Bulut Elektrik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

11Yorum
10Puan
Hemen Ara

Bulut Elektrik - Haluk Bulut

Bursa'nın Osmangazi ve Nilüfer ilçesinde" semtinde elektrik teknikeri olarak 22 yıldır hizmet vermekteyim. Her çeşit elektrik tesisatının döşenmesi, bakımı ve tadilatı işlerinde ustayım.

Ev, iş yeri ve inşaatların elektrik tesisatlarının alt yapısı, montajı ve arızası konularında Nilüfer ve Osmangazi halkının hizmetindeyim. Aydınlatma sistemleri, TV, telefon, internet, uydu ve çanak anten sistemlerinin teknik arızaları, elektrikli ev aletlerinin tamiratı, kablo ve tesisat arızaları işlerini itinayla yapmaktayım.

Yaptığım işlerde kaliteli malzeme kullanarak uzun ömürlü işler çıkarmaya ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyim. Ücretsiz çağrı hattımdan bana ulaşarak bildirdiğiniz servis taleplerinizde 7/24 sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Tesadüf sitede gezinirken buldum Haluk ustayı ve yorumları inceledim. Kombi sigorta kutusu bağlanacaktı. Aradım ve zamanında geldi. Çok titiz, dikkatli ve kendi evinin tesisatını yapar gibi ilgili. Yolu, şansı ve işleri hep açık olsun. Ustamızı herkese tavsiye ederim.

Mustafa Suat Geleri - 01.08.2018

10Puan

İtinalı bir usta. İşini tamamlamadan içine sinmiyor. Saygılı ve özenli biri.

Yusuf Yağdıran - 31.07.2018

10Puan

Haluk Bey, okulumuza yaptığınız katkılardan dolayı, makul ücretleriniz, temiz ve zamanında yaptığınız işler için teşekkür ederim. Her zaman sizinle çalışmaya devam edeceğiz.

Faruk Keskin - 22.07.2018

10Puan

Ustam Haluk Abi'ye çok teşekkür ederim. Ramazan günü akşam vakti iftardan hemen sonra gelip saat 1'e kadar evdeki işlerimi halletti. Güvenilir bir usta, tam bir aile insanı bizden biri gibi oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Emirhan Eser - 03.06.2018

10Puan

Öğlen saatlerinde aramama rağmen, birkaç saat içerisinde hemen gelen Haluk beye, ustalığı ve nezaketi için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Bundan sonra her türlü elektrik işi için tereddütsüz kendisini arayacağım. Herkese tavsiye ederim.

Şükran Uysal - 13.01.2018

10Puan

Ankastre ocağımızın arıza çıkarması üzerine internet üzerinden tesadüf eseri Haluk Bey'e ulaştım ve akşam geç saat olmasına rağmen hiç tereddüt etmeden geldi. Sorun servislik olmasına rağmen zor durumda kalmamamız için üstün gayret göstererek sorunu buldu ve çözüm sağladı. İtinalı çalışmasından ve göstermiş olduğu gayretten dolayı kendisine tekrar teşekkür ederim. Tereddüt etmeden herkese tavsiye ederim ve ilk arayacağım ustalardan birisi olmuştur.

Ali TURE - 22.11.2017

10Puan

Defalarca çağırdığım servislerin yapamadığı işlemi Haluk bey saatlerce yılmadan uğraşıp sonunda çözüm üretmiştir. Aşırı memnun kaldığımızı bir kez daha bildirmek isteriz.

Merve coskun - 20.11.2017

10Puan

Ben de elektrik tesisatında sorun yaşadım. Nerdeyse ev yanacakmış, haberim yok. Haftasonuna denk geldiği için kaç usta aradıysam gelemiyeceklerini bildirmişti. Ama Haluk bey ilk aramamda hemen geldi ve sorunu halletti. Çok itinalı ve temiz iş yapıyor. Kendisine buradan bir kez daha teşekkürü borç bilirim. Böyle sorunla karşılaşacak olursam ilk arayacağım kişi kendisi olacaktır.

Serpil Satır - 17.11.2017

10Puan

Kombiyle diğer aletler aynı anda çalıştığında sürekli sigorta atıyordu. Bir arkadaşım Haluk Bey'i tavsiye etti. Şimdi bir sıkıntı kalmadı. Özenli ve hassas çalışma stilinden dolayı teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Derya Akbaş - 17.11.2017

10Puan

Evimizin sigorta panosundan gelen çatırtı sesleri ve duman-kıvılcımlar için kendisinden yardım istedim. Sağolsun sigorta panomuzu çok güvenli bir hale getirdi. Son derece özenli ve işine hakim bir usta olduğunu ortaya koydu.. Çok teşekkürler Haluk usta...

Engin Akgün - 11.04.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar