Bursa Perdeci Bursa Perde Firmaları için En Doğru Adres ustasiburada.com

Tekstil cenneti Bursa'da tül, perde, stor ve jaluzi gibi ev tekstil ve dekorasyon ürünlerinin imalatını ve perakende satışını yapan yüzlerce Perde / Stor ve Jaluzi üreticisi UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu saydafa bir araya geldi. Her zevke ve her bütçeye uygun mefruşat ürünlerinin özel ölçülerde dikimini ve montajını yapan birbirinden profesyonel tül, perde ve storcular arasından size en uygun olanını bulmak için yorumları okuyabilir ve firmaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evlerimizin kıyafeti olarak nitelendirebileceğimiz tül ve perdeler gerek ortama kattıkları estetik görünüm, gerekse camlarımızı kapatarak mahremiyetimizi sağlamaları yönünden ev tekstilinde en önemli yeri tutan ürünlerin başında gelmektedir. Yeni bir ev dekore ederken veya ev yenilerken mobilyalara, halılara, duvarın rengine, hatta yer döşemesine bile uyumlu olmasına son derece önem verilen tül ve perdeler olmazsa olmaz iç dekorasyon unsurlarıdır. 

Tülden, kumaştan, güpür malzemeden, baskılı veya baskısız kumaşlardan dikilen tül ve perdelerin her zevke uygun onlarca çeşidi bulunmaktadır. Tül ve perde yapımında bir evin tüm camlarına dikim yapmak için metrelerce kumaş ve tül kullanılmaktadır. Farklı dokumalara ve kaliteye sahip perdelik kumaş ve tül çeşitleri arasında her bütçeye uygun bir malzeme mutlaka bulunmaktadır.

Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin yoğun talep gösterdikleri perdeciler ve storcular, müşterilerine stor perde, zebra perde, jaluzi, kruvaze perde, dikey perde, drape perde, balon perde, rustikli perde, hazır perde gibi alternatiflerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca perdelik kumaş, fon, yatak örtüsü, masa örtüsü, korniş sistemleri gibi hizmetler de sunan Perde / Stor ve Jaluzi mağazaları ürünlerini metre fiyatı üzerinden sattıkları için maliyetin hesaplanmasında tül, perde ve stor sistemlerinin takılacağı camların ve pencerelerin ölçüleri temel belirleyici olmaktadır. Yerinde keşif yaparak ölçü almak suretiyle fiyat veren profesyonel firmalar tarafından aynı zamanda müşterinin verdiği ölçüye uygun dikim de yapılmaktadır.  

Taç, Brillant, Linens, Melodi, Akel, Belenay gibi ev tekstil markalarının tül ve perde üzerine çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır. Markaların tescilli ürünlerinin satışını yapan mağazalar olduğu gibi dokumasını ve imalatını kendilerinin yaptığı tül ve perdelik kumaşların toptan satışını, perakende satışını ve dikim hizmetini veren çok sayıda firma sektörde faaliyet göstermektedir. Tekstil sektörünün son derece gelişmiş olduğu Bursa'da ev tekstil ürünleri ve tül perde üzerine dünya çapında üretim yapan çok büyük ihracatçı firmalar da bulunmaktadır.

Sadece Bursa Kumaş Pazarı'nda ve Bursa Tarihi Kapalı Çarşı'da bile yüzlerce tül ve perdeci bulmak mümkündür. Bursa, Türkiye için önemli tekstil merkezlerinden biri olup BUTTİM (Bursa Tekstil ve Ticaret Merkezi) bünyesinde 1000'e yakın tekstil firması faaliyet göstermektedir. Merkez ilçeleri Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım başta olmak üzere 17 ilçesi bulunan Bursa'da 2016 yılı verilerine göre 2.9 milyon kişi yaşamaktadır.  

Evinizi güzelleştirecek, sizi ise şımartacak birbirinden şık modellere sahip tül, perde, stor ve jaluzi ürünleri arasından evinize en çok yakışacak olanı yaptırmak için sayfamızı inceleyin. Hayalinizdeki perdeleri dikecek Bursa'nın en iyi Perde / Stor ve Jaluzi üreticileri UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

  • Çizgi Perde & Tasarım Beytullah Çevik

    gerçekten ustası burada dedikleri çizgi perde olsa gerek kaliteli ürünler kaliteli işçilik çok memnun kaldım geniş ürün yelpazesi farklı ürünler özel dikiş işçiliği sorunsuz teslimat ve ödeme seçenekleri 40 yıllık tecrübeymiş gerçekten doğruymuş çizgi perdeye uğramadan perde almayın uğrayan başka yere zaten gitmez tavsiye ederim

  • Mavideniz Mefruşat Ümit Mavideniz

    Perdenin işçiliğini, dikişini beğenmedim. Ayrıca fazla para aldılar.

Çizgi Perde & Tasarım Beytullah Çevik
1 Yorum10Puan
Mavideniz Mefruşat Ümit Mavideniz
1 Yorum1.0Puan
Uğur Can Ünal
Bursa Perde Bursa Stor Bursa Zebra Nevresim Taç Yetkili Bayi
Bursa Perdeci İlyas Sincer
Tülden Perde Fatih Akışlı
Per Design Yasin Hamzaoğlu
Ülkü Perde Semih Ülkü
Basev Tekstil Mustafa Dikbaşer
Onur Perde Netice Özkay
Pileli Perde Hürmüz Yavuz
Perdemay Home Collection Adem Yilmaz
Erya Perde Erhan Paşali
Perdeci Melih Melih İrgil
Balı Tekstil Pazarlama Zekeriya Bali
Perdeşen Günay Koçumoğullari
Tuğba Mefruşat Ertuğrul Cihan
Cebel Mefruşat Sezgin Çalişkan
Merve Mefruşat Merve Ergün
Akdeniz Perde Kerem Bicup