Bursa Yıldırım En İyi 10 Laminat Parke ve Ahşap Döşeme

Laminat Parke ve Ahşap Parke Döşeme konusunda hizmet veren ve Bursa'nın Yıldırım ilçesinde faaliyet gösteren en iyi parke ustaları bu sayfada bir arada. Türkiye'nin en fazla içeriğe sahip usta bulma platformu UstasıBurada sizler için semtinizin en yetenekli parkecilerini aynı sayfada listeliyor. Sayfamızdaki parke ustalarından fiyat almadan karar vermeyin. Ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak hemen bilgi alabilirsiniz. 

Ahşap parkeler ve laminat parkeler evlerin yer döşemesi olarak en yaygın kullanılan iç yapı malzemeleri arasındadır. Evlerin daha çok salon, yatak odası ve oturma odası bölümlerinde zemine döşenen parke çeşitleri ortama şık bir görünüm vermektedir. Ayrıca parke uygulamasında kullanılan yalıtım malzemeleri ısı yalıtımı konusunda avantaj sağladığından yer döşemesi olarak tercih edilmektedir. Laminat parkeler reçine sıvısı emdirilmiş kâğıttan oluşturulan tabakalar kullanılarak üretilmekte ve laminat parkenin üst yüzeyine ince bir orjinal ahşap tabakası yerleştirilmektedir. Parkeler meşe, ceviz, bambu gibi ahşaplardan üretilmektedir. 

Parke ustaları parke döşeme, parke cilalama, parke boyama, süpürgelik montajı, şişmiş ve kabarmış parke tamiri, pervaz tamiri, parke vernikleme, sistre hizmetleri sunmaktadır. Ahşap parke ve laminat parke üreticileri tarafından farklı zevklere hitap eden Amerikan Parke, Country Parke, Rustik Parke gibi ürün çeşitleri sunulmaktadır. Parkelerin uzun ömürlü olması için yoğun suya temas etmemesi ve sert darbeye maruz kalmaması gerekmektedir. Aksi taktirde parkelerinizde şişme, kabarma, çizilme gibi hasarlar oluşabilmektedir. 

Bursa / Yıldırım ilçesinde en kaliteli işçilikle parke döşeme hizmeti veren en iyi ustalar UstasıBurada'da bir telefon kadar yakınınızda. Eygun fiyatlar ile evinizin parkelerini döşetmek için ustaları ücretsiz çağrı hatlarınden hemen arayabilirsiniz. 

Bursa'nın merkez ilçelerinden biri olan Yıldırım ilçesi, Uludağ'ın eteklerinde kurulmuştur. İlçede sanayi sektörü oldukça gelişmiştir. Otosansit Sanayi Sitesi ve Vişne Ticaret Merkezi Yıldırım ilçesindedir. Yıldırım Medresesi, Yıldırım Darüşşifası, Yıldırım Türbesi, Yeşil Camii, Yeşil Türbe, Emir Sultan Camii, Emir Sultan Türbesi ilçede bulunan önemli tarihi ve kültürel zenginlikler arasındadır. Yıldırım ilçesi adını, Osmanlı İmparatorluğu dördüncü padişahı Yıldırım Bayezid'ten almıştır. Yıldırım ilçesi 2016 yılında açıklanan 649.731 kişilik nüfusu ile Bursa'nın ikinci en büyük ilçesidir. 

Faydalı Yorumlar

  • Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin

    Verilen işi tam zamanında teslim etmenizden ve titiz çalışmalarınızdan dolayı memnuniyetimi belirtmek bana borç oldu. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapı ve dekorasyon için kesin ve net adresiniz Uğur Şahin Yapı Dekorasyon olmalı. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

    Bizleri onurlandırdığınız için biz teşekkür ederiz Semra Hanım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle.

Bursa Yıldırım Laminat / Ahşap Parke

: 28 sonuç
Uğur Şahin Yapı Dekorasyon Uğur Şahin
3 Yorum9.7Puan
Furkan Yapı Endüstriyel Ömer Balıkçı
2 Yorum10Puan
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
13 Yorum10Puan
Seka Pen Sadullah Erten
Polat Dekorasyon Cüneyt Polat
MSY İnşaat Mimarlık Mühendislik Ahmet Rauf Yıldırgan
Akkaya Yapı Dekorasyon Nihat Akkaya
FERHAT ÖZYER DİZAYN Ferhat Özyer
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

Laminat / Ahşap Parke

Nurel İnşaat Temel Şimşir

Nurel İnşaat

Bursa / Yıldırım

Laminat / Ahşap Parke

Ak Teknik Yapı 1 Oktay Çöpürgensli
Mel İç Dekorasyon Bülent Yıldız
Egepen Hakan Başarır Yapı İnşaat Hakan Başarır
Met Yapı Erhan Baş

Met Yapı

Bursa / Osmangazi

Laminat / Ahşap Parke

2 Yorum10Puan
Artmob Mutfak Kapı Banyo Parke Serkan İnan
Aziz Kusutoğlu Yapı Dekorasyon Aziz Kusutoğlu
Ar-yapı Market Nejat Arıcı

Ar-yapı Market

Bursa / Osmangazi

Laminat / Ahşap Parke

Patanlar Yapı Dekorasyon Ümit Patan
Salih Yapı Soner Salih

Salih Yapı

Bursa / Osmangazi

Laminat / Ahşap Parke

Tuşba Ticaret Ve Yapı Malzemeleri Mehmet Yavuz