Ustası Burada
Ustası Burada

Deniz Araçları Tamiri

Deniz Araçları

3 tarafı denizlerle çevrili ülkemiz de turistik ve ticari amaçlı bir çok ürün grubunda deniz araçları bulunmaktadır. Yelken ve Kürekli deniz araçları yerini motorlu deniz araçlarına bıraktıktan sonra hem deniz araçlarının ebat ve hacim kapasitesi artmış gelişen teknoloji ile birlikte daha komplike bir yapıya sahip olarak zaman zaman mekanik ve elektronik aksamlarında ayrıca motor bölümlerinde arızalar meydana gelmeye başlamıştır. Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren deniz araçları başlıca tekne, yat, gemi, vapur, bot gibi gruplara ayrılmıştır. Bu deniz araçları yine kendi içlerinde çeşitli modellere ayrılarak kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. 

17. yüzyıldan bu yana denizlerde kullanılan tekneler kendi içlerinde de modellere ayrılmaktadır

Açık güverteli tekneler, kamaralı tekneler, yelkenli tekneler, hem yelkenli hem motorlu teknelerden olan motorsailor, katamaran,motoryat, sürat tekneleri başlıca tekne çeşitleridir. 

Tarihi 14. yüzyıla kadar uzanan yatlar gelişen yat sektörü ile birlikte özellikle ülkemiz de oldukça aktif konumdadır. Yatlar da kendi içinde gruplara ayrılarak kullanıcılara özel deneyimler sunmaktadır. 

Ahşap Yatlar, Gulet, Aynakıç ve Tırhandil isimleri ile anılırken, motoryatlar hız tutkunları için vezgeçilmezdir. Genellikle 13 metre uzunluğunda olan motoryatlar 30 deniz mili hızına kadar çıkabilmektedir. İhtişamın sembolü olan megayatlar ise 160 metreye kadar uzanan genişlikleri ve kat imkanları ile denizseverlerin ayrı bir tutkusudur. İki farklı kayığın birleştirlmesi ile oluşan katamaranlar geniş alan imkanları sayesinde turizm amaçlı kullanıma daha uygundur. Günübirlik gezi teknesi deneyimi yaşadıysanız kullandığınız deniz aracının adı tenezzüh teknesidir ve yat sınıfında gösterilebilir.

Deniz Araçları Tamiri

Deniz araçları tamir servisleri kendi içlerinde uzmanlık alanlarına ayrılmıştır. Bazı teknik servisler A'dan Z'ye tüm tamir bakım işlemlerini yaparken bazı servisler sadece motor arızaları, bazı servisler güverte ve dış cephe problemleri, bazı servislerde elektronik aksam üzerine hizmet sunmaktadır. Deniz araçları ile ilgili yapılan en çok arama sonuçları arasında;

Fiber tekne tamiri

Deniz motoru tamiri

Polyester tekne tamiri

Yat bakım onarım

Dıştan takma motor tamiri

Tekne motoru tamiri

Jetski motoru tamiri

Tekne boyama

Tekne şanzıman tamiri

Yat hidrolik tamiri

Gemi hidrolik tamiri

Şişme bot tamiri

Zodiac bot tamiri

Tekne yelken tamiri

Tekne Transfer Hizmeti 

Güverte tamiri

Tekne elektrik tesisatı

Yat elektrik tesisatı

Bu saydığımız işlemler ile ilgili hizmeti alanında yetki belgeli ve sektörde uzmanlaşmış teknik servislerden almanız uzun yıllar sorunsuz kullanacağız deniz araçları için önemlidir. Servis işlemlerinde kullanılan yedek parça kalitesi ve işini seven ustaların sizlere sunduğu hizmet birleştiğinde deniz araçlarınız sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Bu işlemlerde bölgenize hizmet veren ve servis desteği açısından size en yakın lokasyonda bulunan işletme ve ustalar size zaman açısından da avantaj sağlamaktadır. Ustasiburada.com’da adresinize en yakın profilleri filtreleyerek görüntüleyebilir, sayfa içeriklerini inceleyebilir, hizmet alan kullanıcıların puanlamaları ile güvenilir servis hizmetine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. 

Deniz Araçları İçin Servis Hizmeti Verilen Markalar

Yerli üretim ve ihtal bir çok deniz aracının bulunduğu ülkemizde en çok tercih edilen deniz taşıtları markaları sizlere yaptığınız aramalarda kolaylık sağlayacaktır. Doğru yedek parçaya ve uzman işçilik hizmetine ulaşmak için doğru servis tercihi çok önemlidir. Sitemizde en çok aratılan deniz araçlarına ait markalar;

Absolute 
Albemarle 
Allaroundmarin 
Allegrini 
Andersen 
Armare Ropes
Atlantis
Azure 
Bavaria 
Blew Stoub 
Evinrude
Johnson
Mariner 
Mercury 
Parsun 
Suzuki 
Volvo 
Volvo Penta 
Westerbeke Marin 

Deniz Araçları Tamir ve Bakım Servislerine ulaşmanın en kolay yolu UstasıBurada’da. Her çeşit deniz aracının tamir, bakım ve servis işleri, içten ve dıştan takma motorların tamiri ve bakımı işleriniz Ayrıca tekne ve her çeşit deniz aracının şehirler arası sevkiyatı ile ilgili firmalara teklifsiz, zahmetsiz bir şekilde doğrudan ulaşın.