayans zeminler sıklıkla tercih edilmektedir. Seramik, granit ve mermer gibi farklı malzemeden üretilmiş fayans çeşitleri farklı boy ve kalınlık seçenekleri sunmaktadır. İç yapı ve dekorasyon malzemesi olarak çok sık kullanılan fayanslar konusunda firmalar müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her bütçeye uygun fayans çeşitleri yapı ve dekorasyon mağazalarında satılmaktadır. 

Fayans&Karo ve Mermer Ustaları döşeme işlemi yapılacak alana keşif hizmeti vererek kullanılacak malzemenin temin edilmesinden, nakliyesine kadar tüm süreçlerle ilgilenmektedir. Döşenecek alanın metrekaresi ve kullanılacak fayans çeşidine göre fiyat çıkarılmaktadır. Aynı zamanda zeminde bulunan eski fayans ve karoların kırma işlemlerini de fayans ustaları yapmaktadır. 

Bursa'nın hangi semtinde olursanız olun aradığınız Fayans&Karo ve Mermer Ustası'nı hemen bulmanız artık çok kolay. Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçeleri başta olmak üzere Bursa'nın tüm semt ve mahallelerine hizmet götüren yüzlerce fayans ustası UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezi olan Bursa, 2016 yılı TÜİK verilerine göre 2.9 milyon civarında insanın yaşadığı bir metropoldür. Ülkemizin dördüncü büyük şehri ve 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler listesinde dünyada 28. şehir olan Bursa, gelişmişlik düzeyi ve güçlü sanayisi ile ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Tofaş, Fiat, Renault, Peugeot, Karsan Otomotiv gibi binek otomobil fabrikalarına ev sahipliği yapan şehirde Bursa Otomobil Müzesi bulunmaktadır.

Faydalı Yorumlar