En İyi 10 Enjeksiyon ve Dizel Pompa Tamiri

   Enjeksion / Dizel Pompa için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları oku, binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Enjeksiyon ve Dizel Pompa Tamiri seçeneğini hemen bul. 

Faydalı Yorumlar

  • Doğan Dizel Fatih Mehmet Doğan

    Daha iyisini yapabilirsiniz , daha önce iş yerinizi ziyarete geldim. Çalışma disiplini ve müşteriye olan samimiyetiniz hoşuma gitti. Çalışmanızı daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. İyi çalışmalar, iyi günler diliyorum.

  • Savaş Oto Zafer Savaş

    Renault Clio ön takıma 600 TL aldılar. Bir saat içinde değiştirdikleri tabla salıncak rot başı yani toplamda 6 parça. İşçilik 150 TL + 40 TL klima gazı + 30 TL torna + 30 TL rot balans adı altında çok büyük para aldılar. Yedek parça kendilerinden olmak kaydıyla. Parçacım Şaşmaz'a telefon edip sorduğumda derdimi anlattığımda o işte bir yanlışlık var dendi. Ben yapılan bütün işleri kaleme alıp herkese sordum, kandırılmışsın dendi. Ustayla telefon ile görüştüğümde uğra hallederiz dedi. Uğradığımda yedek parçaya büyük meblalar söyledi. Kabul etmedim zorla 50 TL verdi elime. ustalık işçilik bu değil. İnternette bulup gittim pişman oldum. Yaptıkları liste liste yazılı ve görüşmeler halen durmakta. Siz siz olun tekrar düşünün.

Doğan Dizel Fatih Mehmet Doğan
1 Yorum9.0Puan
SKS Mühendislik Bahadır Erdim
Oto Has Musa Kökmen
Savaş Oto Zafer Savaş

Savaş Oto

Ankara / Yenimahalle

Enjeksion / Dizel Pompa

1 Yorum1.0Puan
Mesut Oto Elektronik Mesut Kaplan
Berat Dizel Pompa Osman Aydın
Uzman Dizel Oğuzhan Arık

Uzman Dizel

Ankara / Etimesgut

Enjeksion / Dizel Pompa