İstanbul Ataşehir En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

İstanbul / Ataşehir Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme Fabrikaları hakkında en fazla içerik UstasıBurada'da. Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için bu sayfadaki halı yıkamacıları ücretsiz çağrı hatlarından hemen arayabilirsiniz. 

Ev temizliğinin en önemli detayları arasında bulunan halı yıkama, koltuk yıkama, perde ve stor yıkama işlerini profesyonel ekiplerle yapan ve ev hanımlarını büyük bir yükten kurtaran yıkama fabrikaları her geçen gün artmaktadır. Halı yıkama fabrikalarında kullanılan profesyonel makineler sayesinde halılarınız derinlemesine temizlenmekte, halı türünüze uygun yıkama teknikleri kullanılmakta, halınızda renk solması ve tüğ dökülmesi gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Yıkama şirketlerinin elemanları randevulaştığınız saatte evinize gelerek tüm halılarınızı araca yükleyip fabrikaya götürmekte, ortalama bir hafta kadar süren yıkama, kurutma ve paketleme süreci sonunda yine kapınıza ambalajlanmış şekilde teslim edilmektedir. 

Yıkama fabrikalarında halı yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yolluk yıkama, cami halısı yıkama, yorgan yıkama, paspas yıkama, stor perde yıkama hizmetlerinin tamamı verilmektedir. Öte yandan halı yıkama şirketlerinin pek çoğunda yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve halıfleks yıkama hizmeti de sunulmaktadır. Halı yıkamada metrekareye göre yıkama fiyatı çıkartılmakta ve halının türüne göre fiyatlar değişebilmektedir. Makine halısı, yün halı, nepal halı, shaggy halı, el halısı ve tüm halı çeşitlerinin yıkama hizmeti sunulmakta, ayrıca bazı halı yıkamacılarda halı kenarı overlok çekme hizmeti de bulunmaktadır. 

Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme işinde en profesyonel yıkama fabrikaları ile çalışmak için UstasıBurada'nın sizin için hazırladığı bu sayfayı incelemeden karar vermeyin. Halı yıkama, koltuk yıkama, overlok çekme, stor perde yıkama ve sayısız yıkama hizmetini ayağınıza kadar getiren, İstanbul'un Ataşehir bölgesine servis hizmeti sunan onlarca halı yıkama fabrikasına ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ataşahir, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunmaktadır ve 2008 yılında ilçe olmuştur. Komşu ilçeleri olan Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinden bazı mahallelerin ayrılarak Ataşehir'e katılmasıyla ilçe ünvanı kazanmıştır. Lüks konut ve ofis projeleri ile parlayan bölgeye Batı Ataşehir denmektedir.  Varyap Meridian, Uphill Court ve Ülker Sports Arena gibi önemli yapılar Batı Ataşehir'de bulunmaktadır. İlçedeki en polüler alışveriş merkezleri Bulvar 216, Palladium, Optimum, Brandium, Novada ve Carrefour'dur. 

Faydalı Yorumlar

 • Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu

  Açıldığı günden beri halılarımızı güvenle teslim ettiğimiz tek adres. Emeğinize sağlık.

 • Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan

  5 yıldır hizmet aldığım bir firma ve işini hakkı ile yaptığını düşünüyorum. Halı yıkatacak olanların halılarını güvenle teslim edebilecekleri bir firma. Swan Halı Yıkama'yı herkese tavsiye edebilirim.

 • Kardelen Halı Yıkama Murat Arsakay

  Gayet hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.Teşekkür ederim.Müşteriyle iletişimini de gayet samimi ve yapıcı olarak gördüm

 • Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu

  Hızlı hizmet aldım. Tarihi yün halılarım ilk günkü gibi tertemizdi. Teşekkürler.

  Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

İstanbul Ataşehir Halı Yıkama / Temizleme

: 30 sonuç
Aksu Halı Yıkama Mustafa Aksu
1 Yorum10Puan
Demir Koltuk Yıkama Cem Demir
7 Yorum9.7Puan
Eylül Halı Yıkama Mehmet Büyükbayram
2 Yorum10Puan
Ersu Temizlik Enes Şirinyurt

Ersu Temizlik

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

14 Yorum10Puan
Özpak Halı Yıkama Enes Karakoç
6 Yorum9.7Puan
Öykü Temizlik Güngör Kaynakçı
Arı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme Meliha Arı
Lila Halı Yıkama Volkan Gündoğdu
1 Yorum10Puan
Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri Mustafa Emirgan
1 Yorum10Puan
Umut Halı Yıkama Mahmut Bayşu
3 Yorum10Puan
Bera Halı Yıkama Adem KESKİN
Aşağı Aktaş Terzihanesi İmran Kayıtmaz
Can Tekstil Ünal Çaylak
Bambu Halı Yıkama Samet Bozkurt
3 Yorum9.7Puan
Gökçeler Halı Yıkama Muhammet Kartal
Kardelen Halı Yıkama Murat Arsakay
19 Yorum8.9Puan
Meka Parke Turan Morgül

Meka Parke

İstanbul / Ataşehir

Halı Yıkama / Temizleme

Ör-pak Hasan Karakoç

Ör-pak

İstanbul / Ataşehir

Halı Yıkama / Temizleme

Malatya Halı Mobilya Hasan Hüseyin
Siderakis Kuru Temizleme Ve Boya Sanayii İmdat Kulaoğlu