Ustası Burada
Ustası Burada
Uğur Durmaz
10

Uğur Durmaz

Uğur Elektrik

Hisar Mah.
Aydın / Didim / Yenihisar
Haritada Göster

Uğur Elektrik olarak Didim'in yanı sıra Kuşadası, Söke ve Muğla Bodrum ilçelerinde elektrikle ilgili bir dizi hizmet sunuyoruz. Elektrik arızaları, tamirleri, tadilatları ve onarımları, pano kumandası konularında uzman ekibimizle size hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Ayrıca, network sistemleri kurulumu, ups tamiri ve servisi, aydınlatma sistemleri kurulumu ve tamiri gibi birçok elektrik hizmetini de kapsayan geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyoruz.

Güvenlik önlemleri konusunda da sizi düşünüyoruz. Güvenlik kamera sistemleri ve yangın alarm sistemleri kurulumu ile evinizi veya işyerinizi koruma altına alıyoruz. Ayrıca, otopark bariyer sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri gibi modern çözümlerle erişim kontrolünü sağlıyoruz.

Diafon sistemleri konusunda da size yardımcı oluyoruz, iletişimi kolaylaştırıyoruz. Görüntülü ve sesli diafon sistemleri kurulumu yada mevcut sistemlerinizin tüm revizyon işlemlerinde Müşteri memnuniyeti ve güvenliğinizi önceliğimiz olarak görüyoruz. Uğur Elektrik olarak elektrikle ilgili ihtiyaçlarınız için güvenebileceğiniz bir iş ortağıyız. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden tüm servis talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5