Bursa Yıldırım En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

Bursa / Yıldırım ilçesindeki semt ve mahallelerde hizmet veren onlarca Terzi ve Dikimevi ile iletişim kurarak bilgi ve fiyat almanız artık çok kolay. UstasıBurada sayesinde Yıldırım ilçesindeki size en yakın terzinin adres ve telefonuna hemen ulaşabilir, elbise tadilatı, kıyafet dikimi ve tasarım hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Dünyanın en eski mesleklerinden biridir terzilik mesleği. İnsanoğlu ilkel şartlarda yaşarken bile deri parçalarını vücutlarına sararak giyinme ihtiyaçlarını karşılamaktaydı. Medeniyet ilerledikçe iplik, dokuma, kumaş çeşitleri üretildi ve günümüzün konfeksiyon sektörü yüzyıllar içerisinde oluştu. Kıyafet dikimi eskiden sadece terziler tarafından kişiye özel yapılmaktaydı. Fabrikasyon üretimler nedeniyle kıyafetler tekstil fabrikalarında seri üretim olarak üretilmeye başlandığından beri terzilik mesleği eski ilgisini görmese de asla yok olmayacak bir meslek olduğunu söyleyebiliriz.  

Terziler ve dikimevleri günlük kıyafet dikimi, gece elbisesi dikimi, nişanlık dikimi, gelinlik dikimi, abiye dikimi, etek dikimi, pantolon dikimi, gömlek dikimi, bindallı dikimi, anne çocuk kombinleri, özel tarasım kıyafet dikimi ve aklınıza gelebilecek her çeşit kıyafetin özel ölçülerde dikimini yapmaktalar. Ayrıca tadilat hizmetleri kapsamında terzilere paça boyu, paça açma, paça daraltma, etek boyu, elbise daraltma, fermuar değişimi, kapitone, elbise astar tamiri, astar değişimi, gelinlik tadilatı, abiye tadilatı, model değişimi vb. tüm kıyafet tadilatlarınızı yaptırabilirsiniz. 

Gelinlik dikiminden abiye dikimine, gündelik kıyafet dikiminden elbise tadilatına kadar gardrobunuzla ilgili A'dan Z'ye tüm hizmetleri alabileceğiniz onlarca Terzi ve Dikimevi artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada ile Bursa'nın Yıldırım ilçesindeki terzileri size olan yakınlığına göre listeleyebilir ve yol tarifi alarak terzi dükkanına kolayca gidebilirsiniz.

Bursa merkez ilçelerinden biri olan Yıldırım ilçesi, Osmangazi'den sonra Bursa'nın en kalabalık ve en çok göç alan ikinci ilçesi konumundadır. Yıldırım ilçesinin güneyinde Uludağ bulunmaktadır. İlçenin kuzey tarafı düzlüktür ve Yıldırım ilçesindeki Teferrüç semtinde bulunan teleferik ile Uludağ'a çıkılabilmektedir. İlçede tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmakta, otomotiv yan sanayi ve tekstil üzerine kurulu bir ekonomi bulunmaktadır. Vişne Ticaret Merkezi ve Otosansit ilçedeki en önemli ticaret ve sanayi bölgeleridir.  

Bursa Yıldırım Terzi / Dikimevi

: 12 sonuç
Ataevler Terzi Vildan Kart
3 Yorum6.3Puan
Terzi Züleyha Yilmaz
Tuana Moda Evi Mürüvet Ertaş
Talat Terzi Talat Sarıkaya
İlhan İskit Gömlek Sanatçısı İlhan İskit
Gerçek Deri Şakir Şakiroğlu
Terzi Cemil Cemil Olgun
Gözde Terzi Mehmet Güze
Terzi Soner Kadıoğlu

Terzi

Bursa / Yıldırım

Terzi / Dikimevi

Ulus Tshirt Hüseyin Yağız
Gökçenler Bay Bayan Terzi Ahmet Gökçen / Fadime Gökçen
Yasemin Moda Evi Yasemin Özkan