Ustası Burada
Ustası Burada
Halil Örnek
10

Halil Örnek

Halil Örnek

Yunus Emre mahallesi 4153 sokak
İzmir / Karabağlar / Karabağlar
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
Halil ÖrnekHalil Örnek11.07.2024 - 13:45

Çocuk düşmesine karşı yapmış olduğumuz,balkon korkuluğu yükseltme işlemi.

Halil ÖrnekHalil Örnek11.12.2023 - 15:33

Kaynak,demir doğrama,korkuluk,sundurma,tesisat,boya badana işleri,korniş montajı ve her türlü montaj işleriniz için bana ulaşabilirsiniz.

İş başvurusu için aramamızı rica ederiz.

Karabağlar'ın gözde demir işçiliği ustası Halil Örnek olarak, ferforje kapı, korkuluk, pergule, çatı, asma tavan, güçlendirme işleri, merdiven gibi birçok demir işini sanat eseri niteliğinde üretiyoruz. İzmir genelindeki ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunuyoruz.

Ferforje Kapı ve Korkuluklar:

Ferforje kapılar ve korkuluklar, estetik ve işlevselliği bir araya getiren özel tasarımlardır. Bu ürünler, özellikle evlerin girişlerinde, bahçelerde ve teraslarda kullanılır. Evinizin girişini veya bahçenizi güzelleştirmek ve güvende tutmak için özel tasarlanmış ferforje kapılar ve korkuluklar üretiyoruz.

Pergule ve Çatılar:

Perguleler ve çatılar, dış mekanları daha kullanışlı hale getiren yapısal özelliklerdir. Ferforje perguleler, açık hava oturma alanlarını, bahçe mobilyalarını veya terasları güneş, yağmur ve rüzgar gibi dış etkenlerden korumak için kullanılır. Genellikle açılıp kapanabilir tasarımlarıyla hava koşullarına göre ayarlanabilirler. Ferforje çatılar ise binaların üstünü örterek yağmur, kar ve güneş gibi hava koşullarına karşı koruma sağlar. Hem işlevsel hem de estetik olarak tasarlanabilirler, böylece binalara zarif bir görünüm katarlar.Bahçenizde veya terasınızda keyifli anlar yaşamak için ferforje pergule ve çelik çatılar tasarlıyoruz.

Her projeyi itina ile ele alır, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Demirin gücünü sanatla birleştiriyoruz.

Ayrıca su tesisatı döşeme, su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, tıkanıklık açma, mutfak gideri açma, tuvalet gideri açma, çeşme tamiri, vana tamiri, batarya değişimi, su bataryası tamiri, lavabo klozet vitrifiye ürün montajı, çeşme montajı, musluk montajı, kırmadan cihazla su kaçağı tespiti, WC gider açma, tesisat tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklık açma, makineli petek temizliği, yangın dolabı tesisatı gibi pek çok alanda işlemlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5