En İyi 10 Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Şirketleri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık seçeneğini hemen bulabilir, nakliye firmalarını ücretsiz çağrı hatlarından arayarak evden eve nakliye fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Son yıllarda gördüğü yoğun taleple birlikte sürekli kendini yenileyen ve gelişen sektörlerden biri de Evden Eve Nakliyat Firmaları. Taşınma süreçlerini müşterileri için en zahmetsiz hale getiren nakliye şirketleri, taşımacılık konusunda yetki belgesine sahip olmalarının yanısıra kullandıkları nakliye araçları, taşıma asansörleri ve teknolojik ekipmanları ile her detayı sorunsuz şekilde hallediyorlar. Asansörlü nakliye aracı kullanan firmalar eşyaları araca yüklemek için evinizin balkonuna ya da penceresine dayadıkları asansör sayesinde paketlenmiş eşyalarınızı çok kısa sürede nakliye arabasına yükleyebiliyorlar. Asansörlü nakliyenin en büyük avantajı mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın taşınma sırasında çarpma, düşme, ezilme gibi nedenlerle zarar görme riskini en aza indirmesi oluyor. Nakliye asansörü sayesinde insan gücüne duyulan ihtiyaç azaldığından nakliye ekipleri daha az fiziksel yorgunlukla daha kısa sürede evinizi taşımanıza yardım edebiliyor. 

Şehiriçi nakliye hizmetlerinin yanısıra şehirlerarası eşya taşımacılığı da yapan nakliyat şirketlerinin sunduğu temel hizmetler ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, depo nakliyesi, değerli eşya nakliyesi, sanat eserleri nakliyesi vb. işleri kapsamaktadır. Ayrıca bazı nakliye firmalarının asansör kiralama ve eşya depolama hizmetleri de bulunmaktadır. Kiralık asansör hizmeti veren büyük firmalar genellikle küçük ölçekli nakliye firmalarına günübirlik asansör kiralama yapmaktadır.

Asansörlü Nakliye, Sigortalı Nakliye, Marangozlu Nakliye, Eşya Paketleme, Mobilya Paketleme hizmetleriyle taşınmayı kabus olmaktan çıkartan, Türkiye'nin dört bir köşesinden binlerce Evden Eve Nakliye Şirketi UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Profesyonel taşıma şirketleriyle ev taşımanın avantajları saymakla bitmiyor. Evden eve nakliye anlaşması yapmanız halinde taşıma gününde şirket tarafından evinize gönderilen nakliye personelleri evinizdeki tüm eşyaları paketleyerek kolilere yerleştiriyor. Mutfak eşyalarınızdan giyisilerinize kadar her eşyanın niteliğine uygun ambalajlama yapılarak eşyalarınızın taşıma esnasında kirlenmemesi ve kırılmaması için tüm önlemler alınıyor. Mobilyalarınız tek tek sökülerek her bir parçası için mobilya paketleme yapılıyor. Beyaz eşyalarınız darbelere karşı ambalajlanarak araca yükleniyor. Tüm eşyalarınızın yeni evinize nakliyesi tamamlandıktan sonra aynı ekip tarafından beyaz eşyaların kurulumu yapılıyor, mobilyalarınız paketlerinden çıkartılarak ekipteki marangoz tecribesine sahip personel tarafından mobilya kurulumlarınız yapılıyor. Koli içlerindeki tüm eşyalar eski evinizdeki düzeniniz dikkate alınarak dolap içlerine yerleştiriliyor. Öte yandan nakliye şirketleri taşıma gününe özel yaptırdıkları nakliye sigortası ile eşyalarınızı hasarlara karşı güvence altına alıyor. 

Faydalı Yorumlar

 • Yazıcıoğlu Nakliyat Binali Yazıcı

  Bir genç kızın en önemli eşyası Çeyiz ankarada istanbul eşyalarımı taşırken gerek paketlemedeki özen ilgi gerek taşırken hasa taşımacılığınız.özellikle burhan yazicin ilgisinden söylediği gibi heran gibi bir sorun olmayacağı söz verdi dediği gibi oldu bir sorun çıkmadı.teşekkürler.

 • Tekin Nakliyat Tekin Nakliyat

  Tekin Nakliyat

  Önceki gün sabah 8 de geleceklerini teyit edip, ertesi gün sabah 9 da aradığımda gelemeyeceklerini (unuttuklarını) söyleyen nakliyat firması. Tavsiye etmiyorum.

 • Çetin Evden Eve Nakliyat Murat Çetin

  Çetin Nakliyat ve ekibine verdikleri titiz ve özverili çalışmaları için çok teşekkür ederim. Taşınma konusunda önerebileceğim tek firma.

 • Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat Feyzullah Bayram

  Süper bir nakliye firmasıdır. Kesinlikle tavsiye ederim. Eşyaları toplaması götürmesi ve eve yerleştirmesini titizlikle yapıyorlar. Hiç firesiz eşyaları teslim ediyorlar. Teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Çoruh Evden Eve Nakliyat Tamer Çoruh

  Hızlı iş yapıcaz diye eşyaları özensiz taşıdılar. Ses sistemi ile kanapenin demir ayaklarını birlikte taşımışlar heryer çizik. Salon mobilya konsolu için özellikle uyarmamıza rağmen özensiz sarıldı sonuç çizik. Çizikleri gösterincede bu böyleydi diye tepki gördük. Sonrasında da buraya kalem sürün geçer denildi. Tavsiye etmiyorum.

 • Bursa İmza Evden Eve Nakliyat Mehmet Orhan

  Gerçekten kaliteli ve güvenli teslimat için herkese tavsiye ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık. Mehmet Orhan ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Teşekkürler Ercan Bey.

 • Asya Nakliyat Asya Nakliyat

  Asya Nakliyat

  Kaliteli ve disiplinli, on numara taşıma yaptılar. Çevremdeki memur arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Zamanında ve itinalı taşıma yaptılar.

 • Özer Evden Eve Nakliyat Musa Özer

  Güler yüzlü ve güvenilir ekip. Fiyat- kalite endeksi iyiydi. Eşyalarımıza hiç zarar gelmedi ve eşyalarımızı istediğimiz yerlere yerleştirdiler.

 • Bursa Ege Ekspress Mustafa Dündar

  Başta Mustafa Bey olmak üzere bütün ekibe teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

 • Bursa Beyoğlu Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Enis Kusutoğlu

  Bursa Osmangazi'den İstanbul Avrupa Yakasına Enis Bey ve ekibiyle taşındım. Kendileri verdikleri sözün arkasında durdular. Gayet başarılı bir şekilde nakliyat işini gerçekleştirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  Rica ediyoruz efendim.

Egesoy Ev Ofis Taşıma Depolama Adem Egesoy
Örnek Nakliyat Fikret Güneş
Nurtaş Evden Eve Nakliyat Şahin İşler
3 Yorum9.3Puan
Şimşek Grup Adem Şimşek
Exen Nakliyat Bekir Tombul
Teksoy Taşımacılık
1 Yorum10Puan
Tekirdağlılar Nakliyat Ramazan Kandemir
Atik Nakliye Faik Tunç
Vehbi Çiçek
Burak Ceylan
Oğuz Nakliyat Oğuz Bey
Pozitif Evden Eve Nakliyat Aytekin Güngör
Nevzat Bayrak
Lider Nakliyat Yılmaz Atlas
Es-can Taşımacılık Emrah Cansız
Güneri Nakliyat Mustafa Güneri
Ulusal Taşımacılık Yusuf Ulusal
Çimen Nakliyat Metin Çimen
Nuri Baba
Haskaya Nakliyat Ömer Şerif Haskaya