Bursa Osmangazi En İyi 10 Televizyon Tamiri ve LCD Plazma TV Servisi

Bursa / Osmangazi ilçesindeki Televizyon Tamircileri ve LCD Plazma Servisleri ile iletişime geçmenin en hızlı yolu UstasıBurada'da. TV kurulumu ve TV tamiri konusunda Osmangazi ilçesindeki tüm mahallelere Televizyon Servisi hizmeti veren en iyi tamirciler bu sayfada bir arada. Size en yakın televizyon tamircisini görmek için yakınlığa göre listeleme yapabilir, ücretsiz çağrı hatlarından televizyon tamircilerini arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Görüntü ve seslerin elektrik yoluyla uzağa iletilmesini sağlayan aygıta televizyon alıcısı denmektedir. 1926 yılında İngiliz fizikçisi John Logie Baird tarafından ilk televizyon yayını yapılmıştır. Günümüzde neredeyse her evde bulunan televizyonlar insanlar için en önemli eğlence ve haber alma kaynağı haline gelmiştir. Teknoloji geliştikçe sürekli yeni modelleri çıkan televizyonlarda görüntü ve ses kalitesi giderek arttırılmakta, led tv, hd tv, lcd tv gibi televizyon çeşitleri üretilmektedir. Eski televizyonlara bakıldığında siyah beyaz görüntü veren ilk tüplü televizyonların zaman içerisinde renkli televizyonlara dönüştüğü görülmektedir. 

Gündelik yaşantıda çoğu insan için televizyon izlemek vazgeçilmez bir aktivite ve ihtiyaç haline dönüştüğünden televizyon arızaları da son derece önemli ve derhal çözülmesi gereken bir sorun olarak görülmektedir. Televizyon tamircilerinin sundukları hizmetler plazma tv tamiri, lcd tv tamiri, hd tv tamiri, led tv tamiri, televizyon ekran değişimi, televizyon panel değişimi, tüplü televizyon tamiri, tv askı aparatı montajı, tv kumandası tamiri, televizyon hoparlör tamiri, ev sinema sistemlerinin tamiri, gramofon tamiri, müzik seti tamiri, pikap tamiri, dvd player tamiri gibi işlerden oluşmaktadır. 

Osmangazi ilçesindeki Televizyon Tamircileri ve LCD Plazma Servisleri'ne ulaşmaya çalışıyorsanız doğru adrestesiniz. Semtinizdeki televizyon tamircilerinden size en yakın olanını bulmak için UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfayı inceleyebilir, yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Televizyon Tamiri ve LCD Plazma TV Servisi seçeneğini hemen bulabilirsiniz. 

Bursa'nın nüfusu en yüksek ve en büyük merkez ilçesi Osmangazi'dir. İlçe adını Osmanlı devletinin kurucusu Osman Gazi'den almaktadır. 112 mahalle ve 26 köyden oluşan ilçede 2016 verilerine göre 841.756 kişi yaşamaktadır. Reşat. Oyal Kültür Parkı ve Botanik Park başta olmak üzere Bursa şehir merkezinin en büyük yeşil alanları Osmangazi ilçesindedir. Ulu Cami, Tophane, Koza Han, İpek Han, Bursa Kapalı Çarşı, Muradiye Külliyesi, Bursa Kalesi gibi önemli tarihi yapılara ev sahipliği yapan Osmangazi ilçesine çok sayıda yabancı turist ziyaretçi gelmektedir. 

Faydalı Yorumlar

 • İnanç Teknik Mutlu Yiğit

  Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ederim. Kendilerine cam balkon yaptırdık ve çok beğendik. Balkonumuz çocuklar için daha güvenli bir hal aldı.

  Teşekkür ederim kardeşim, güle güle kullan.

 • Merkez Servis Ali Durdu

  Herkes gibi tereddütlerim vardı ama kendisine çok teşekkür ediyorum. İlgi, alaka, işçilik başarılı. Tercih edebilirsiniz.

 • Erol Elektronik Erol Uslu

  Fiyatları gayet iyi. Hızlı, güvenilir TV tamiri yaptırdım.

  İhtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayız, teşekkürler.

 • Bursa Bilgisayar Teknik Servis Fatih Kudu

  Güler yüzlü bir işletme.

  Teşekkür ederiz.

Bursa Osmangazi TV Tamiri / Servisi

: 14 sonuç
Erol Elektronik Erol Uslu
9 Yorum10Puan
İnanç Teknik Mutlu Yiğit
4 Yorum10Puan
Global Teknoloji Servisi Şenol Özer
4 Yorum10Puan
Budak Elektrik Serkan Budak
Hilal Elektronik Bilal Gökçe
Bursa Tv Servisi
Merkez Servis Ali Durdu
7 Yorum9.7Puan
Bursa Bilgisayar Teknik Servis Fatih Kudu
5 Yorum10Puan
Ramis Tuna

Ramis Tuna

Bursa / Osmangazi

TV Tamiri / Servisi

Uğur Elektronik & Bilgisayar Mustafa Albayrak
Eko Elektronik Ferit Esen
Mutlu Ülker
Decormia

Decormia

Bursa / Osmangazi

TV Tamiri / Servisi

Ece Bilgisayar ve Elektronik İhsan Usta
1 Yorum9.0Puan