Bulut Elektrik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

15Yorum
10Puan
Hemen Ara

Bulut Elektrik - Haluk Bulut

Bursa'nın Osmangazi ve Nilüfer ilçesinde" semtinde elektrik teknikeri olarak 22 yıldır hizmet vermekteyim. Her çeşit elektrik tesisatının döşenmesi, bakımı ve tadilatı işlerinde ustayım.

Ev, iş yeri ve inşaatların elektrik tesisatlarının alt yapısı, montajı ve arızası konularında Nilüfer ve Osmangazi halkının hizmetindeyim. Aydınlatma sistemleri, TV, telefon, internet, uydu ve çanak anten sistemlerinin teknik arızaları, elektrikli ev aletlerinin tamiratı, kablo ve tesisat arızaları işlerini itinayla yapmaktayım.

Yaptığım işlerde kaliteli malzeme kullanarak uzun ömürlü işler çıkarmaya ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyim. Ücretsiz çağrı hattımdan bana ulaşarak bildirdiğiniz servis taleplerinizde 7/24 sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kendisi ile bir gün önceden haberleştik bu diğer gün tam zamanında geldi. Taşındığım ev sıfır olduğu için avizelerimi takamamıştım ve evin tüm avizelerimin deliklerini delerek tüm bağlantılarını çok güzel yaptı. Sonradan Kombi bağlantımı sorunsuz şekilde halletti. Kendisi oldukça güzel bir abimiz. Hem titiz hemde çok tatlı bir insan kendisi. Her Elektirik sorunu için kendisini daha çok çağıracağım. Elinize sağlık abim.

Enes - 01.07.2022

10Puan

Usta ile ilgili yorumlari okuyarak , ustayi elektrik isleri icin evimize davet ettim. Elektrik islerimizi gayet yetkin bir sekilde fazlasiyla tamamladi. Yapilan islerin kalitesi ve ustanin tutumlarindan cok memnun oldum. Ucreti x istedi kenfisine 2x olarak odeme yaptim. Kendisini tanidigim icin mutluyum. Herkese tavsiye ediyorum.

Nihat Aydin - 19.03.2022

10Puan

İsini iyi bilen, durust bir usta. Yaptigi her isten memnun kaldik. Boyle bir ustayla karsilasmak bizim icin bir sansti.

Elif Ozkan - 30.04.2019

10Puan

Güvenilir ve söz verdiği gibi işini temiz yapan bir usta tavsiye ederim

Özlem Turhan - 15.12.2018

10Puan

Tesadüf sitede gezinirken buldum Haluk ustayı ve yorumları inceledim. Kombi sigorta kutusu bağlanacaktı. Aradım ve zamanında geldi. Çok titiz, dikkatli ve kendi evinin tesisatını yapar gibi ilgili. Yolu, şansı ve işleri hep açık olsun. Ustamızı herkese tavsiye ederim.

Mustafa Suat Geleri - 01.08.2018

10Puan

İtinalı bir usta. İşini tamamlamadan içine sinmiyor. Saygılı ve özenli biri.

Yusuf Yağdıran - 31.07.2018

10Puan

Haluk Bey, okulumuza yaptığınız katkılardan dolayı, makul ücretleriniz, temiz ve zamanında yaptığınız işler için teşekkür ederim. Her zaman sizinle çalışmaya devam edeceğiz.

Faruk Keskin - 22.07.2018

10Puan

Ustam Haluk Abi'ye çok teşekkür ederim. Ramazan günü akşam vakti iftardan hemen sonra gelip saat 1'e kadar evdeki işlerimi halletti. Güvenilir bir usta, tam bir aile insanı bizden biri gibi oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Emirhan Eser - 03.06.2018

10Puan

Öğlen saatlerinde aramama rağmen, birkaç saat içerisinde hemen gelen Haluk beye, ustalığı ve nezaketi için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Bundan sonra her türlü elektrik işi için tereddütsüz kendisini arayacağım. Herkese tavsiye ederim.

Şükran Uysal - 13.01.2018

10Puan

Ankastre ocağımızın arıza çıkarması üzerine internet üzerinden tesadüf eseri Haluk Bey'e ulaştım ve akşam geç saat olmasına rağmen hiç tereddüt etmeden geldi. Sorun servislik olmasına rağmen zor durumda kalmamamız için üstün gayret göstererek sorunu buldu ve çözüm sağladı. İtinalı çalışmasından ve göstermiş olduğu gayretten dolayı kendisine tekrar teşekkür ederim. Tereddüt etmeden herkese tavsiye ederim ve ilk arayacağım ustalardan birisi olmuştur.

Ali TURE - 22.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar