En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Laminant Parke ve Ahşap Döşeme Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu sayfadaki binlerce döşeme ustası arasından semtinize hizmet veren En İyi 10 Laminant Parke ve Ahşap Döşeme seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Döşeme fiyatları hakkında bilgi almak için ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yapacağınız aramalar için hiçbir aracılık hizmeti ödemezsiniz.

Laminant ve ahşap parke günümüzde en çok tercih edilen zemin kaplama çeşitleridir. Ahşap zeminler yapı olarak tozları bünyesinde barındırmazlar, temizliği kolaydır ve dekorasyonun vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Sert ahşap zeminler toprak seviyesinde ya da üzerinde olmak kaydıyla beton plaka üzerine döşenmektedir. Bu zeminler bakımı yapıldığı zaman yıllarca kullanılabilirler.

Laminant parkeden farklı olarak lamine edilmiş ahşap, değişik ahşap türlerinin birkaç katmanının veya aynı ahşap türünün farklı tabakalarının ısı ve basınç altında sıkıştırılıp birbirine yapıştırılmasıyla elde edilmektedir. Lamine edilmiş ahşap kaplı zeminler nem derecesindeki değişikliklerden etkilenmezler. Toprak seviyesi, üstü veya altında kurulumu yapılabilir.

Laminant parke doğal olmakla beraber sıkıştırılmış talaş ve reçine emdirilen kâğıt baskı ile hazırlanmaktadır. Ahşap olmamasına rağmen oldukça dayanıklı ve doğal bir malzemedir. Laminant parkenin kahverengi, beyaz, krem, sarı ve daha pek çok renk seçeneği mevcuttur. Hem sağlık, hem de estetik bir görüntü arayanlar için laminant parke ev dekorasyonunda vazgeçilmez olmuştur. Uygun fiyatlara bulunabilen laminant parke çeşitleri, zevkinize göre yaşam alanlarınızın tümüne uygulanabilmektedir. Aynı zamanda anti-bakteriyel özelliği olan çeşitleriyle çocuk odalarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Son yıllarda, firmalar laminant parke konusunda son derece pratik kullanımlı ürünler üretmektedir. Kilit sistemi ile mekânlarda kullanılan parkeler daha sonrasında sökülerek başka bir mekâna taşınabilmektedir. Uzman firmalar, ev ve iş yerleri için yoğunluğu farklı parkeler kullanmaktadırlar. Uygulama yapılacak mekânda çok fazla yaya trafiği yoksa mekânda hakiki ahşap zemin tercih edilebilir. Ancak daha uygun fiyatlı, dayanıklı bir tercih yapılacaksa laminant kaplamalar daha doğru bir seçim olmaktadır. Laminant parkeler çizilmeden etkilenmeyen, ısıtma sistemlerine karşı dayanıklı, doğa dostu bir yapıya sahiptirler. Firma seçerken markaların E1 belgesine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. E1 belgesine sahip firmalarla hem uygun fiyata hem de kısa sürede döşeme işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm illerinden binlerce Laminant Parke ve Ahşap Döşeme Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli laminant parke ve ahşap döşeme hizmetini uygun fiyatlara alabileceğiniz döşeme ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Öner Dekorasyon Bünyamin Öner
Uzunoğlu Parke & Laminant Ömer Uzunoğlu
Artmob Mutfak Kapı Banyo Parke Serkan İnan
Gözde Mobilya Dekorasyon Mustafa Kütük
Brn Yapı Dekorasyon Baran Mustafa Şahin
1Yorum
10Puan
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu
Mehmet Kılıç
Kardeşler Yapı (fıratpen) Levent Sezen
Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
Bilen Dekorasyon Tolga Bilen
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

Laminat / Ahşap Parke

Karaca Yapı Hüseyin Karaca
Met Yapı Erhan Baş
Saraçoğlu Alt Yapı ve Tesisat Ersin Saraçoğlu
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Deniz Parke Deniz Çay
Fırat İnşaat Uğur Aras
Mehmet İnce
E - Zemin Erol Kaya
Arif Aktaş