Ustası Burada
Ustası Burada

Bisikletçi

Bisiklet

Baron Karl von Drais de Sauerbrun tarafından 1817 tarafından icat edilen bisiklet evrimleşerek günümüze kadar ulaşmıştır. İlk ortaya çıkan bisiklet pedalları olmayan, 2 tekerlek ve bir gidondan oluşmaktaydı. Bisikleti kullanan sürücü ilerleyebilmek için ayaklarıyla yerden destek almak zorundaydı. Pierre ve Ernest Michaux adındaki baba ve oğlu ise bisikletin ön tekerleğine pedal takarak bisikletin insan enerjisinden yararlanarak yol almasını sağlamışlardır. 1990 yılına geldiğimizde ise bisikletlerde arka tekerleklere kurulan düzenek sayesinde bugün ki görünüşünü ve yapısını kazanmış ve bisiklet adını almıştır.

Bisiklet Kullanımı

Bisikletler günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Farklı alanlarda kullanılan bisikletler kendi aralarında şehir ve yol bisikleti, fitness bisikleti, elektrikli bisiklet, hizmet bisikletleri, dağ bisikletleri, yarış bisikleti ve çocuk bisikleti olarak gruplandırılabilir. Her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın tüm bisikletler belli bir kullanım süresi sonrasında bakıma ve parça değişikliklerine ihtiyaç duymaktadır. Bisikletinizin genel bakımını kendiniz yapabileceğiniz gibi aynı zamandayaşadığınız teknik problemlerde mutlaka alanında uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir. Amanında uzman kişilerden aldığınız destek bisiklerinizin uzun ömürlü olması açısından önem taşımaktadır. 

Bisiklet Tamiri

Bisiklet servislerinde yapılan işlemler bazen kısa süreli olsada bazı problemlerin çözümü daha uzun zamanlar alabilmektedir. Geniş yedek parça stoğu ile çalışan bisiklet servislerinden alacağınız teknik servisler sayesinde zaman anlamında tasarruf sağlayabilir ve servis sürelerini kısaltabilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden bisikletler için servislerde verilen bazı hizmetler şunlardır.

Bisiklet Lastik Tamiri
Akülü Araba Tamiri
Bisiklet Jant Tamiri ve Değişimi
Bisiklet Gidon Tamiri 
Bisiklet Vites Tamiri
Bisiklet Fren Tamiri
Bisiklet Zincir Dişi Tamir ve Yağ Değişimi
Bisiklet Amortisör Tamiri
Bisiklet Rotor Değişimi
Bisiklet Ruble Değişimi
Bisiklet Furj Değişimi
Bisiklet Gidon Bandı Değişimi
Kondisyon Bisikleti Tamiri
Bisiklet Pedal Tamir ve Değişimi
Bebek Arabası Tamiri
Bisiklet Koltuğu Tamiri

Sizde bisikletleriniz için yukarıda saydığımız şikayetleri yaşıyorsanız adresinize en yakın ve size en doğru servis hizmeti verebilecek usta yada teknik servislere doğrudan ulaşabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz usta ya da servisin fotoğraf galerisini inceleyebilir, usta yada servis hakkında yapılan puanlamaları görebilir, harita konumundan tam adresini öğrenebilir ve navigasyon bağlantısı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Yerinde servis hizmeti almak yada teknik servis işlemleri hakkında ön bilgi sahibi olmak istiyorsanız dilediğiniz bisiklet tamircisini arayabilirsiniz. 

Bisiklet Servis Hizmeti Verilen Markalar

Apachi Terra Bisiklet Tamiri
Aprilia Bisiklet Tamiri
Asya Bisiklet Tamiri
Bajaj Bisiklet Tamiri
Bianchi Bisiklet Tamiri
Bisan Bisiklet Tamiri
Bmw Bisiklet Tamiri
Borabay Bisiklet Bisiklet Tamiri
Cagiva Bisiklet Tamiri
Carraro Bisiklet Tamiri
Corelli Bisiklet Tamiri
Daelim Bisiklet Tamiri
Delta Bisiklet Bisiklet Tamiri
Ducati Bisiklet Tamiri
Ghost Bisiklet Tamiri
Goccia Bisiklet Tamiri
Haojue Bisiklet Tamiri
Harley Davidson Bisiklet Tamiri
Honda Bisiklet Tamiri
Hyosung Bisiklet Tamiri
Indian Bisiklet Tamiri
Jawa Bisiklet Tamiri
Kanuni Bisiklet Tamiri
Kawasaki Bisiklet Tamiri
Kral Bisiklet Tamiri
Kron Bisiklet Tamiri
Kron Bisiklet Bisiklet Tamiri
Ktm Bisiklet Tamiri
Kuba Bisiklet Tamiri
Megelli Bisiklet Tamiri
Mondial Bisiklet Tamiri
Peg Perego Bisiklet Tamiri
Peugeot Bisiklet Tamiri
Piaggio Bisiklet Tamiri
Psnano Bisiklet Tamiri
Rks Bisiklet Tamiri
Salcano Bisiklet Tamiri
Scott Tern Bisiklet Tamiri
Sedona Bisiklet Tamiri
Stmax Bisiklet Tamiri
Suzuki Bisiklet Tamiri
Trek Bisiklet Bisiklet Tamiri
Ümit Bisiklet Bisiklet Tamiri
Ural Bisiklet Tamiri
Victory Bisiklet Tamiri
Yamaha Bisiklet Tamiri
Yuki Bisiklet Tamiri
Zero Bisiklet Tamiri

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.