En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden binlerce su tesisatı ustasının iletişim bilgilerine bu sayfada ulaşabilir, yakınlığa göre listeleme yaparak size en yakın su tesisatı tamircisini ücretsiz çağrı hattından hemen arayabilirsiniz. Su kaçağı sorunlarınıza en hızlı çözüm UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Su tesisatlarının temel görevi şebeke suyu dediğimiz temiz su kaynağını binalara döşeyerek çeşmeler vasıtasıyla kullanılabilir hale getirmek, kullanımı sonrasında da oluşan atık suların ise yine su boruları aracılığıyla doğaya geri gönderilmesini kapsamaktadır. Temiz su tesisatı ve atık su tesisatı olarak temelde ikiye ayrılan su tesisatlarının altyapısını inşaat aşamasında binaya döşenen, zemin ve duvarlardan geçen su boruları oluşturmaktadır. Su tesisatının altyapıdan geçen su borularından oluşan kısmına sıhhi tesisat denmektedir. Binanın yapımı aşamasında sıhhi tesisatın uzman bir tesisatçı tarafından doğru şekilde uygulanması, su borularının doğru bağlanması, küvet, klozet, lavabo gibi vitrifiyelerin montajının dikkatle yapılması gelecekte su sızıntısı ve su kaçağı gibi sorunların yaşanma olasılığını minimuma indirmektedir.  

Tesisatta kullanılacak olan su borularının, vanaların, dirseklerin ve armatürlerin üstün kalitede olmasına dikkat etmek uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir ancak tek başına yeterli değildir. Çok sağlam su boruları seçilmiş olsa da su tesisatının montajı iyi yapılmadığında su kaçağı, su sızıntısı gibi sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olmaktadır. Sıhhi tesisatlarda yaşanan su kaçağı sorunlarını gidermek için banyoyu kırmak gerekeceğinden evinizde ciddi bir tadilat işi çıkabilir. Eskiden su kaçağını bulmak için bütün banyo kırılmak zorunda kalınıyordu. Ancak yeni teknoloji ölçüm cihazı kullanan su tesisatçıları artık su kaçağının kaynağını tek seferde bulup bölgesel müdahele yaparak sorunu pratik bir şekilde çözebiliyorlar. Bu sayede hem daha az kırma dökme işi çıkıyor hem de daha ekonomik yollarla sorun giderilmiş oluyor. 

Çeşme tamiri, batarya değişimi, su kaçağı sorunları ve su tesisatı arazılarınız için 7/24 hizmet alabileceğiniz en iyi Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri UstasıBurada sayesinde bir telefon kadar yakınınızda. Yorumları oku, binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri seçeneğini hemen bul. 

Su tesisatı döşeme, su borusu değişimi, çeşme montajı, çeşme tamiri, su bataryası değişimi, musluk tamiri, musluk montajı, vana değişimi, vana tamiri, lavabo montajı, lavabo tamiri, klozet montajı, klozet tamiri, rezervuar tamiri, rezervuar değişimi, gider açma, WC gider açma, pis su gideri açma, gider tıkanıklık açma, armatürler ve vitrifiye ürünlerin montajı, kanalizasyon açma, gider görüntüleme, su deposu tamiri, hidrafor tamiri gibi tamir, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamı su tesisatçıları tarafından verilmektedir. Su tesisatçıları aynı zamanda su tesisatı malzemelerinin satışını yapmaktadır. En yaygın markaların başında Fırat, Kalekim, ECA, Toprak Seramik, Bien Seramik, Çanakkale Seramik ve Serel etiketli armatürler, su boruları ve vitrifiye ürünler gelmektedir. 

Çekmeköy Tesisat Ramazan Bakan
Kaya Teknik Mehmet Aksoy
Nes Teknik Mehmet Türkmenoğlu
Gümüş Tesisat Mevlüt Gümüş
Bursalı Tesisat Remzi Gülfidan
Sönmez Tesisat Nilüfer Sami Sönmez
Erdinç Teknik Erdinç Osman
Türk Dekorasyon Mehmet Türk
Uzman İst Yakup Yıldız
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
Öner Tesisat Bünyamin Öner
Vaillant Ve Demirdöküm Yetkili Bayi Satış ve Servis Montaj / Best Yapı Kenan Gültekinoğlu
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz
Nilüfer Tesisat Mehmet Doğrusözlü
Kürekçi Tesisat Yapı Dekorasyon Ferit Kürekçi
Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
Tekniker Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Taner Özdemirkan
Has Elektrik Muhammet Kısa
Bursa Tesisat Ahmet Doğru
Met Yapı Erhan Baş

Filtreler

  • Su / Sıhhi Tesisat

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara