Bursa Nilüfer En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme

Bursa / Nilüfer ilçesindeki Fayans Karo ve Seramik Ustaları arasından en kaliteli işçiliği en uygun fiyarlarla sunan yüzlerce usta UstasıBurada'da. Evinizi tadilata sokmadan önce bu sayfadaki fayans ustalarından fiyat almadan karar vermeyin. Fayans ustaları ile doğrudan iletişim kurmak için ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Evlerde, ofislerde ve her çeşit binada zemin ve duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan taşların başında fayans çeşitleri gelmektedir. Temel maddesi toprak olan fayanslar kil, kaolin, kuvars, feldspat ve kalker gibi maddelerin toprağa karıştırılması ile hazırlanan karışımın fırınlanması sonucunda elde edilmektedir. Seramik ile fayans arasında hammadde olarak bir fark bulunmamaktadır. Seramiğin birden fazla pişirilmesi sonucunda daha pürüzsüz bir yüzey sunan fayanslar yapılmaktadır. Fayanslar düz ve prüzsüz bir görünüme sahiptir. Seramiklerin ise çok daha geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Fayanslar daha çok iç mekanlarda, banyo ve mutfak gibi alanların duvar ve yer döşemesi olarak kullanılmaktadır. Fayanslar genellikle kare ve dikdörtgen şekilde üretilir. Seramikler ise hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda genellikle yer döşemesi olarak kullanılırlar. 

Aynı malzemenin türevleri olan fayanslar, seramikler ve karolar yapı inşaat sektöründe oldukça yaygın şekilde kullanılmakta ve iç dekorasyon alanında önemli bir yer tutmaktadır. Fayans döşeme, granit döşeme, seramik kaplama, karo döşeme, fayans kırma, fayans tamiri, fayans arası derz yenileme, seramik yenileme hizmetleri ustalık belgesine sahip fayans ustaları tarafından verilmektedir. Seramiksan, Çanakkale Seramik, Bien Seramik, Toprak Seramik, Graniser, Vitra, Yurtbay ve Kütahya seramik gibi üretici firmaların ürünleri tüm yapı marketlerde satılmaktadır. 

Fayans Karo ve Seramik Döşeme konusunda Bursa'nın Nilüfer ilçesine hizmet veren en yetenekli fayans ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. Banyo ve mutfak tadilatınıza başlamadan önce UstasıBurada'nın sizler için seçtiği En İyi 10 Fayans Karo ve Seramik Döşeme seçeneğini inceleyin, ücretsiz çağrı hatlarından fayans ustalarını arayarak en uygun fiyat teklifini alın.

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Avrupa Konseyi tarafından "Avrupa Diploması"na layık görülmüş, son derece modern ve gelişmiş bir ilçedir. İlçeye ismini veren Nilüfer Hatun, Osmanlı devletinin kurucularından Orhan Gazi'nin eşidir. Nilüfer ilçesi 64 mahalleden oluşmakta ve 2016 TÜİK verilerine göre ilçede 415.818 kişi yaşamaktadır. Beşevler, Ertuğrul, Kayapa, İhsaniye, Görükle, Fethiye ve Çalı semtleri Nilüfer ilçesindedir. Uludağ Üniversitesi Kampüsü'ne ev sahipliği yapan Görükle semti tam anlamıyla bir öğrenci kenti görünümündedir. 

Faydalı Yorumlar

Bursa Nilüfer Fayans / Seramik Döşeme

: 25 sonuç
Çakıroğlu Mermer Yakup Çakıroğlu
1 Yorum10Puan
Furkan Tesisat (Kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
2 Yorum10Puan
Kardeşler Yapı Levent Sezen
Evim Tadilat Fayik Arslan
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
4 Yorum8.5Puan
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
2 Yorum9.5Puan
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
2 Yorum9.5Puan
Caner Usta
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
6 Yorum10Puan
Met Yapı Erhan Baş
2 Yorum10Puan
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir

Çamlıca Tesisat

Bursa / Nilüfer

Fayans / Seramik Döşeme

9 Yorum9.7Puan
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu
Turkuaz Boya Dekorasyon Ümit Erginyürek
Değerli Yapı Mustafa Değerli

Değerli Yapı

Bursa / Nilüfer

Fayans / Seramik Döşeme

Ar-yapı Market Nejat Arıcı

Ar-yapı Market

Bursa / Osmangazi

Fayans / Seramik Döşeme

Ataçlar Yapı Tesisat Mustafa Bey
Güven Yapı Dekorasyon Kerem Zengin
Seher Yapı Malzemeleri Kemran Ataç
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan