Bursa En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

Evinize tadilat yaptırmak istiyor ve işini iyi yapan bir fayans ustası arıyorsanız UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı incelemelisiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sizler için Bursa'da hizmet veren yüzlerce Fayans&Karo ve Mermer Ustası'nı tek sayfada bir araya getirdi. Bu sayfada Bursa'lı fayans ustalarının profillerini inceleyebilir, yorumları okuyarak fikir edinebilir ve ücretsiz çağrı hatlarından ustaları hemen arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Fayans ustaları binaların bazı bölümlerinin zemin veya duvarına fayans, karo, mermer gibi malzemeleri plana uygun şekilde döşeyerek iç mekanlara temiz ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Yapılan bu döşeme işlemi söz konusu zeminleri rutubet, nem ve dış etkenlere karşı korumaktadır. Uygulama esnasında döşenecek fayans malzemesini zemine sabitlemek için çimento ve kireç karışımından hazırladıkları harcı zemine süren fayans ustaları fayans veya karoları sıralı bir şekilde dizdikten sonra çimentolu harca iyice yapışmalarını sağlamak için taşların üzerinde tahta kaydırmakta ve küçük vuruşlar yapmaktadır. Döşeme işlemi bittikten sonra fayans aralarında kalan boşlukları doldurmak için beyaz çimento ve mermer tozu karışımı ile hazırladıkları harcı sünger yardımı ile boşuklara doldurarak temiz bir görünüm elde etmektedirler. 

Ev ve işyerlerinin mutfak tezgahı ve duvarı, banyo zemini ve duvarı, kapı girişi, koridor gibi bölümlerinde kullanımı ve temizliği son derece rahat olduğu için fayans zeminler sıklıkla tercih edilmektedir. Seramik, granit ve mermer gibi farklı malzemeden üretilmiş fayans çeşitleri farklı boy ve kalınlık seçenekleri sunmaktadır. İç yapı ve dekorasyon malzemesi olarak çok sık kullanılan fayanslar konusunda firmalar müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her bütçeye uygun fayans çeşitleri yapı ve dekorasyon mağazalarında satılmaktadır. 

Fayans&Karo ve Mermer Ustaları döşeme işlemi yapılacak alana keşif hizmeti vererek kullanılacak malzemenin temin edilmesinden, nakliyesine kadar tüm süreçlerle ilgilenmektedir. Döşenecek alanın metrekaresi ve kullanılacak fayans çeşidine göre fiyat çıkarılmaktadır. Aynı zamanda zeminde bulunan eski fayans ve karoların kırma işlemlerini de fayans ustaları yapmaktadır. 

Bursa'nın hangi semtinde olursanız olun aradığınız Fayans&Karo ve Mermer Ustası'nı hemen bulmanız artık çok kolay. Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçeleri başta olmak üzere Bursa'nın tüm semt ve mahallelerine hizmet götüren yüzlerce fayans ustası UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Türkiye'nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezi olan Bursa, 2016 yılı TÜİK verilerine göre 2.9 milyon civarında insanın yaşadığı bir metropoldür. Ülkemizin dördüncü büyük şehri ve 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler listesinde dünyada 28. şehir olan Bursa, gelişmişlik düzeyi ve güçlü sanayisi ile ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Tofaş, Fiat, Renault, Peugeot, Karsan Otomotiv gibi binek otomobil fabrikalarına ev sahipliği yapan şehirde Bursa Otomobil Müzesi bulunmaktadır.

Faydalı Yorumlar

 • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

  Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

  Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir

  Ustayı aradım, saatinde geldi. Yapılan işi itinayla yaptı. Temiz ve tertipli çalıştı. İyi çalışmalar Muharrem Usta.

  Teşekkür ederiz. Memnun kaldıysanız ne mutlu...

 • Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi

  Bugün musluğum damlattığı için internetten numarasını bulduğum ustamı çağırdım. Ustam işinde uzman, ilgili ve kibardı. İşini çok kısa zamanda yaptı. Problemin sebebini ve çözüm önerilerini anlattı. Ve işin sonunda makul bir ücret talep etti. Teşekkürler.

  Teşekkürler :)

 • Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu

  Ersin Bey'in, işini hakkıyla yaptığına garanti verebilirim. Benim evin tadilatını yaptı, gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
3 Yorum10Puan
Evim Tadilat Fayik Arslan
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
Akar Laminant Parke Yapı Dekorasyon Yasin Aykaç
Turkuaz Boya Dekorasyon Ümit Erginyürek
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Değerli Yapı Mustafa Değerli

Değerli Yapı

Bursa / Nilüfer

Fayans / Seramik Döşeme

Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
9 Yorum9.7Puan
Kardeşler Yapı Levent Sezen
Caner Usta
Tuşba Ticaret Ve Yapı Malzemeleri Mehmet Yavuz
Avrupa Dekorasyon
Evim Dekorasyon Adem Özen
Minitaş İnşaat Çağrı Özmen
Baha Ticaret Hayati Kocaağa
Fırat İnşaat Uğur Aras
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu