Ustası Burada
Ustası Burada
Yusuf Yıldırım
9,8

Yusuf Yıldırım

Abdi Paşa Mermer

Hürriyet Cd. Abdipaşa Mermer Sanayi
Bartın / Ulus / Köyler
Haritada Göster

Her model ve ebatta mermer mutfak tezgâhı, Ankastre Ocak Mermer Kesimi, granit mutfak tezgâhı, mermer basamak, mermer banyo tezgâhı, mermer merdiven yapımı,  granit ve mermer uygulamaları, konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.. Bunun yanı sıra mermer lavabo tamiri, mermer lavabo montajı, mermer eyve montajı, ankastre ocaklar için mermer kesimi, ihtiyaçlarınızda hızlı ve kaliteli iş anlayışımızla hizmet vermekteyiz. İşlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında iş teslimine önem vermekteyiz.

Mermer ve Granit mezar taşları kabir yapımı tek ve çift kişilik mezar ve aile kabristanları baştaşı yenileme işlemleri ve tüm mermer ve granit işçiliğimiz ile merdiven basamak eşik zemin ve duvar döşeme işlemleri mutfak ve banyo tezgahları lavabolar mermer ve granit mezar işleri ile hizmetinizdeyiz. Bartın'da mermer ve granit üzerine tüm işleriniz özenle yapılmaktadır.
 

Haftanın her günü çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detay bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için bizi 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
9,83
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  4