Bursa Osmangazi Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı Ustaları

Bursa / Osmangazi ilçesinde Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada sizler için Osmangazi ilçesinin tüm semtlerine elektrik tesisat tamiri ve bakım hizmetlerini götüren en iyi elektrik ustalarını aynı sayfada biraraya getirdi. Elektrik arızalarınızda ücretsiz çağrı hatlarından elektrik tesisatçılarını 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz. 

Elektrik enerjisi ev ve ofis yaşantılarımızda en fazla kullanığımız enerji kaynağıdır. Gündelik yaşantımızda kulladığımız beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi cihazların tamamı için elektrik tüketmekteyiz. Elektrik kullanımımızı da binaların altyapılarına döşenen ve prizlere kadar elektrik akımını ulaştıran tesisatlar sayesinde güvenli bir şekilde yapmaktayız. Bina duvarlarının içine döşenen elektrik kabloları aracılığı ile prizlere ve tavan aydınlatmalarına gelen elektrik enerjisi aydınlatma, ısınma  ve elektrikli eşyaları çalıştırma amacıyla kullanılmaktadır. 

Elektrik tesisatlarında zaman zaman kablo arızası, şalter arızası, priz arızası gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda elektrik tesisatçılığı üzerine mesleki eğitim almış ve yetki belgesine sahip elektrik ustalarından hizmet almak güvenliğimiz açısından önemlidir. Elektrikçiler tarafından elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı değişimi, avize montajı, priz tamiri, priz montajı, şalter tamiri, diafon tamiri, elektrik panosu tamiri, sensörlü lamba tamiri, kompanzasyon tamiri, led ışık montajı, aydınlatma sistemlerinin montajı, otomat tamiri gibi elektrik tesisat işlerinin tamamı yapılmaktadır. Ayrıca elektrik tesisatçıları binaların komple elektrik tesisat işlerini kapsayan elektrik taahhüt anlaşmaları yapmakta, fabrika elektrikleri, sanayi elektrikleri ve işyeri elektrik tesisatları konusunda da detaylı hizmetler vermektedir. 

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşıyorsanız Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı ihtiyaçlarınızda en hızlı hizmeti alabileceğiniz, semtinize en yakın onlarca ustayı UstasıBurada sizler için aynı sayfada biraraya getirdi. Elektrik arızalarınıza hemen çözüm bulmak ve güvenilir hizmet almak için ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayın.  

Bursa'nın en büyük ve en kabalık merkez ilçesi Osmangazi ilçesidir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kurulduğu yer olan Osmangazi ilçesinde Osmanlı dönemine ait çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. İlçenin ismi de Osmanlı'nın kurucu imparatoru olan Osman Gazi'den gelmektedir. 2016 yılı rakamlarına göre 841.756 kişilik nüfusa sahip olan Osmangazi ilçesinde 109 mahalle bulunmaktadır. Bursa'nın en eski yerleşim yerleri arasında olan Çekirge, Altıparmak, Maksem, Muradiye, Kayhan, Zafer, Reyhan ve Ulu semtleri Osmangazi ilçesindedir. İlçenin en fazla yeşil alanı Reşat Oyal Kültür Parkı ve Botanik Parkı'nda bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • TKY Elektrik Ali Can Yavaşcı

  TKY Elektrik

  Her zaman ulaşabileceğiniz kişi ve teknik hizmetinden dolayı memnuniyetimi dile getiriyorum. Ayrıca elektrik sistemleri üzerinde güvenilirlik ve sistem hakkında verdiğiniz bilgilerin önemi, yapılan işin tatminini ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Bu nedenle seçimim daima sizden yana olacaktır... İyi çalışmalar.

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Avrupa Dekorasyon

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

  bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkurler

 • Teknik Elektrik Ayhan Kaçar

  Teknik Elektrik

  Kendisiyle 1999 yılında çalışmıştım. Değerli biridir. Hayırlı işleri olsun inşallah.

Bursa Osmangazi Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 67 sonuç
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
3 Yorum10Puan
Arı Elektrik Melih Arı
0 Yorum10Puan
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
53 Yorum9.9Puan
TKY Elektrik Ali Can Yavaşcı
2 Yorum10Puan
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
Nilüfer Mina Elektrik Cihat Akın
31 Yorum9.8Puan
Fahri Elektrik Fahri Öztürk
Emre Uslucan
Akyüz Elektrik Uydu ve Güvenlik Sistemleri Yakup Akyüz
Çataltepe Elektrik İnşaat Sultan Durmuş
Tunca Mühendislik Ercan Tunca
Net Elektrik Fatih Tekin
1 Yorum8.0Puan
Ada Yapı İnşaat Ugur Erkal
Kaplan Soğutma ve Özgül Elektrik Kemal Özgül
0 Yorum10Puan
Teknik Elektrik Ayhan Kaçar

Teknik Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1 Yorum10Puan
Gazi Elektrik Mustafa Budak

Gazi Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum10Puan
Özkar Yapı Dekorasyon Murat Bozkurt

Özkar Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Yağmur Yapı Erhan Baş

Yağmur Yapı

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum10Puan
Erol Elektrik İnan Korkmaz

Erol Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Kılıç Elektrik Murat Kılıç

Kılıç Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Özcan Elektrik Aydınlatma Uydu Servisi Ramazan Özcan
Sakin Elektrik Vedat Sakin

Sakin Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Sılam Elektrik Ümit Dikici

Sılam Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Filtreler

 • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
 • Bursa
 • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara