Kocaeli Gebze En İyi 10 Ayakkabı Tamiri ve Lostra Salonu

Gebze'deki Ayakkabı Tamircileri ve Lostra Salonları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Size en yakın ayakkabı tamircisini bulmak için bu sayfada yakınlığa göre listeleme yapabilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ayakkabı tamiri fiyatları hakkında bilgi alabilir ve yol tarifi sayesinde ayakkabılarınızı lostra salonuna kolayca götürebilirsiniz.

Ayaklarımızı korumak için giydiğimiz ayakkabıların üstü deri, kumaş ve benzer malzemelerden, tabanı ise kösele, plastik gibi dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Ayakkabılar kullanım alanlarına göre bot, çizme, terlik, spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, sandalet gibi türlere ayrılmaktadır. Ayakkabıcılık mesleğinin tarihine bakıldığında eskiden ayakkabı ustalasının tamamen el yapımı ayakkabılar ürettikleri görülmektedir. Zaman içerisinde ayakkabılar seri üretime geçilerek fabrikalardaki üretim bantlarında çok sayıda imal edilmeye başlanmıştır. Bu nedenle ayakkabı ustalarının zanaatları ayakkabı imalatından daha çok ayakkabı tamiri yapmaya dönüşmüş durumdadır. 

Günümüzde ayakkabı tamiri yapan dükkanların pek çoğu lostra salonu olarak hizmet vermekte, ayakkabı tamirinin yanısıra çanta tamiri, valiz tamiri, şemsiye tamiri gibi hizmetlerin tamamını bir arada sunmaktadır. Ayakkabı tamircilerinde en çok yapılan tadilat işleri ayakkabı boyama, ayakkabı topuk tamiri, ayakkabı fermuar tamiri, ayakkabı genişletme, topuk değişimi, ayakkabı küçültme, bot tamiri, çizme tamiri, topuklu ayakkabı tamiri, ayakkabı renk değişimi olarak sıralanmaktadır. Sayıları azalmış olsa da deri ayakkabı imalatı ve ortopedik ayakkabı imalatı yapan çok değerleri ayakkabı ustaları halen kendi dükkanlarında sanatlarını icra etmekte, kişiye özel ayakkabı üretimi hizmeti vermektedir. 

Kocaeli / Gebze ilçesindeki Ayakkabı Tamircileri ve Lostra Salonları arasından size en yakın olanını bulmak için bu sayfada yakınlığa göre listeleme yapabilir ve semtinizdeki en iyi lostra salonlarını saniyeler içinde bulabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Kocaeli'nin Gebze ilçesi, İstanbul'a yakınlığı ve gelişmiş sanayisi ile ön plana çıkan bir sanayi kentidir. Gebze'de TÜBİTAK, TEVİTÖL ve Gebze Teknik Üniversitesi gibi önemli kurumlar bulunmaktadır. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi 1993 yılından bu yana Gebze'deki yerleşkesinde özel yetenekli çocuklara yönelik eğitim vermektedir. Eskihisar Kalesi, Hannibal Büstü, Osman Hamdi Bey Evi ve Müzesi, Çoban Mustafa Paşa Külliyesi Gebze'deki önemli tarihi yapılar arasındadır. İlçedeki en büyük alışveriş merkezi Gebze Center AVM'dir. 

 

Kocaeli Gebze Ayakkabı Tamiri / Lostra

: 6 sonuç
Özcan Kundura Özcan Aytekin

Özcan Kundura

Kocaeli / Gebze

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Uğur Kundura Recep Bozkır

Uğur Kundura

Kocaeli / Gebze

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Aksoy Lostra Ahmet Aksoy

Aksoy Lostra

Kocaeli / Gebze

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Gezer Şamata Ayakkabı Gökhan Ağırman
S.a.s. Kundura Kemal Aslan

S.a.s. Kundura

Kocaeli / Gebze

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Taşcı Özel Tasarım Ayakkabı Ve Lostra Adnan Taşcı