Düzce En İyi 10 Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçısı

Düzce'de hizmet veren Elektrik ve Elektronik Tesisatçıları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları oku, binlercesi arasından en uygun Elektrik&Elektronik Tesisat Ustası seçeneğini hemen bul. Üstelik ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ustalara kolayca ulaş.

En çok aranan meslek grupları arasında ilk sıralarda yer alan elektrik&elektronik tesisatçıları, aldıkları mesleki eğitim ve kurslar sayesinde elektrik teknisyeni ve ustası olarak yetişmektedirler. Sahip oldukları belge ile kendi adlarına dükkan açma ve elektrikli cihazlar satma yetkisine sahiptirler. Elektrik&elektronik tesisatçıları her çeşit binanın içine ve dışına aydınlatma, haberleşme ve ısıtma sistemleri için gerekli olan elektrik tesisatının montajı, bakımı ve onarımı işlerini yapmaktadırlar. Kablolar vasıtası ile prizlere kadar çekilen elektrik hattının sigorta montajı ve tamirini, son kullanıcının güvenliği açısından çok büyük bir öneme sahip olan elektrik anahtarlarının ve akım prizlerinin montaj ve kontrollerini yapmaktadırlar. Bu meslek grubu sayesinde aydınlatma, internet, telefon, televizyon, ısıtma gibi tüketimlerimiz için gerekli olan elektriği güvenli bir şekilde kullanmaktayız. 

Elektrik tesisatçısı olmak için öncelikle çıkarlık eğitimine başvurulması gerekmektedir. Çıraklık kurslarına katılanlarda en az ortaokul mezunu olma, 14 yaşından büyük ve 19 yaşında küçük olma şartı aranmaktadır. 1.5 ile 3 yıl arasında süren çıraklık eğitim sürecinin ardından kalfalık ve ustalık belgeleri alınmaktadır. Tüm bu süreçler 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu ile yasal düzenleme altına alınmıştır. 

Bir bölgede konut ve işyeri sayısı ne kadar fazla ise elektrik&elektronik tesisatçılarına olan talep te o kadar yüksek olmaktadır. Düzce ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz Bölümü'nde yer alan bir ilimiz.Batı Karadeniz’in ayakta kalan tek antik kenti olan Düzce’nin tarihi, M.Ö. 1390-800 yılları arasında hüküm süren Hitit (Eti) Medeniyeti’ne kadar uzanır. Düzce'de merkez ilçe ile beraber 8 ilçe 3 belde ve 280 köy vardir. Düzce ili merkez dahil 8 ilçeden oluşur. Bunlar;Akçakoca,Çilimli, Cumayeri, Düzce, Gölyakai Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca

UstasıBurada sizler için şehrinizde hizmet veren yüzlerce elektrik&elektronik tesisatçısını tek sayfada bir araya getirdi. Geriye ustaları size olan yakınlığına göre sralayıp, tek tuşla arayarak hizmet taleplerinizi iletmek ve en kolay çözüme hızlıca ulaşmak kaldı. Düzce Elektrikçi, Düzce Elektrik Teisatçısı, Düzce Elektrik Servisi, Düzce inşaat elektrik işleri, Düzce sıva altı elektrik tesisatı kurulumu, Düzce elektrik arıza tamir bakım servisleri, Düzce elektrikçiler arayışlarınızda UstasıBurada yanınızda

Aradığınız elektrik&elektronik tesisatçısı UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Düzce Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 5 sonuç
İnanç Elektrik Elektronik Hakkı Selim Ak
İz Yapı Dekorasyon İbrahim Ayyıldız

İz Yapı Dekorasyon

Düzce / Merkez

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Güven Elektrik İbrahim Altunkaynar

Güven Elektrik

Düzce / Merkez

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Ayhan Elektrik

Ayhan Elektrik

Düzce / Akçakoca

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Ceylan Elektrik Mustafa Ceylan

Ceylan Elektrik

Düzce / Merkez

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı