Mesken Çilingir Uğur Bülbül
Çilingir Birol Birol Topsakal
14 Yorum9.8Puan
Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
Nilüfer Çilingir Hüseyin Uçar
Görükle Karaca Çilingir Özgür Karaca
Çilingir Ünal Ünal İmre
Özgün Anahtar Engin Saçlı
0 Yorum10Puan
Çilingiroğlu Anahtarcılık Ömer Çilingir
Adem Zeytun - Yıldırım Adem Zeytun
Akgül Anahtar Abdullah Akgül

Filtreler

  • Çilingir / Oto Anahtar
  • Bursa

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

Bursa En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Kapıda kaldım diye strese girmeyin! 15 Dk'da en hızlı hizmeti alabileceğiniz yüzlerce Çilingir ve Anahtarcı bu sayfada sizler için birarada. UstasıBurada sayesinde size en yakın çilingire saniyeler içinde ulaşabilir ve 7/24 hızlı ve güvenilir çilingir hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. 

Güvenliğimiz için son derece önemli olan kapı, kasa ve oto kilit sistemleri hayatımızın her alanında kullandığımız önlemler arasında bulunmaktadır. Bu güvenlik önemlerini kullanabilmemiz için yanımızda sürekli evimizin, işyerimizin ve otomobilimizin anahtarlarını taşımaktayız. Ancak hepimizin anahtarlarımızı unutmamız yada kaybetmemiz sebebi ile kapıda kaldığımız ve zor anlar yaşadığımız olmuştur. Bu gibi durumlarda ansızın ihtiyaç duyduğumuz çilingirler ve anahtarcıların aslında hayatımızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu anlarız.

Aldıkları mesleki eğitim ve yetki belgeleri ile iş yeri açma ve çilingirlik mesleğini icra etme iznine sahip olan çilingir ustaları dakikalar içinde kilitli kalmış kapılarımızı açarak zor durumdan bizi kurtaran değerli zanaatkârlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapı kilidi, araba kilidi, kasa kilidi gibi her çeşit kilit sisteminin maymuncuk denilen alet ile açılması, kilit değişimi, kilit sistemlerinin kurulması, anahtar değişimi ve kopyalama işlemlerini yapan çilingir ve anahtarcılar için en önemli unsur ihtiyaç sahibi müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır. 

Bursa'da yaşıyorsanız en hızlı çilingir hizmetine ulaşmak için en çok alternatif ve içerik bu sayfada!

Ülkemizin 4.büyük şehri ünvanına sahip olan Bursa, gelişmiş sanayi sektörü ile ülke ekonomisine büyük katkılar sağayan önemli sanayi bölgelerine ev sahipliği yapmaktadır. Güney Marmara Bölgesi'nde bulunan Bursa, 3 merkez ilçe olmak üzere 17 ilçeden oluşmaktadır. İş kollarının çokluğu ve gelişmişlik düzeyi ile nüfusu her geçen gün hızla artan şehirde 2.9 milyon civarında insan yaşamaktadır. Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer ilçeleri nüfusun en fazla olduğu bölgelerdir. Şehirde her meslek grubunun verdiği hizmetlere nüfus ile doğru orantılı olarak oluşan talepleri karşılamak için binlerce firma ve usta faaliyet göstermektedir. Bunlar arasında yüzlerce Çilingir ve Anahtarcı da bulunmaktadır.

Bursa'nın neresinde olursanız olun tek tıkla şehirdeki tüm çilingir ve anahtarcıları size olan yakınlığına göre listelemek ve telefonla ulaşmak artık çok kolay! UstasıBurada üzerinden  7/24 Acil çilingir hizmeti alabileceğiniz yüzlerce ustayı listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayarak kapınızı açtırabilirsiniz.

Faydalı Yorumlar