Ustası Burada
Ustası Burada

Elektronik

Daha Fazla Göster

Elektronik Servisi

Elektronik servisi olarak hizmet veren işletmeler iki kısma ayrılmaktadır. Bir markanın yada markaların gerekli eğitimlerinden geçmiş, yetkili servis belgeli, markanın genel merkezine bağlı olarak hizmet sunan elektronik servisleri yada tüm markalara özel servis hizmeti sunan bağımsız elektronik servisleri. Her iki servis grubunda hizmet almak isteyen kullanıcılar için ustasiburada.com elektronik servisi sayfasında bilgisayardan uydu sistemlerine kadar birçok kategoride adresinize en yakın lokasyonda bulunan servislerden hizmet alabilir, dilediğiniz servisi ücretsiz çağrı hatları üzerinden doğrudan arayabilirsiniz. Garanti kapsamında bulunan ürünleriniz için yetkili servisler ile iletişime geçmenizi garanti koşullarının devamı için ayrıca öneririz. 

Özel bilgi ve birikim yanısıra elektroniğe karşı ayrı bir merak ve araştırma isteği duyan ustalar, cihazınızda yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Oldukça kapsamlı ve detay gerektiren bir işlem olan elektronik bölümü için liseler ve üniversitelerin çeşitli bölümlerinde gerekli eğitimler verilmekte olup ayrıca mesle edinme kurslarında da bu alanda eğitimler alınabilmektedir. Birçok marka yerel bazda hizmet veren servisler ile anlaşarak gerekli eğitimler sonrasında markalarının servis yetksini ilgili firmaya verebilirler. Bazı durumlarda da ulusal bazda ürünleri bulunan markalar için özel servisler başvuruda bulunarak yetkili servis için gerekli şartları karşıladıktan sonra yetkili servis olabilirler. Her iki durumda da arkasında güçlü bir firmanın desteğini ve marka gücünü alarak ilerleyen yetkili servisler müşterilerine sağlıklı bir hizmet sunabilmektedir. Muadil ürün temininden, ürün değişimine kadar birçok işlemi yapabilirler. 

Özel servislerden hizmet almak isteyen elektronik ürün sahiplerinin çeşitlli gerekçeleri de bulunmaktadır. Bunlardan ilki garanti süresi sona ermiş ancak arızalanmış elektronik bir ürün için daha hesaplı bir servis hizmeti almak istemeleridir. Başka bir sebep ise özel servislerin daha geniş bir alanda daha kolay ulaşım imkanlarına sahip olmalarıdır. Bu sayede müşteriler yürüme mesafesindeki adreslerine en yakın konumda bulunan özel servislerden daha hızlı ve seri hizmet alabilmektedir. 

ustasiburada.com üzerinde 9 ayrı kategoride servis hizmeti veren yetkili ve özel elektronik servisler bulunmaktadır. Dilediğiniz servise ücretsiz çağrı hatları üzerinden herhangi bir ücret ödemeden ve beklemeden ulaşabilir; servis talebinde bulunabilir; detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bilgisayar tamir hizmetleri bu alanda uzmanlaşmış ve maddi değeri yüksek olan ürünlerinizi güven içinde teslim edebileceğiniz noktalar olmalıdır. Gerekli ekipman ve epitimli personellere sahip bilgisayar teknik servisleri sorun tespiti ve çözümü soktasında size zaman kazandıracak işletmelerdir. Bilgisayar Formatlama, Bilgisayar Kurulumu, Bilgisayar Ekran Kartı, Bilgisayar Anakart, Bilgisayar Güç Kaynağı, Laptop Tamiri, Laptop Ekran Tamiri, Laptop Batarya Tamiri, Laptop Batarya Değişimi, Laptop Format, Laptop Ekran Değişimi, Laptop Ekran Kartı Değişimi, Laptop Ekran Kartı Tamiri, Macbook Tamiri, Macbook Klavye Değişimi, Macbook Ekran Değişimi, Tablet Tamiri, Tablet Ekran Değişimi, Ipad Ekran Değişimi, Ipad Tamiri işlemleri başlıca bilgisayar teknik servislerinin sunduğu hizmetler kapsamındadır. 

Cep Telefonu Tamiri günlük hayatta elimizden düşürmediğimiz ve en sık kullandığımız yardımcı ekipman olan cep telefonları için sıkça aradığımız bir hizmettir. Piyasada bulunan onlarca marka ve bu markaların yüzlerce modeli için adresinize yakın bir lokasyonda cep telefonu servisi bulmak bazen tahmin ettiğinizden de zor olabilir. ustasiburada.com cep telefonu tamir ve teknik servisi sayfasında bulunduğunuz il ve ilçede size en yakın teknik servise saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Iphone Ekran Değişimi, Cep Telefonu Tamiri, iPhone Tamiri, Cep Telefonu Ekran Değişimi, iPhone Ekran Tamiri, Cep Telefonu Ekran Tamiri hizmetleri bu kateogoride en sık aranan sonuçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Tv Tamiri son yıllarda sıkça üretilen ve artık piyasaya hakim olan led ve lcd televizyonlar için verilen hizmetleri kapsamaktadır. Ancak bazı tv servisleri eski model tüplü televizyonlar içinde servis imkanı sunabilmektedir. Çoğu zaman dış etkenlerin cihaza zarar vermesi sonucu oluşan servis ihityaçları bazende fabrika üretim hatası sebebiyle gerçekleşmektedir. Her iki durumda adresinize en yakın servise ustasiburada.com tv tamiri sayfasından ulaşabilirsiniz. Led TV Tamiri, LCD TV Tamiri, Plazma TV Tamiri, TV Ekran Tamiri, TV Panel Tamiri, TV Panel Değişimi, TV Ekran Değişimi en sık aranan servis arama sonuçlarıdır. 

Küçük Ev Aletleri Tamircisi evlerinizde hemen hemen her gün kullandığınız ürünleriniz için servis desteği sağlamaktadır. Bazı zamanlarda bu ürünlerin arızalanması tüm iş akışınızı sekteye uğratabildiğinden mümkün olan en kısa sürede servis işleminin tamamlanması önem arz etmektedir. Ütü Tamiri, Kettle Tamiri, Robot Süpürge Tamiri, Elektrikli Süpürge Tamiri, Katı Meyve Sıkacağı Tamiri, Blender Tamiri, Kahve Makinesi Tamiri, Traş Makinesi Tamiri,Tost Makinesi Tamiri, Saç Kurutma Makinesi Tamiri, Çay Makinesi Tamiri, Mikrodalga Fırın Tamiri, Davul Fırın Tamiri, Set Üstü Ocak Tamiri, Fön Makinesi Tamiri en sık kullanılan küçük ev aletleri ürünleri olduğundan servis ihtiyacı da en sık duyulan ürünlerdir. 

Oyun Konsolu Tamiri gelişen teknoloji ile birlikte artık daha kapsamlı ve gerçeklik payı yüksek grafiklerle hayatımıza dahil olan cihazlarının servis işlemlerini kapsamaktadır. Artık oyun salonlarından çıkıp evlerimize dahil olan oyun konsolları her yaşta kullanıcıya hitap ettiği ve kullanımı uzun sürelere dayandığı için özellikle joystick kısımlarında arızalar sıklıkla görülmektedir. Playstation Tamiri, Xbox Tamiri, Oyun Kolu Joystick Tamiri gibi en çok arama sonuçlarının karşımıza çıktığı ustasiburada.com oyun konsolu tamir sayfasında adresinize en yakın teknik servise saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Yazıcı ve Fotokopi Servisi ev ve ofislerimiz için vazgeçilmez ekipmanlar arasında yerini almıştır. Bilgisayarlar ile olan bağlantılarını geliştirerek artık cep telefonları ile de yazıcılardan çıktı almak mümkün hale geldiğinden daha sık kullanım ihtiyacı duyduğumuz ürünler arasındadır. Ayrıca yazıcı sektöründeki gelişmeleri de dikkate alacak olursak özellikle 3D Yazıcı alanında çok sayıda marka ve modelde ürünler içinde servis desteği gereklidir.  Yazıcı Tamiri, Yazıcı Kurulumu, Barkod Yazıcı Tamiri, Fotokopi Makinesi Tamiri, Kartuş Dolumu, Toner Dolumu gibi hizmetleri bünyesinde barındıran yazıcı servislerinde ayrıca mevcut cihazlarınız için bakım desteğinide periyodik olarak alabilirsiniz. 

Tıbbi Cihaz Tamiri sağlık sektöründe en önemli görevlerden birini üstlenmiş sektördür. Tıbbi müdahaleler her nekadar eğitimli sağlık personelleri tarafından verilsede tıbbi cihazlar olmadan verilecek bir sağlık hizmetinin çokta verimli olmayacağını anlayabiliriz. Bu sebeple hastanelerde yada evlerde kullanılan tıbbi cihazlar içinde servis desteği kaçınılmazdır. İşitme Cihazı Tamiri, Tansiyon Aleti Tamiri, Şeker Ölçüm Cihazı Tamiri, Hasta Başı Monitörü, Solunum Cihazı Tamiri gibi bir kısmı hayati öneme sahip tıbbi cihazlar için ustasiburada.com tıbbi cihaz tamiri sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Uyducu Uydu Kurlumu sayfasında yetkili servis yada özel servislerin sunduğu servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bireysel konutlar yada apartman, site gibi toplu yaşamın olduğu yapılarda uydu servis hizmetleri oldukça önem taşımaktadır. Bazen hava koşulları sebebiyle yada kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar, çanak antenlerin ayarlarının bozulması gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. ustasiburada.com uyducu sayfasında bulunan farklı uydu servislerinden adres seçiminizi yaptıktan sonra hızlı bir şekilde servis hizmeti alabilirsiniz. 

Güvenlik Kamera Sistemleri firmaları konutlar ve iş yerleri için günümüzde artık zaruri bir hal alan güvenlik kameralarının satış, kurulum ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini sunmaktadırlar. Ayrıca mevcut güvenlik kamera sistemlerinin tamir ve bakım işlemleri de güvenlik kamera servislerinin hizmetleri kapsamındadır. Ayrıca Güvenlik Kamerası, Güvenlik Sistemleri, Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Kablosuz Kamera Sistemi, Ev Alarm Sistemleri, Otopark Bariyeri, Duman Dedektörleri, Ev Kamera Sistemleri, Kamera Sistemi Kurulumu hizmetleri de bu servislerin hizmetleri içindedir. 

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.