En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı

Elektrikçiler ve Elektrik Tesisatı Ustaları hakkında en fazla içerik Türkiye'nin usta bulma platformu UstasıBurada'da. Türkiye'nin neresinde olursanız olun size en yakın elektrik tesisatçısına ulaşmak için bu sayfayı inceleyebilir, yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı seçeneğini hemen bulabilirsiniz. 

Aydınlatma, ısınma, elekrikli ev aletleri ve beyaz eşyalarımızı çalıştırmak için en yoğun kullandığımız enerji elektrik enerjisidir. Elektrik akımını güvenli bir şekilde kullanabilmemiz için binaların yapımı aşamasında sıva altı elektrik tesisatları binanın tüm bölümlerine döşenmektedir. Elektrik kablolarının döşenmesi, elektrik panosu, şalterler ve elektrik sigortalarının güvenli bir şekilde montajının yapılması için eğitimli elektrik teknisyenleri tarafından projenin çizilmiş ve uygulanmış olması önemlidir. Sıva altına döşenen elektrik kabloları aracılığıyla banyo, mutfak ve tüm odalara prizler monte edilmekte, tavana avize bağlantısı yapabilmek üzere elektrik duyları yerleştirilmektedir. 

Elektrik tesisatçıları münferit işlerde çalıştıkları gibi büyük inşaat projelerinin komple elektrik taahhüt işlerini de üstlenmektedir. Taahhüt projeleri kapsamında tüm binaların elektrik tesisatı projesi çizilmekte, elektrik malzemelerinin seçimi, tesisatın döşemesi, güvenlik kontrolleri gibi süreçlerin tamamı yetki belgeli elektrik mühendisleri ve elektrik teknisyenleri tarafından yürütülmektedir. Elektrik tesisatı döşenirken elektriğin kullanım yeri ve amacına uygun (ev, işyeri, fabrika, atölye vb.) elektrik malzemeleri, anahtarlar, iletkenler, elektrik sigortaları ve prizler tercih edilmelidir. 

7/24 Elektrik Arıza bildiriminde bulunabileceğiniz binlerce Elektrik Tesisatı Ustası artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada üzerinden size ne yakın elektrik tamircisini bulmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, ücretsiz çağrı numaralarından hemen arayarak elektrik arızanız için servis talebinde bulunabilirsiniz. UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracı kullanmadan doğrudan ustanın kendisi ile iletişime geçer, telefon aramalarınız için aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Elektrik teknisyenlerinin yetki tanımları arasında elektrik tesisatı döşeme, elektrik panosu tamiri, trafo montajı ve tamiri, elektrik şalter tamiri, kompanzasyon tamiri, priz montajı, priz tamiri, avize montajı, avize tamiri, aydınlatma ürünlerinin montajı, elektrik kablosu döşeme, elektrik kablosu tamiri, apartman diafon tesisatlarının montajı, görüntülü diafon tamiri, sesli diafon tamiri, telefon tesisatı döşeme, data ve kablolama sistemlerinin montajı, topraklama ölçümü, zayıf akım tesisatları, paratoner tesisatları, alçak gerilim tesisatları, fabrika elektrik tesisatları, kombi elektrik tesisatları, klima elektrik tesisatları, kapı otomatiği ve zil tesisatı, inşaat elektriği işleri, vaviyen bağlantısı, ATM kurulumu, borulama ve elektrik akımı ile ilgili olan tüm işler bulunmaktadır. Elektrik teknisyeni olmak için lise ve dengi meslek okullarından ya da yüksek öğrenim kurumlarından elektrik bölümü diplomasına sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde elektrik tesisatçılığı dalında verilen Kalfalık ve Ustalık belgelerine sahip olmak gibi şartlar aranmaktadır. 

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 1772 sonuç
Eyk Enerji Ali Karayiğit
1 Yorum8.0Puan
Arslan Elektrik Yasin Arslan
1 Yorum10Puan
Konelsat Elektrik Serdar Yiğit
1 Yorum10Puan
Deniz Elektrik Elektronik Mert Balhan
6 Yorum9.8Puan
Umut Elektrik Tuncay Bayram

Umut Elektrik

Bursa / Yıldırım

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1 Yorum9.0Puan
Yetiş Elektrik Yetiş Demiral
İnstaprolighting Profesyonel Aydınlatma Şevki Mert Akın
Gökalp Teknik Mustafa Burak Gökalp
3 Yorum9.7Puan
Bulut Elektrik Haluk Bulut
7 Yorum10Puan
Karataş Tesisat Mehmet Karataş
Özaltınel Elektrik Barış Öztürk
1 Yorum10Puan
Bur - Alp Elektrik Ahmet Uğur Alp
1 Yorum10Puan
Fatih Boya İnşaat Engin Filiz

Fatih Boya İnşaat

Bursa / Yıldırım

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
1 Yorum10Puan
Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin
15 Yorum9.7Puan
Fatih Topal
Furkan Tesisat (kale Yetkili Servis) Ömer Balıkçı
Bursa Tesisat Ahmet Doğru
1 Yorum10Puan
Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan
12 Yorum9.4Puan
Hızır Tesisat Yakup Kurttekin
1 Yorum10Puan

Filtreler

  • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara