Elmas Isı Mühendislik Balıkesir Isı Pompası Satış ve Montaj

Balıkesir / Erdek

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Elmas Isı Mühendislik Balıkesir Isı Pompası Satış ve Montaj - Mesut Elmas

Erdek'te su tesisatı ve sıhhi tesisat alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, Ayrıca yeni nesil ısı pompası satış ve montajı alanında profesyonel anlamda hizmet sunmaktadır.

Servisimiz ayrıca LG ve tüm markalarda Su arıtma cihazları satışı, servisi, filtre değişimleri ve ücretsiz keşif imkanı ile bütçenize ve damak tadınıza uygun çözümler sunmaktadır.

Servisimiz Erdek, Bandırma, Manyas, Gönen, Susurluk, Karacabey, Biga Gümüşçay, Avşa’ da Marmara adası ve Kapıdağ bölgelerinde hizmet vermektedir. Biga Gümüşçay'da hizmete giren ikinci şubemiz ile servis alanımızı her geçen gün daha da genişletmekteyiz.

Su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı ve tamiri, su tesisatı arızaları, su tesisatı döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisatı tamiri, su kaçağı tespiti, lavabo ve vana montajı, su bataryası tamiri, çeşme bataryası tamiri ve değişimi, klozet montajı hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda uzman personellerimiz banyo tesisat tamiri, kalorifer peteği montajı, kalorifer sistemleri ve petek montajı, kat kaloriferi tamiri, doğalgaz tesisatı döşeme ve tamiri, doğalgaz tesisatı bakımı ve montajı, doğalgaz tesisatı değiştirme, kalorifer tesisatı su kaçağı, havlupan petek tamiri ve montajı hizmetleri vermektedir. Firmamız güneş enerji sistemleri montaj, tamir ve bakımı alanında hizmet vermekte ve kiremit solar panel uygulama, açılı zemin solar panel uygulama, shingle solar panel uygulama, güneş paneli montajı, işyeri güneş enerji sistemleri uygulama, arazi tipi güneş enerji sistemleri montajı ve solar sistem kurulumu , yeni nesil ısı pompası satış ve montajı işlerinizde titizlikle çalışarak çözüm ortağınız olmaktadırlar.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar