Ankara Yenimahalle Batıkent En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunan oto sanayi sitelerinde hizmet veren binlerce oto tamircisi arasından Batıkent bölgesinde bulunanları UstasıBurada sizler için aynı sayfada bir araya getirdi. Bu sayfayı inceleyerek yüzlerce Ankara / Yenimahalle / Batıkent Oto Tamir ve Yedek Parça Firması arasından ihtiyacınız olanı bulmak için oto tamircileri hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından aracılık hizmet bedeli ödemeden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ankara'nın metropollerinden biri olan Yenimahalle ilçesi 2016 yılı verilerine göre 644.543 kişinin yaşadığı önemli bir merkez ilçedir. Yenimahalle ilçesinde sanayi siteleri yoğunlukta olup bölge sanayi anlamında hızla gelişmeye devam etmektedir. Ankara ekonomisine ve istihdamına büyük katkı sağlayan Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi (OSTİM), ATB İş Merkezi, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Öz Ankara Toptancılar Sitesi, Yıldız Sanayi Sitesi, Başkent Oto Sanayi Sitesi ve GİMAT bu ilçede bulunmaktadır.

Yenimahalle ilçesinin sahip olduğu nüfusun neredeyse yarısı en kalabalık semti olan Batıkent'te yaşamaktadır. Batıkent, Ankara'nın çarpık kentleşme sorununa çözüm olması için Ankara Belediyesi tarafından 1979 yılında hayata geçirilen sosyal konut projeleri ile 10 yıl gibi bir sürede hızla kentleşen ve büyüyen bir semt olmuştur. Kızılay ve Sincan'a 15 km mesafedeki Batıkent'e son yıllarda yapılan yatırımlar ile Atlantis AVMMeydan BatıkentBatı Park AVMCarrefourSA ve Gimsa gibi büyük alışveriş merkezleri kurulmuştur. 

Batıkent semtinde bulunan Başkent Oto Sanayi Sitesi'nde yüzlerce oto tamircisi Ankara'lılara her marka ve modelde otomobilin tamir, bakım, servis ve yedek parça hizmetlerini vermek üzere faaliyet göstermektedir. Renault, Tofaş, Fiat, Mercedes, BMW, Nissan, Citroen, Peugeot, Ford, Toyota, Volvo, Opel ve tüm marka otomobiller için oto mekanik ve yedek parça anlamında her türlü servis hizmetini veren oto tamircileri, alanları ile ilgili ustalık belgelerine ve çalışma izinlerine sahip olarak Batıkent'teki dükkanlarında hizmetlerini sunmaktadır. 

Amortisör tamiri, oto klima tamiri, kaporta boya işleri, aks, diferansiyel ve subap ayarı, debriyaj tamiri, buji ve balata değişimi, oto fren sistemleri ve vites kutusu tamiri, hava filtresi, yağ filitresi ve yakıt enjeksiyonu değişimi, motor yağı değişimi, şanzıman tamiri ve yedek parça işleri, karbüratör tamiri, oto sunroof işleri vb. sayısız hizmeti bir arada bulabileceğiniz oto tamircilerine ev sahipliği yapan Batıkent bölgesinde otomobilinizle alakalı arızayı çözecek bir oto tamircisi bulmak son derece kolaydır. 

Ankara'nın Batıkent semtinde yaşıyorsanız, aracınızın bakım zamanı geldiyse veya aracınızda mekanik bir arıza olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Batıkent Oto Mekanik ve Yedek Parça firmaları içinden size en uygun oto tamircisini UstasıBurada sayesinde kolayca bulabilir ve mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak aracınızı servise hemen götürebilirsiniz. 

Faydalı Yorumlar

Ankara Yenimahalle Batıkent Oto Tamir / Bakım

: 56 sonuç
Aydın Oto Elektrik Fethi Aydın
36 Yorum9.9Puan
Babacan Oto Servisi Tayfun Babacan
2 Yorum10Puan
Garage 50 Oto Servis Yusuf Lop
1 Yorum10Puan
Procar Oto Servis Salim Erşahin
1 Yorum10Puan
Cadde Özel Servis Etimesgut Akü Evi Yasin Simit
Ekim Otomotiv Hakan Yeşiloğlu
1 Yorum10Puan
Ak Amortisör Çetin Kaynar
Frenci Hüdo Hüdaverdi Arslan
Savaş Oto Zafer Savaş
Yücehan Opel Hakan Yaban / Yücel Özer
Özer Opel Ali Özer
O.h.c Otomotiv Erkan Cankurtaran
Wrc Peugeot Ve Citroen Özel Servis Fatih Öz
Güven Oto Güven Öztürk
Akıncı Garaj Hamza Akıncı
Kurtay Oto Hamza Kurtay
Ersin Oto Harun Dağıstan
Uzmanlar Otomotiv Harun Uçan
Hr Otomotiv Hüseyin Bülbül
Güngör Otomotiv Hüseyin Güngör

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • Ankara
  • Yenimahalle
  • Batıkent

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara