En İyi 10 Çatı Tamiri ve Oluk Onarım

Çatı Tamiri ve Oluk Onarımı Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından En İyi 10 Çatı Tamiri ve Oluk Onarımı Ustası seçeneğini hemen bulabilir, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Binaların en önemli yapı taşlarından biri olan çatılarınız tamiri kapsamlı ve detaylı bir iştir. Her yıl düzenli olarak bakımı ve onarımı yapılması gerekmektedir. Çatı tamiri, çatının özelliğine bakılarak yapılmaktadır. Her çatı farklı malzemeler ve farklı stillerde inşa edilmektedir. Ayrıca çatıdaki sorunlu bölgelerin önceden tespit edilmesi tamir işinizi kolaylaştıracaktır. Sorunlu bölgeler önceden tespit edildiği takdirde hem zamandan, hem de maddi olarak zarardan tasarruf etmiş olacaksınız. Çatı tamirinde hasarlı olan bölgeler belirlendikten sonra çatı iskeleti mutlaka elden geçirilmelidir. Elden geçirilmeyen çatı iskeleti daha kalıcı ve büyük sorunlara yol açabilir. Tüm çatı iskeletin üstünde yükseldiği için iskeletin sağlam olması her şeyden önemlidir. Çatı örtü malzemesinin hasarlı olduğu durumlarda ise örtü malzemesinin altında bulunan yalıtım malzemesi ile birlikte değiştirilmesi şarttır. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra bacalar, baca dipleri, su dereleri ve diğer kısımlar mutlaka kontrol edilmeli ve gerekli izolasyon yapılmalıdır.

Çatı olukları, çatıların en çok kullanılan elemanları olmakla birlikte sürekli bakıma ihtiyaç duyarlar. Çatı olukları zaman içerisinde birçok probleme sebep olabilir. En çok karşılaşılan problem çatı oluğu tıkanmasıdır. Uzmanlar tıkanma sorunuyla karşılaşmamak adına her yıl periyodik olarak bakım yapılmasını önermektedirler. Periyodik olarak bakımı yapılan çatı ve oluklarda büyük problemlerin çıkma olasılığı düşüktür. Çatı oluk tıkanması dışında en çok karşılaşılan problem çatı izolasyonudur. Çatınızda bulunan membranlar zamanla özelliklerini kaybetmekte ve su sızıntısına sebep olmaktadır. Suyun en önemli özelliği deforme etmesidir. Suyun yarattığı rutubet her türlü binayı ve her türlü elementi eritmektedir. Bu nedenle her yıl çatı bakımı yaptırmak büyük önem arz etmektedir. Malzeme seçimi ile uğraşmak istemeyenler için çatı tamiri ve oluk onarım ustaları malzeme temini hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Çatı Tamiri ve Oluk Onarımı Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli ve uygun çatı tamiri ve oluk onarımı ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Öner Dekorasyon Bünyamin Öner
Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü
Bukalemun Yapı Harun Yurttaş
Bulut İnşaat Atanur Bulut
Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat Profesyonel Hizmet
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
Met Yapı Erhan Baş
Birgül İnşaat Kenan Birgül
Özer Altıok
Ak -tes Ak - Ar Ticaret Deniz Akça
Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan
Irmak Metal Dekorasyon Mehmet Demirel
Öztaş Boya Şahismail Top
Salih Yapı Salih Kuru
Fırat İnşaat Uğur Aras
Faruk Çelik
Ferhan Akkaya
Korkmazlar Çelik Vedat Korkmaz
Mehmet Kizir