Gültekin Gömlek

İstanbul / Kartal

Terzi / Dikimevi

4Yorum
9.5Puan
Hemen Ara

Gültekin Gömlek - Ekrem Gültekin

İstanbul Kartal’da Gömlek terzisi olarak 46 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Kartal başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her köşesinden sipariş almakta ve gönderim yapmaktayız.

Her bedende ve modelde gömlek dikimi, bayan gömlek dikimi, erkek gömlek dikimi ve özel sipariş üzerine gömlek dikimi yapmaktayız. Ustalık belgesi sahibi personellerimiz işlerinizi en kaliteli malzemelerle yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmektedirler. İşlerimiz ekonomik koşullarda yapmakta ve sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız. Unutmayın, en iyi gömlek üzerinize uyan gömlektir.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, sipariş vermek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

az kalmıs ustalarımızdan tam bır beyefendı kıymetını bılelım .ustalıgı musterı ıle olan dıyalogu o kasvetlı ıs merkezını aydınlatıyor ege ıyı bır gomlek gıymek ıstıyorsanız mutlaka gultekı bey e ugramanızı tavsıye ederım .

ufuk erkan - 04.03.2019

10Puan

Bir ömürlük ve sadece sahibine özel gömlekler. Her şeyin fabrikasyon olduğu bu dönemde değerinin bilinmesi gereken bir zanaatkar kendisi bence. Hoş sohbetini de unutmamak gerek. El emeği göz nuru. Başka söze gerek yok zannımca

Kader Demir Çağatay - 10.11.2018

10Puan

Uzun yıllardır bildiğim ve aynı adreste kişiye özel gömlek dikmektedir. Kumaşları %100 pamuk, kaliteli işçilik. Bunu gömleği giyince anlayacak ve göreceksiniz herkese tavsiye ederim.

Ali Bezek - 09.06.2018

9Puan

Yılların yıpratamadığı, mesleğinde titiz ve hatasız iş yapan nadir ustalardan biri. Ben çok memnunum, tavsiye ediyorum.

Mehmet Çalasın - 04.05.2018

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar