Bursa Osmangazi Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 10 sonuç
Yek Elektrik Tesisat Otomasyon ve Aydınlatma Sistemleri Yunus Emre Komar
3 Yorum10Puan
Sahra Elektrik Mehmet Arslan
1 Yorum10Puan
Sadık Elektrik Sadık Samsı
7 Yorum10Puan
Uslucan Elektrik / Aydınlatma /Kamera ve Alarm Sistemleri Emre Uslucan
Deka Bilişim Egemen Kazaklı
Ahmet Elektrik Ahmet Aydın
66 Yorum9.9Puan
Çağdaş Elektrik ve Güvenlik Sistemleri Çağdaş Alpu
1 Yorum10Puan
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
3 Yorum10Puan
Net Elektrik Fatih Tekin
2 Yorum9.0Puan
3T Elektrik ve Kamera Güvenlik Sistemleri Taner Tongal

Filtreler

 • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
 • Bursa
 • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

Bursa Osmangazi Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı Ustaları

Bursa / Osmangazi ilçesinde Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada sizler için Osmangazi ilçesinin tüm semtlerine elektrik tesisat tamiri ve bakım hizmetlerini götüren en iyi elektrik ustalarını aynı sayfada biraraya getirdi. Elektrik arızalarınızda ücretsiz çağrı hatlarından elektrik tesisatçılarını 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz. 

Elektrik enerjisi ev ve ofis yaşantılarımızda en fazla kullanığımız enerji kaynağıdır. Gündelik yaşantımızda kulladığımız beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi cihazların tamamı için elektrik tüketmekteyiz. Elektrik kullanımımızı da binaların altyapılarına döşenen ve prizlere kadar elektrik akımını ulaştıran tesisatlar sayesinde güvenli bir şekilde yapmaktayız. Bina duvarlarının içine döşenen elektrik kabloları aracılığı ile prizlere ve tavan aydınlatmalarına gelen elektrik enerjisi aydınlatma, ısınma  ve elektrikli eşyaları çalıştırma amacıyla kullanılmaktadır. 

Elektrik tesisatlarında zaman zaman kablo arızası, şalter arızası, priz arızası gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda elektrik tesisatçılığı üzerine mesleki eğitim almış ve yetki belgesine sahip elektrik ustalarından hizmet almak güvenliğimiz açısından önemlidir. Elektrikçiler tarafından elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı değişimi, avize montajı, priz tamiri, priz montajı, şalter tamiri, diafon tamiri, elektrik panosu tamiri, sensörlü lamba tamiri, kompanzasyon tamiri, led ışık montajı, aydınlatma sistemlerinin montajı, otomat tamiri gibi elektrik tesisat işlerinin tamamı yapılmaktadır. Ayrıca elektrik tesisatçıları binaların komple elektrik tesisat işlerini kapsayan elektrik taahhüt anlaşmaları yapmakta, fabrika elektrikleri, sanayi elektrikleri ve işyeri elektrik tesisatları konusunda da detaylı hizmetler vermektedir. 

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşıyorsanız Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı ihtiyaçlarınızda en hızlı hizmeti alabileceğiniz, semtinize en yakın onlarca ustayı UstasıBurada sizler için aynı sayfada biraraya getirdi. Elektrik arızalarınıza hemen çözüm bulmak ve güvenilir hizmet almak için ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayın.  

Bursa'nın en büyük ve en kabalık merkez ilçesi Osmangazi ilçesidir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kurulduğu yer olan Osmangazi ilçesinde Osmanlı dönemine ait çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. İlçenin ismi de Osmanlı'nın kurucu imparatoru olan Osman Gazi'den gelmektedir. 2016 yılı rakamlarına göre 841.756 kişilik nüfusa sahip olan Osmangazi ilçesinde 109 mahalle bulunmaktadır. Bursa'nın en eski yerleşim yerleri arasında olan Çekirge, Altıparmak, Maksem, Muradiye, Kayhan, Zafer, Reyhan ve Ulu semtleri Osmangazi ilçesindedir. İlçenin en fazla yeşil alanı Reşat Oyal Kültür Parkı ve Botanik Parkı'nda bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Sahra Elektrik Mehmet Arslan

  Sahra Elektrik

  İşinin ehli ve titiz işçilik yapmıyorlar ben memnun kaldım herkese tavsiye ederim

 • Sadık Elektrik Sadık Samsı

  Sadık Elektrik

  Mükemmel işçiliği ve kişiliğiyle kendini tebrik ediyorum. Kesinlikle tavsiye edilebilek bir usta olduğuna inanıyorum.