En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

Halı Yıkama Fabrikaları ve Koltuk Yıkama üzerine faaliyet gösteren yüzlerce firma UstasıBurada'da. Tam otomatik yıkama makineleri ile halı yıkama, perde ve stor yakıma, yorgan yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmeti veren firmaları size olan yakınlığına göre listeleyebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

Evlerde yerlere serilen halılar makine halıları, el dokuması halılar, yün halılar, ipek halılar, naylon halılar, akrilik halılar, polyester halılar ve olefin halılar gibi türlere ayrılmaktadır. Dokuları gereği halılar bakterileri çok fazla üzerlerinde taşımakta ve yoğun kullanılan alanlarda en çok kire maruz kalan ev eşyaları arasında bulunmaktadır. İnsan sağlığı açısından uzmanlar ev halılarının yılda en az 2 defa profesyonel bir şekilde yıkanmasını ve derinlemesine dezenfekte edilmesini önermektedir. Evde çocuk olması ve yoğun kullanıma bağlı olarak daha sık aralıklarla da halı yıkama yaptırmak sağlıklı bir yaşam alanı için önem arzetmektedir. Halı temizliğini evde yapmak ya da ev tipi halı yıkama makineleri ile temizlik yapmak pek çok kullanıcı tarafından benimsenmemiş bir yöntemdir. Çünkü halıları elde yıkamak hem çok meşakkatlidir hem de çok fazla su sarfiyatına sebep olmaktadır. Ev tipi halı yıkama makinelerini ise pek çok ev hanımı verimli kullanamamaktadır. Çünkü halı yıkama makineleriden iyi verim almak için kullanma talimatlarını iyi bilmek, yıkama işlemi için rahat rahat zaman ayırabilmek ve makine ne kadar otomatik olursa olsun kas gücü kullanmak gerekmektedir.

Son yıllarda sayıları hızla artan halı yıkama tesisleri giderek profesyonelleşmekte ve fabrika düzeyinde yıkama tesisleri çoğalmaktadır. Profesyonel halı yıkama fabrikalarında her tür halıya göre yıkama, durulama, sıkma ve kurutma makinelerinin kullanıldığı bölümler bulunmaktadır. İşini profesyonel yapan halı yıkama fabrikalarında makine halısı, el dokuması halı, yün halı, ipek halı, milas halı, bünyan halı, ısparta halısı, hereke halısı, çin halısı, nepal halı, iran halısı, shaggy halı ve diğer tüm halı çeşitleri güvenle yıkanmakta, halıların dokusunda ve formunda hiçbir sorun yaşanmamaktadır. 

Profesyonel Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme firmaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Türkiye'nin neresinde olursanız olun size en yakın halı yıkamacıların iletişim numaralarına UstasıBurada üzerinden kolayca ulaşabilir, hemen arayarak metrekare başına halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Yıkama fabrikalarından halı yıkama hizmetinin yanısıra kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, paspas yıkama, yatak yıkama, cami halısı yıkama, yolluk yıkama, halıfleks yıkama, perde yıkama, stor yıkama, sandalye yıkama, kreş halısı yıkama gibi hizmetler de alabilirsiniz. Dilerseniz halı yıkama firmalarının evinize personel göndermelerini isteyebilir, yerinde halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama işlemi de yaptırabilirsiniz. 

Faydalı Yorumlar

 • Pak - Duru Stor Perde ve Koltuk Yıkama Ayse Arpacı

  Atilla Bey'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Çok temiz oldu, çok güzel oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Güle güle kirletin.

 • Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt

  Profesyonel halı yıkamanın adresi Bambu Halı Yıkama. Bu firmaya ikinci el halı verdim, halılarımız sıfır ayarında geldi. Bütün çevreme tavsiye edeceğim. Bu profile giren arkadaşlar hiç tereddüt etmeyin.

  Bütün güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Yunus Bey.

 • Ha-tem Halı Yıkama Mahmut Gören

  Bu siteden buldum sizi. Halılarım tertemiz olmuş, ellerinize sağlık. Herkese tavsiye ederim.

 • Peray Temizlik Aydın Uğurlu

  Peray Temizlik gerçekten çok profesyonel ve kaliteli bir ekip. Aydın Bey liderliğinde gelen bayan personeller evimi baştan yarattılar. Hayran kaldım. Aydın Bey ve ekibi o kadar içten o kadar güler yüzlüler ki anlatamam. Ankara'nın en iyi firması... Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tüm ekibe teşekkür ederim.

 • VIP Plus Temizlik Fabrikası Samet Çay

  Verilen hizmet, hizmet sonrası takip, mesajla sürekli verilen bilgi... Kısacası şahane. Vip Plus ailesine teşekkür ederim.

  Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

 • Temizlix Hijyen Hizmetleri Yusuf Ok

  Kaliteli hizmet, mükemmel temizlik. Son derece temiz ve güzel gelen halılar için çok teşekkür ederim.

 • Kosla Halı ve Koltuk Yıkama Kosla Halı ve Koltuk Yıkama

  Halılarımdaki bütün lekeleri çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık. Artık daimi müşterinizim. Herkese tavsiye ederim.

 • Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu

  Hızlı hizmet aldım. Tarihi yün halılarım ilk günkü gibi tertemizdi. Teşekkürler.

  Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

 • Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan

  5 yıldır hizmet aldığım bir firma ve işini hakkı ile yaptığını düşünüyorum. Halı yıkatacak olanların halılarını güvenle teslim edebilecekleri bir firma. Swan Halı Yıkama'yı herkese tavsiye edebilirim.

 • Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç

  Denedik ve memnun kaldık. Herkese tavsiye edebilirim, en zor lekeler bile kalmamış halım da. Çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

  Teşekkürler Ümit Bey, sizlerin memnuniyeti bizleri de fazlasıyla memnun etmektedir. ''Daha iyi bir hizmet'' gayretimizi daima dinamik tutmaktayız.

Peray Temizlik Aydın Uğurlu
3 Yorum9.0Puan
Gökçeler Halı Yıkama Muhammet Kartal
Öz Halı Yıkama Yusuf Dari
İn - Sa Kuru Temizleme İbrahim Gül
Artı Kuru Temizleme Ercan Kayıkçı
Bera Halı Yıkama Adem KESKİN
Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu
1 Yorum10Puan
Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan
1 Yorum10Puan
Ha-tem Halı Yıkama Mahmut Gören
2 Yorum10Puan
Lüx Duru Kuru Temizleme Handan Bakgör
Güney Halı Yıkama
VIP Plus Temizlik Fabrikası Samet Çay
5 Yorum9.2Puan
Podyum Halı Yıkama Fırat Yazgılı/Mehmet Balım
Erçetinler Halı Yıkama Hamza Erçetin
Pak - Duru Stor Perde ve Koltuk Yıkama Ayse Arpacı
2 Yorum10Puan
Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç
6 Yorum9.7Puan
Temizlix Hijyen Hizmetleri Yusuf Ok
2 Yorum10Puan
Kosla Halı ve Koltuk Yıkama
2 Yorum10Puan
Kuru Temizleme Sepetim Haldun Kurtkaya
Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt
2 Yorum9.5Puan