Bursa Osmangazi Elektrikçi ve Elektrik Tesisatı Ustaları

Bursa / Osmangazi ilçesinde Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu olan UstasıBurada sizler için Osmangazi ilçesinin tüm semtlerine elektrik tesisat tamiri ve bakım hizmetlerini götüren en iyi elektrik ustalarını aynı sayfada biraraya getirdi. Elektrik arızalarınızda ücretsiz çağrı hatlarından elektrik tesisatçılarını 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz. 

Elektrik enerjisi ev ve ofis yaşantılarımızda en fazla kullanığımız enerji kaynağıdır. Gündelik yaşantımızda kulladığımız beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi cihazların tamamı için elektrik tüketmekteyiz. Elektrik kullanımımızı da binaların altyapılarına döşenen ve prizlere kadar elektrik akımını ulaştıran tesisatlar sayesinde güvenli bir şekilde yapmaktayız. Bina duvarlarının içine döşenen elektrik kabloları aracılığı ile prizlere ve tavan aydınlatmalarına gelen elektrik enerjisi aydınlatma, ısınma  ve elektrikli eşyaları çalıştırma amacıyla kullanılmaktadır. 

Elektrik tesisatlarında zaman zaman kablo arızası, şalter arızası, priz arızası gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda elektrik tesisatçılığı üzerine mesleki eğitim almış ve yetki belgesine sahip elektrik ustalarından hizmet almak güvenliğimiz açısından önemlidir. Elektrikçiler tarafından elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı değişimi, avize montajı, priz tamiri, priz montajı, şalter tamiri, diafon tamiri, elektrik panosu tamiri, sensörlü lamba tamiri, kompanzasyon tamiri, led ışık montajı, aydınlatma sistemlerinin montajı, otomat tamiri gibi elektrik tesisat işlerinin tamamı yapılmaktadır. Ayrıca elektrik tesisatçıları binaların komple elektrik tesisat işlerini kapsayan elektrik taahhüt anlaşmaları yapmakta, fabrika elektrikleri, sanayi elektrikleri ve işyeri elektrik tesisatları konusunda da detaylı hizmetler vermektedir. 

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşıyorsanız Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı ihtiyaçlarınızda en hızlı hizmeti alabileceğiniz, semtinize en yakın onlarca ustayı UstasıBurada sizler için aynı sayfada biraraya getirdi. Elektrik arızalarınıza hemen çözüm bulmak ve güvenilir hizmet almak için ustaları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayın.  

Bursa'nın en büyük ve en kabalık merkez ilçesi Osmangazi ilçesidir. Osmanlı İmparatorluğu'nun kurulduğu yer olan Osmangazi ilçesinde Osmanlı dönemine ait çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. İlçenin ismi de Osmanlı'nın kurucu imparatoru olan Osman Gazi'den gelmektedir. 2016 yılı rakamlarına göre 841.756 kişilik nüfusa sahip olan Osmangazi ilçesinde 109 mahalle bulunmaktadır. Bursa'nın en eski yerleşim yerleri arasında olan Çekirge, Altıparmak, Maksem, Muradiye, Kayhan, Zafer, Reyhan ve Ulu semtleri Osmangazi ilçesindedir. İlçenin en fazla yeşil alanı Reşat Oyal Kültür Parkı ve Botanik Parkı'nda bulunmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

 • Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav

  Avrupa Dekorasyon

  Ellerineze emeginize saglik zamaninda baslayip erken ve gonlumuze gore oldu tv unitemiz COK TESEKKUR EDERIZ sizi heekese tavsiye ediyoruz..

 • Arı Elektrik Melih Arı

  Arı Elektrik

  Şirketimiz de elektrik arızası vardı. Bu siteden Melih Bey'e ulaştık, aradığımızdan yarım saat içinde geldi ve sorunumuzu hemen çözdü. Herkese tavsiye ederim, çok teşekkür ederiz Melih Bey. Bundan sonra tekrar görüşmek dileği ile.

 • Elektrikçi Fatih Usta Fatih Kurucan

  Elektrikçi Fatih Usta

  Fatih Bey, saygılı ve işini özveriyle yapan bir usta. Fiyatları uygun, memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

  İlginize teşekkür ederim Cemal Bey...

 • Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat Yusuf Arslan

  Güvenilirliği, uygun fiyat anlayışı, temiz ve kaliteli işçiliği için öncelikle teşekkür eder, aradığınız elektrikçi ise başka yer aramayın derim...

 • Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin

  Elektrikçi Faruk

  Güvenilirliği, uygun fiyat anlayışı, temiz ve kaliteli işçiliği için öncelikle teşekkür eder, aradığınız elektrikçi ise başka yer aramayın derim...

 • Met Yapı Erhan Baş

  Met Yapı

  Gününde teslim, temiz işçilik, sözünün eri bir firma. Yaptıkları işlerde gayet hoşnut edici. Tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Teknik Elektrik Ayhan Kaçar

  Teknik Elektrik

  Kendisiyle 1999 yılında çalışmıştım. Değerli biridir. Hayırlı işleri olsun inşallah.

 • Gazi Elektrik Mustafa Budak

  Gazi Elektrik

  Mükemmel işçilik. İşinin ehli. Teşekkür ederim. Hiç çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

 • Güven Soğutma Kemal Özgül

  Güven Soğutma

  Ustama her konuda çok teşekkür ederiz. Kişiliğiyle de dürüstlüğüyle de 1 numara. Bu vatana böyle ustalar lazım. İşinin güçünün muvaffak olması dileğimizle.

Bursa Osmangazi Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 68 sonuç
Güven Soğutma Kemal Özgül

Güven Soğutma

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

14 Yorum10Puan
Elektrikçi Faruk Faruk Yepkin
31 Yorum9.4Puan
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
11 Yorum10Puan
Has Elektrik Muhammet Kısa
2 Yorum10Puan
Tunca Mühendislik Ercan Tunca
Cebeci Cam Ve Elektrik Celal Cebeci
3 Yorum10Puan
Çamlıca Tesisat Muharrem Özdemir
10 Yorum9.7Puan
Teknik Elektrik Ayhan Kaçar
1 Yorum10Puan
Elektrikçi Fatih Usta Fatih Kurucan
1 Yorum10Puan
Özkar Yapı Dekorasyon Murat Bozkurt
Ertunçoğullar Elektronik Hırdavat Alifuat Ertunç
Sılam Elektrik Ümit Dikici
Barış Elektrik Halil Derse
Dropsan Elektrik Erkan Bingöl
Özel Makina Bakım Kadri Özel
Ets Elektronik Bilgisayar Yasin Tutkavul
Gül Elektrik Yakup Bilir
Şahin Elektrik Abdullah Şahin
Nadir Elektrik Levent Gökçe
Yu-ba Elektrik Yunus Demir

Filtreler

 • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
 • Bursa
 • Osmangazi

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara